Forum Forum podatkoweInne

Ministerstwo żongluje akcyzą

Ministerstwo żongluje akcyzą

Money.pl / 2006-11-10 12:57
Komentarze do wiadomości: Ministerstwo żongluje akcyzą.
Wyświetlaj:
lecher / 89.228.65.* / 2006-11-10 18:38
tak, kosmetyki są artykułem pierwszej potrzeby, więc dlatego obniżaq się stawki akcyzy. Jak się wykremujemy,wypudrujemy i wyperfumujemy to bardziej chętnie będziemy opłacaćl akcyzę na paliwa.
pieknylolo83 / 2006-11-10 16:11 / Bywalec forum
"(...) czyli 1,57 gr na litrze.(...)" hyyyy ?? to az tak niską mamy akcyze na paliwo ??
A tak poważnie to zastanawiam sie kiedy to socjalistyczne państwo wkoncu zbankrutuje... ? Ja stawiam ze za okolo 7-12 lat.
mrw / 2006-11-10 12:59
Mam pytanie do redakcji i jest dla mnie istotne. Jak mam rozumieć wzrośnie akcyza na benzynę to: wzrośnie tylko na benzynę, czy wzrośnie na benzynę i olej napędowy? Bo o tym drugim nic nigdzie przeczytać nie mogę. A takie stawianie sprawy, że akcyza na benzynę wzrośnie (poczym na olej też) jest nieścisłością i do tego kosztowną.
Proszę o odpowiedź lub jakiś link do stron co wyjaśnią to jednoznacznie. Z góry dziękuję :-)
mrw / 2006-11-10 12:59
Mam pytanie do redakcji i jest dla mnie istotne. Jak mam rozumieć wzrośnie akcyza na benzynę to: wzrośnie tylko na benzynę, czy wzrośnie na benzynę i olej napędowy? Bo o tym drugim nic nigdzie przeczytać nie mogę. A takie stawianie sprawy, że akcyza na benzynę wzrośnie (poczym na olej też) jest nieścisłością i do tego kosztowną.
Proszę o odpowiedź lub jakiś link do stron co wyjaśnią to jednoznacznie. Z góry dziękuję :-)
Greg1 / 194.181.227.* / 2006-11-10 12:57
Opalam dom olejem opałowym. Do dzisiaj nikt nie mówi o ŻADNYM programie osłonowym. Ja mam swój program. Po prostu wywalam stary piec i przechodzę na paliwa aternatywne: stare opony, śmieci, miał węglowy. Wyjdzie mi parę razy taniej, a nasze kochane państwo akcyzy od tego nie powącha. Z tego co wiem moi znajomi robią podobnie. A to że śmierdzi.... olewam i tak tego nikt nie sprawdza. Jedyny zysk będzie miał Ukrainiec co będzie to dorzucał do pieca.
malmo / 83.18.222.* / 2006-11-10 13:51
Greg to ty Grzesiek ???
Jak będziesz dalej palił śmieciami w piecu to naślę na Ciebie straż miejską i będą Ci dowalać po 500 zł z każdy przyjazd.
Kurde przecież to na mnie wszystko leci myślałeś choć trochę?

Najnowsze wpisy