Forum Polityka, aktualnościKraj

Ministrowie tną budżety. Dziś druga tura negocjacji

Ministrowie tną budżety. Dziś druga tura negocjacji

Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.197.* / 2009-02-03 15:23
Pan Jarosław Kaczyński był najlepszym premierem IIIRP i - da Bóg - jecze stanie na czele rządu.
Tusk to wydmuszka - twór medialny. Wydaję się, że nawet do przymulonych zaczęło docierać, że znów ich nabrano - idę o zakład, że zmiotą swojego Tuska-Tyfuska jeszcze przed końcem roku.
Szkoda, że to musi jeszcze potrwać ale takie są prawa demokracji;
"w co motłoch uwierzył bez dowodów, jak byśmy mogli dowodami obalić? "
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 15:37
Dlaczego wklejasz ten sam tekst pod wszystkimi artykułami na Money.pl? Ojciec dyrektor kazał zrobić kopiuj - wklej wszędzie gdzie się da?
Zauważ że artykuły sa na rózne tematy...-)
Pan Jarosław Kaczyński był najlepszym premierem IIIRP
- wódz ci tego nie wybaczy...Jakiej trzeciej? Przecież czwartą już zdążyli zbudować? Zaspałeś?!
Potem co prawda wszyscy normalni Polacy z niej uciekli do tej rządzonej przez PO ale co tam...
Rossi / 91.189.73.* / 2009-08-10 17:31
W demokracji Nikt nie zabrania Nikomu Jego przekonań a niestosownym jest pisać że niepowinien pisać, skończyliśmy z tym procederem w 89, ale jak widać przyzwyczajenie jest naszą drugą naturą i trudno nam odwyknąć od praktyk z byłej epoki. Czyżby szydło pokazało twarz.
Południe / 95.41.168.* / 2009-05-19 16:24
To własnie Kaczyński dbał o ludzi biednych. Tusk opowiadał o tym że da rozwinąć skrzydła osobom kreatywnym. To było tylko gtadanie. Nic lub niewiele z tego zostłao zrealziwoane. To bzdura.
Cala Prawda / 81.168.183.* / 2009-02-03 10:19
ZA CO NADWIŚLAŃSKI ZLEPEK NARODOW KOCHA SWEGO GURU TUSKA:

1. ZA KLAMSTWA WYBORCZE-OBIETNICE KTORYCH KAZDY ZNAJACY PODSTAWY EKONOMICZNE WIEDZIAL ZE SA NIEREALNE
2. ZA FALSZYWE OSZCZERSTWA RZUCANE W STRONE PIS-u
O POLICYJNYM PANSTWIE , PODSLUCHACH, "MECZENSKIEJ"SMIERCI PANI BLIDY
3. ZA KOMPLETNA BEZRADNOSC- NAGMINNA UCIECZKE WICEMINISTROW
4. ZA PALANTA POLIKOTA
5. ZA MNIEJSZA SREDNIA WYBUDOWANYCH AUTOSTRAD
6. ZA NIZSZY WZROST GOSPODARCZY, O PRAWIE 2%
7. ZA WYZSZE CENY
8. ZA PROBE PRYWATYZACJI TO CZEGO W DEMOKRATYCZNYM PANSTWIE ZE WZGLEDU NA WAZNASC SIE NIE RUSZA-MEDIA I SLUZBA ZDROWIA, A NASTEPNIE EDUKACJA WYZSZA
9. ZA HISTORYCZNE OBALENIA RZADU OLSZEWSKIEGO ZEBY SFALSZOWAC PRAWDE
10. ZA KRYCIE ROZNEGO RODZAJU UKLADOW LOBBYSTYCZNO-KORUPCYJNYCH
11. ZA KRYCIE SB-EKOW, ICH "SOLIDARNOSCIOWYCH" AGENTOW I MAFIOZOW
12. ZA JARANIE GANDZI
13. ZA ZATRZYMANIE PROCESU ODNOWY MORALNEJ POLAKOW KTORZY CWANIACZA, OSZUKUJA, KLAMIA, UPIJAJA SIE, PRZEKUPUJA, KOMBINUJA, MATACZA, ETC
14. ZA KOMPLETNE NIEROBSTWO-ILOSC USTAW SEJMOWYCH ODZWIERCIEDLA NASZA BEZPRODUKCYJNOSC
15. ZA BEZSZENSOWNE ABSURDALNE AKCJE, KOMISJE, WYJAZDY, WYPOWIEDZI ETC
16. ZA POPUDZENIE POLAKOW DO ZALOSNEJ HISTERI
17. ZA KOMPLETNE OGLUPIENIE NARODU, TENDENCYNE WPLYWANIE NA ICH SPOSOB MYSLENIA POPRZEZ EWIDETNE TENDENCYJNE MEDIA
18. ZA PROSTYTUCJE POLITYCZNA I PODLIZY W KIERUNKU LEWAKOW, ANTYKLERYKANOW I INNYCH POZBAWIONYCH WARTOSCI OSZOLOMOW
19. ZA REPREZENTOWANIE DOBR WYLOCZNIE GRUP DOBRZE SYTULOWANYM
20. ZA UTOPIJNY IDELOWO-EKONOMICZNY LIBERALIZM TUSKA
21, ZA STWORZENIE NADGRUPY PSEUDOINTELEKTUALISTOW, NAD KTORYMI ZNECANO SIE W SZKOLACH, A TERAZ NADRABIAJACYCH POPRZEZ BYCIE TRENDY I GLOSOWANIE PRZECIWKO KACZOROM
22. ZA BRAK SZACUNKU DLA LUDZI STARSZYCH, PROSTYCH I FIZYCZNIE CIEZKO PRACUJACYCH -MOCHEROWA BERETY
23. ZA BRAK PATRIOTYZMU I NASZE AMBICIE CZYSTO PRYWATNE, EGOCENTRUCZNE-OPORTUNIZM
24. ZA DALSZA CHAMSKA OBLUDNA ZAKLAMANA PYSKOWKE PRZECIWKO PIS-OWI I PREZYDENTOWI
25. ZA KOMBINACJE PANI SAWICKIEJ I JEJ "MECZENSKIE TRAKTOWANIE"
NASTEPNE 25 PKT FAKTOW W NATEPNYM ODCINKU PRAWDY
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 02:17
.....tak, to jest to czego te ciemniaki nie widza.
przepraszam za te obelgi ale nie moge sie powstrzymac.
Zycie jest tylko jedno a Polacy ciagle sie cofaja i sie sami oklamuja.
POLAKU!!!!!!! u gory jest cala PRAWDA, NAUCZ SIE WRESCIE CZYTAC,
ja chce zyc a nie wegetowac. POWSTAN LUDU Z CIEMNOSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oczywistosc / 81.190.160.* / 2009-02-04 21:41
Czgo ch*** nie zrozumiales??
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 12:10
I co to ma być?
Gdyby choć jeden wyborca PO był równie "ynteligentny" to miałabyś tu listę niespełnionych obietnic PIS-u, tylko bez chamskich wstawek, bo to tylko PIS potrafi...
Różnica jest taka że PIS już jest kłamcą a PO ma jeszcze szansę (3 lata) i to jest fakt...
arekz pi ara / 212.76.37.* / 2009-02-01 08:54
Dlaczego Tusk ciągle na zdjęciech wyciera nosa palcem? Przeciez to nie wygląda najlepiej. Gdzie sie podział ten pi ar?
mniejwięcej / 213.158.199.* / 2009-02-01 12:00
nie wyciera, tylko wącha i nie pytaj przypadkiem, gdzie go wcześniej trzymał.
dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-03 05:25
tak w d..... pani Merkel.....
Piotrek W. / 77.114.239.* / 2009-02-01 08:01
Tusk coś robi a pamietacie expose Prezydenta - "Tanie państwo" a od poczatku jego kadencji zatrudnienie w kancelarii Prezydenta wzroslo o 80% czyniąc go prezydentem ktory zatrudnia najwieszą ilość osob,.
dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-03 05:39
tam gdzie drwa rabia to wiory leca.... a twoj TUSK POprostu umie tylko robic ciecia i to kosztem biednych polakow. Ten czlowiek rujnuje POLSKE. 17 mld deficytu a dobrze zarabiajacym zmniejszyl podatki o 10%. To jest karygodne. W dobie kryzysu tnie dodatki w sektorze publicznym, na to by kazdy przyglup wpadl. Zaczyna sie Tuskowi palic przy dupsku, no i WPROST uzylo gasnicy. Ja bym tak naprawde posluchal jego kazdej wypowiedzi... jest to MASAKRA gorzej niz za KOMUNY "jestem zadowolony" "wypadlo wszystko dobrze" i takie p******* nie pomoga Polsce. Zadnych konkretow - poziom zerowy.....
kozyk / 77.114.186.* / 2009-02-01 08:13
A kto zatrudnia w kancelarii prezydenta ?? Bo chyba nie Tusk !
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 02:00
Ameryki nie odkryles..........
jeszcze tego by brakowalo!!!!!. Tusk rujnuje kancelarie. Pracownicy musieliby kalosze nosic
azeby nie upackac sie w tym Go**ie, ktore on zostawia za soba.
taki tam / 87.205.67.* / 2009-02-02 10:30
A jak wygląda taniość gabinetu TUSKA?
Może przynajmniej w okresie kryzysu premier spełni obietnicę latania samolotami rejsowymi?
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 02:05
to jest to, ale PO-wcy beda mowic jaki samolot, jego lubia zagranica on jest taki wspanialy....
POprostu od rzeczy.......
powiedz mi kiedy ta ciemnota minie??????
moze trzeba wiecej swiatla???????
a szkoda gadać / 83.28.164.* / 2009-02-01 00:29
Regulamin forum
Moherowy Dziadek / 83.28.176.* / 2009-01-31 23:39
Panie Premierze Tusk , jak daleko mamy jeszcze do dna.?
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-03 05:50
dno juz dawno zostalo osiagniete, ale narodowi wciska sie, ze kryzysu jeszcze nie widac.
Patrzcie co dzieje sie we Francji oni maja takiego samego NIEUDACZNIKA, tylko oni sie wczesniej obudzili.
Jezeli dno zostalo usuniete to nie ma ani programu ani jakiegos celu, kazdy tylko lapie co moze i stara swoj tylek ratowac, oni sie sami w swoim sosie utopia.
Za tragedie w Polsce bardziej obarczylbym dziennikarzy, ktorzy dobrze wiedza do czego prowadzi TUSK popieraja go klamstwami.. gratuluje robcie tak dalej to nie dlugo wroca KARTKI.......
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 12:19

gratuluje robcie tak dalej to nie dlugo wroca
KARTKI.......

JAK?
Zamiast bluzgać na rząd, podziękuj że jest taki jaki jest, bo zachowuje spokój, nie sieje paniki, szuka oszczędności zaczynając od siebie i ma dobre stosunki ze wszystkimi państwami nie tylko sąsiadującymi z nami. I póki będzie to Polska da sobie radę.
Dopiero rząd PIS-u pod wodzą "nieomylnego" Kaczyńskiego to byłaby masakra! Panika już we wrześniu 2008, że kryzys nas zabije, gdyby tak zaczeli histeryzować rządząc krajem to skończylibysmy jak Islandia, bo wszystkie instytucje finansowe wycofałyby się z inwestycji już rok temu...I jeszcze jego narodowo-socjalistyczna polityka...
dobrze wiedza do czego
prowadzi TUSK popieraja go klamstwami..
- do czego prowadzi? Jakimi kłamstwami? Może zajmij się kłamstwami PIS-u bo oni już są kłamcami, rząd PO na razie obiecuje, kłamstwa to będą za 3 lata...
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 01:20
bardzo mi przykro, ze kroczysz w ciemnosciach. Nie sieja paniki ?? oszczedzaja od siebie?
Kobieto!!! ta niewiedza to najgorsze co ciebie moglo dosiegnac. Spytaj sie pana Tuska jaka ulge podatkowa przyznal sobie(10%) a jaka tobie(1%) chyba ze zarabiasz powyzej 7000 zl miesiecznie to gratuluje tez placisz 10% mniej podatkow itd.. nie chce ciebie wyprowadzac z bledu bo ja profituje z niego im wiecej oni robia "gnoju" tym wiecej ja mam z tego.
Tak samo odnosza sie inne panstwa Tusk jest super napycha nam kieszenie, dlatego Kaczorow przeklneli bo oni dbali o interesy Polski i brali a nie dawali. Nie jak Tusk tyleczek lize i placi na niemiaszkow, ktorzy mu za to dziekuja...
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-04 09:17
Moje zarobki to moja sprawa, przykro mi że zarabiasz za mało ale to nie moja wina ani Tuska, trzeba było się uczyć...
Ustawę podatkową która właśnie weszła (twój 1%) przygotował i uchwalił PIS już 1,5 roku temu więc krzyczysz na niewłaściwego polityka.

Tak samo odnosza sie inne panstwa Tusk jest super napycha nam kieszenie, dlatego
Kaczorow przeklnęli bo oni dbali o interesy Polski i brali a nie dawali.
- a to, to nie wiem co jest...? Kto przeklnął kaczorów? Rozumiem że masz pretensje do premiera że płaci składki do UE? Więc jakbyś się obudził z socjalizmu to zauważyłbyś że Polacy głosowali ZA wejściem do UE - sama tak głosowałam i cieszę się że w niej jesteśmy.
Składki są ustalane w Brukseli i wszyscy płacą w zależności od wielu czynników. Kaczyński też płacił, grzecznie i bez słowa i tak samo w zamian miał dostawać dotacje, nieststy pani Gęsicka nie przygotowała ŻADNEGO wniosku przez 2 lata rządów PIS...Trudno, nikt ich za to nie potępia, choć może powinien, bo przez te zaniedbania teraz jest bałagan.
A tej waszej wściekłej agresji dlatego, że premier ma dobre stosunki ze wszystkimi sąsiadami tego zupełnie nie pojmuję...To już musi być jakaś Kargulowa przypadłość - kaczor nie miał więc Tusk też nie może?
Mogę ci jeszcze powiedzieć dlaczego nie lubię Kaczyńskich i ich wyborców i nigdy na nich i z nimi nie zagłosuję. Otóż, widziałeś elaborat

81.168.183.* | Całej Prawdy
? Więc powiem ci tylko, że macie jedną wadę za to niewybaczalną: kompletny brak szacunku do ludzi, żywych i co gorsza zmarłych... I to ma także a może przede wszystkim wasz wódz, obecnie w owczej skórze...I to jest OCHYDNE.
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 22:03
te twoje zarobki mozesz sobie gdzies schowac, bo i tak sie nie przyznasz, ze dostalas tylko 1% ulgi, bo wybierajac Tuska nikt teraz nie przyzna sie do bledu(polska przypadlosc). Wiesz co? ja mam dniowke chyba wyzsza niz ty zarobek miesieczny. Nie interesuje mnie czy rzadza Kaczory czy Tusk czy jeszcze jakis inny gosciu. Ja poznaje go po czynach i wtedy mowiem czy jest dobry czy do bani... ok.? Ty jeszcze sluchalas bajeczki Kwasniewskiego jak ja zarabialem w Euro i co to jest EU to dobrze wiem i moi wspolpracownicy daliby sie w tylek ugryzc azeby niemiecka marka wrocila. Nie ma kraju w EU, ktorego normalny obywatel byl zadowolony z tej Uniii.
Wiesz co??? tak naprawde dzisiaj stwierdzilem, ze dobra polska polityka nie sprzyja mi za bardzo bo patrzac na swoja kieszen to pan Tusk jej sprzyja od wrzesnia mam 30% wiecej z moich zarobkow(nie robiac nic wiecej, ty bedziesz musiala zapieprzac wiecej, jezeli bedzie jeszcze ta mozliwosc), polacy przez to ze weszli do UE placa skladki na niemiaszkow(Anglia np. jest w UE ale placi tylko polowe, to powinno sie wiedziec), granice przejezdzam bez czekania, tylko to paskudne zlodziejstwo ukradlo mi juz trzy nowe auta( tu i TUSK nie pomoze), za to chwale PO. Nie wiesz o tym, ze Kaczory nie chcialy placic tak jak sobie zyczyla pani MERKEL, dlatego okrzyczano ich burzycielami(pojmujesz to), a teraz mozliwosc podjecia pracy przez polakow w niemczech zostala jeszcze wydluzona, a pan Tusk im przytaknie no i dobrze znow cos pozytywnego nie trzeba polakow w niemczech(oni tylko maja kupowac towary niemieckie i placic dalej skladki). Teraz dopiero poznasz dobroc UE, ja jestem po tej dobrej stronie ale TY nie. Moglbym ci pisac jeszcze cale litanie, ale to musisz sama nad tym pracowac troche wiecej czytac prasy zachodniej, polskie media pisza to tylko co im pasuje(Mafia popiera tych, ktorzy im pozwalaja krasc, Kaczory tego nie tolerowaly) . Jezeli znasz troche jezyki i czytasz prase zachodnia to jak za komuny wiesz duzo wiecej. A mnie krew zalewa jak sie robi balona z uczciwych polakow, nie takich dorobkiewiczow jak TY!!!! Tobie juz dawno ZLOTOWA oczy przyslonila(widac po tym co piszesz, bez pojecia), ale poczekaj jeszcze troche. Zaloze sie, ze TY pierwsza wywieziesz TUSKA na taczce. Ja juz znam takich.... I nie mow towarzyszko co MY mamy, bo ja nie jestem za jakas partia ja jestem za czlowieczenstwem i kieruje sie tym co sie czyni tym najslabszym(a Tusk gnebi ich bez opamietania), a TY za czym jestes???????? (chyba za tym co ja mam juz dawno w nadmiarze)
sceptyk / 2009-01-31 22:42 / Tysiącznik na forum
I historia zatoczyła koło.
Towarzysz Tusk szuka 17 miliardów, towarzysz Gierek szukał 30 miliardów.
Żadnemu się nie udało.
Koniec obu żalosny.

Ale cóż mogł wiedziec o gospodarce górnik dołowy wsparty Bożykiem,
i cóż może wiedzieć o gospodarce nauczyciel historii wsparty Gradem i Rostowskim.
kaczordonald / 86.139.233.* / 2009-01-31 21:47
Czytajac ponizsze posty latwo zauwazyc brak warujacych Platformowcow.Czyzby to oznaczalo ze nawet slepym widzenie zaczyna wracac.A jednak cuda sie zdarzaja.
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 12:26
Masz rację, brak tu kultularnych ludzi...
Ale nie martw się, wystarczy poszukać artykułów pod którymi jest więcej inteligentnych i mniej chamskich wpisów, to właśnie "wykształciuchy"...
Wiesz, jak się widzi taką bandę ordynarnych, buchających chamstwem PIS-eczków to każdy normalny człowiek przestaje czytać po pierwszym poście...
Zostają tylko tacy jak ja, którzy chcą poprawić sobie humor czytając wymęczone wypociny sfrustrowanych nieudaczników, którzy chcą żeby wszystkim było "tak samo źle" (motto JK), bo sami nie potrafią niczego w życiu osiągnąć...
Nie zawiodłam się, merci...
-)))
swojtku / 2009-01-31 21:22
To chyba jakiś absurd - pensje w sferach mundurowych mają być jeszcze wyższe. Już teraz są bardzo wysokie w odniesieniu do warunków spolecznych i gospodarczych naszego kraju. Czy rządzacy wiedzą ile zarabiaja zwykli ludzie. Nie dziwię się, że przedsiębiorcy unikają jak mogą płacenia podatków skoro rządzacy rozdają je tej bandzie darmozjadów.
Pała / 83.30.245.* / 2009-02-01 10:47

jakiś absurd - pensje w sferach mundurowych mają być
jeszcze wyższe. Już teraz są bardzo wysokie

To się zatrudnij i popracuj w tym miodzie cwaniaku!
helmut345345 / 85.221.185.* / 2009-01-31 20:42
Tu dbasz o nas Niemców, i płacisz do Unii (do nas) całą kasę a nic nie bierzesz bo wiesz że my tych pieniędzy potrzebujemy a wy i tak klepiecie biedę , he, he, he
Holger / 77.20.199.* / 2009-02-03 06:04
tak masz racje polacy w grudniu na unie zaplacili 426 mln a dostali 315 mln, ale kto to czyta??? narod polski nie ma pojecia(ciemniaki) jak sie nimi spekuluje. Wystarczy ze media wsiada na Rydzyka, a wazne sprawy ida w zapomnienie. Jeszcze nie widzialem ciemniejszego narodu- sredniowiecze. Ale Tusk jest superrr, Merkel jest z niego bardzo zadowolona, dobrze lize tylek i mozna mu na czarne mowic to jest biale a on przytakuje.
Polaku dzieki za twoje pieniazki, biedny niemiec wlasnie je potrzebuje pani Merkel dba o nas i szuka oszczednosci w POLSCE a nie u siebie. A pan TUSK niech patrzy gdzie moze zalatwic te pienazki dla niemcow.
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 12:35

tak masz racje polacy w grudniu na unie zaplacili 426 mln a dostali 315 mln, ale kto
to czyta???
- Chyba kto tego słucha? Ojciec dyrektor jest niezawodnym ekonomistą, jak zwykle i we wszystkich dziedzinach...

narod polski nie ma pojecia(ciemniaki) jak sie nimi spekuluje
- NO właśnie...Dot.powyżej...

Wystarczy
ze media wsiada na Rydzyka, a wazne sprawy ida w zapomnienie
- Kto wsiada na Rydzyka? Kto by śmiał tknąć jego "Świątobliwość"? -)

Jeszcze nie widzialem
ciemniejszego narodu- sredniowiecze.
- Kurski mówi to samo.... -)))

Ale Tusk jest superrr, Merkel jest z niego bardzo
zadowolona, dobrze lize tylek i mozna mu na czarne mowic to jest biale a on
przytakuje.
- No właśnie, też tak myślę! Oddzielić Polskę od Europy! Zbudujmy wielki mur dookoła Polski! Chcemy być enklawą ! Nie potrzebny nam świat! Potrzebny nam tylko ojciec dyrektor i jego wysokość (?) prezes! I nikt nas, prawdziwych Polaków (wszechpolaków? Aryjczyków?) nie przekona że "białe jest białe, a czarne czarne"...!
Holger / 77.20.199.* / 2009-02-04 01:35
to nie ojciec dyrektor napisal tylko twoja ulubiona stacja POLSAT NEWS na pasku.
Az sam sie zdziwilem ale kto czytac umie ten ma lzej w zyciu.
Powiem jedno polacy choruja na skleroze ida do kosciola i jak zniego wychodza to juz nie pamietaja co bylo mowione, czytaja gazety ale jak ta gazete zamkna to juz zapomnieli co czytali, ogladaja telewizje i pamietaja tylko to co mowi szklo kontaktowe, program dla przyglupow i cofnietych w rozwoju. Ten program jest typowym odbiciem inteligencji polskiej.
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-04 09:29

pamietaja tylko to co mowi szklo
kontaktowe, program dla przyglupow i cofnietych w rozwoju. Ten program jest
typowym odbiciem inteligencji polskiej.

1.Skąd wiesz co mówi szkło kontaktowe? Może lepiej spójrz w szklaną kulę ojca dyrektora...-)
2.No cóż, doczekaliśmy się nowej inteligencji, inteligencji TRWAJĄCEJ wiernie przy radioodbiornikach i telewizorach, rzucającej przekleństwa na TVN i POLSAT, przeklinającej lepiej zarabiających, szanującej tylko wodza i guru (i to też nie bardzo), nienawidzącej Żydów, Niemców, Rosjan i kogo tam jeszcze każą, idącej na wojnę z każdym kto ma inne zdanie (KTO NIE JEST Z NAMI JEST PRZECIWKO NAM - JK), gotowej rozpalić piece w Oświęcimiu i zbudować nowe (także na Polaków), kochającej kłótnie, spory i awantury, mściwej, nienawidzącej, ordynarnej, gotowej na wszystko...
Dzięki stary ale ja się nie piszę, "możesz nazywać szambo perfumerią ale i tak pozostanie szambem" - jak powiedział jeden z twoich idoli...
Holger / 77.20.199.* / 2009-02-04 23:56
Skad wiem?????? Bo ja slucham wszystko, nawet RADIO MARYJA, ktorego sie boja tak, DIABLY!!!! a ja slucham i jakos zyje i nie dostaje drgawek i wiem co sie mowi o Zydach i o AUSCHWITZ a Rydzyk mowi raz to i owo, ale ja slucham to na wlasne uszy a nie bawie sie w PAPUGE.
A szklo kontaktowe tez slucham azeby sie utwierdzic - gorszych nud to w zyciu nie widzialem- az wstyd sie przyznac, ze to sie slucha, ale trzeba bo od razu wiem, kto chce dobrze dla kraju, z tego oni szydza- dobra robota. Zobacz ich cynizm i ukryta nienawisc oni szydza z calego narodu. Taki program byl w DDR " Auf dem schwarzem Kanal" Po upadku muru powiedzial ten redaktor "w to co ja opowiadalem ludziom nigdy nie wierzylem ale mi za to dobrze placono" i tak ty placisz swoja glupota na tych SMUTASOW. A sluchacze TVN nabijaja kabze panu Walterowi wielkiemu KOLMUCHOWI prosze oddawaj mu HOLD towarzyszko, zapomnialas jak przesladowali mordowali i karmili ciebie klamstwem. A moze ty jestes tez od nich(bo mowisz prawie jak oni, oni zawsze jak zdechle ryby plywaja na powierzchni) i tu nikt nie mowi jakie on ma napchane kieszenie a pomaga mu w tym PO a on sie im odwzajemnia. To TVN zwrocil mi uwage na ojca Rydzyka, dziala na nich jak plachta na byka, ciekawe czemu???? Klamstw sie przeciez nikt nie boi... to o co tu chodzi???? Tylko zagorzaly KOLMUCH mowi trzeba zapomniec zrobic duza gruba kreske. Tylko jakby tobie zabili kogos z rodziny.. zapomnialabys im to??? przebaczyc trzeba!!!!! ale nie zapomniec i oni sa na tyle bezczelni, ze mowia o upadku ZELAZNEJ KURTYNY bez mrugniecia oka, ale to wszystko robia dla KASY i jak choragiewki bez honoru jak im naplujesz w twarz to powiedza, ze deszcz pada. To ty bys te piece rozpalala . Nie sadze, ze sluchasz Radia MARYJA bo te bzdury co piszesz to wlasnie mozna przeczytac w Gazecie WYBORCZEJ uslyszec w TVN ale napewno nie w RADIO MARYJA. Rob tak jak ja slucham i czytam wszystko, jestem tolerancyjny i nie powtarzam bzdur jak ta PAPUGA po innych, ja musze nawet szambo sam zobaczyc i sam stwierdzic czy to jest naprawde SZAMBO azeby w nie , nie wdepnac tak jak ty. Czytam ta twoja wstawke i przemieszczam sie w czasie do Trybuny Ludu, doslownie tak samo pisaly takie BETONY jak ty o ludziach, ktorzy walczyli o wolna Polske(to byli tez wrogowie i wspolpracownicy amerykanow). Czy ty nie nalezysz do tych co krzycza KOMUNO WROC!!!!!!!!
Na koniec powiem ci, ze nie mam idoli partyjnych oprocz jednego ale tego IDOLA nie znajdziesz ani w POLSAT ani w TVN a napewno juz nie u ciebie bo w betonie jest tylko pustkaaaaaaa....
sceptyk / 2009-01-31 22:45 / Tysiącznik na forum
A ja chcę, żeby prawdziwi gliniarze (nie biurokraci w mundurach) i żołnierze zarabiali tak dużo, żeby czuli się docenieni za SŁUŻBĘ, którą pełnią i za ryzyko które ponoszą!
Chcę też, żeby byli tak ubezpieczeni, żeby ich rodziny NIGDY nie klepały biedy, jeżeli na służbie zginą albo zostaną okaleczeni!
I psim obowiązkiem rządu jest zapewnić na to środki!
kozyk / 77.114.186.* / 2009-02-01 08:18
Ja też mogę zostać okaleczony na ulicy i wcale nie muszę mieć munduru i czy mnie państwo też tak ubezpieczy żeby moja rodzina nie klepała biedy ?
bioons / 78.88.248.* / 2009-01-31 19:45
jest jedna metoda, ciąć biurokrację i agencje rządowe. Tak o 50% zatrudnienia... jakieś drobne 100.000 etatów x 10 mcy x 3000 brutto (średnio) = 3.000.000.000 PLN

a gdyby tak o 200.000 etatów (marzenie) :), to było by 6 mld

jak ubędzie agencji rządowych, np tej od Euro2012, i paru innych nic nie robiących, to kolejnie 10 mld się znajdzie.

a jak w*******... KRUS, oraz połowę generałów w wojsku (tej śmiesznej organizacji, co kosztuje 10 - 20 mld rocznie, a jest wstanie wystawić 5000 sprawnych do walki żołnierzy na 170.000 pracowników (,3%), 20 samolotów bojowych (nieuzbrojonych) oraz bliżej nieokreślony system obrony powietrznej (proce i łuki), oh, to by było.

skoro ubędzie ludzi w urzędach, wojsku, administracji to można by sprzedać nieruchomości na rynku, nic nie szkodzi że już po hossie, ale kolejne kilka mld zaoszczędzić. Do tego spadną koszty utrzymania tego co zostanie...

Donek, tu masz metodę na 10 - 20 mld oszczędności!
Lechu i Jarku, przebijcie ofertę, zwolnijcie 500.000 urzędników, to PL zaoszczędzi 20 - 50 mld rocznie :)

dla potomnych - bezcenne...
Handel wyrokami 1 / 83.30.191.* / 2009-01-31 20:21
W szeroko pojetej administracji rządowej becnie "pracuje" według GUSu 560 tysiecy osób - jest to granica paranoji.
Do tego dochodzi samorzad , powiaty , sraty .....

Wedle szacunków 45% dochodów mieszkanców Warszawy pochodzi od .... rzadu.
Walsiawka to zabójczy pasożyt Polski.
Ten rak sie cały czas rozrasta.
antysocjalista / 87.207.221.* / 2009-01-31 21:32
Mylisz sie.

Cytuję Mały Rocznik Statystyczny 2008, tablica 12(35):
zatrudnienie w administracji publicznejw 2007 r. - 379 tys., z czego administracja rządowa - 166 tys., administracja samorządowa - 213 tys.

Czesto myli sie dane, gdyz w niektorych publikacach GUS laczy administracje z obrona narodowa i bezpieczenstwem. Tymczasem w wojsku wg danych z 2007 r. pracuje 129 tys. osób, a w bezpieczenstwie publicznym 177 tys. osob.

Jak juz o czyms piszesz, to sprawdz wczesniej dane i nie rob ludziom wody z mozgu.

Oczywiscie, jest w Polsce za duzo urzednikow. Ale nie da sie zwolnic 500 tys. urzednikow, kiedy ich wszystkich jest 379 tys.
sceptyk / 2009-01-31 22:51 / Tysiącznik na forum
Jak doliczysz do tego armię nieudacznych "nauczycieli" (ok. 600,000 ludzi, a wystarczy połowa), pseudo lekarzy na państwowym etacie traktujących szpitale jak prywatne folwarki, biurokrację policyjną i wojskową, to wyjdzie ci, że na garbie mamy dodatkowo jakieś pół miliona darmozjadów.
Ale to jest elektorat PO, więc Donaldzinio tego nie ruszy.
morielf / 2009-02-01 01:16 / portfel / Bywalec forum
Odczep się od nauczycieli, lepiej sobie policz 100 tys księży i zakonnic.
calkiemnikt / 83.8.96.* / 2009-02-02 10:53
Następny , któremu sie liczba -tym razem duchowieństwa "Pomnożyła" - tym razem przez jakieś DWA...
patrz:
http://www.iskk.ecclesia.org.pl/ksieza2004.htm
Wychodzi ok.55 tyś duchownych katolickich.Z innych wyznań jest jakaś dziesiąta część tej sumy.
To jest portal ekonomiczny , tu sie takich BYKÓW nie wali...
calkiemnikt / 83.8.96.* / 2009-02-02 10:59
Dodam ,że poza katechetami , kapelanami i i zatrudnionymi w Służbie Zdrowia - reszta jest na WŁASNYM utrzymaniu(zwłaszcza zakonnicy).Stąd "zwolnić" możesz w najlepszym(?) przypadku jakieś 30 tyś.Jeśli wziąć pod uwagę ,że ich płace należą średnio do niższych niż średnia krajowa - wiele dla budżetu nie zyskasz ...
antysocjalista / 87.207.221.* / 2009-01-31 23:07
Tyle, ze wlasnie PO chcialo to ruszyc, tylko Kartofel zawetowal (ustawy zdrowotne, ustawy edukacyjne umozliwiajace prywatyzacje szkol itd.). Dodatkowo, warto wspomniec o zwiazkowej cholocie z publicznych kopalnii, PKP, poczty i innych skansenow komunizmu. To akurat elektorat PiSu, ktory wszyscy od lat utrzymujemy.

Zeby byla jasnosc - ja jestem za prywatyzacja wszystkiego co sie da. Ale reformy trzeba wprowadzac z glowa. Tzn, najpierw likwidujemy pozwolenia na budowe, a potem zwalniamy wydajacych je urzednikow. Jezeli zrobimy odwrotnie, to juz widze te tlumy wscieklych inwestorow czekajacych latami na dokumenty i urzedy tlumaczace sie "brakami kadrowymi".
antysocjalista / 87.207.221.* / 2009-01-31 19:54
Można ciąć i o 500 tys. etatów. Problem w tym, że we wszystkich Ministerstwach pracuje w sumie ok. 12 tys. osób, a w calej sluzbie cywyilnej = ok. 120 tys.

Ja widze oszczednosci glownie w KRUS. W tym roku doplacimy do tego zlodziejskiego systemu dokladnie 17 mld. Ponadto, nalezy pamietac, ze rolnicy nie placa skladek na ubezpieczenie zdrowotne.Mimo to maja prawo do pelnych swiadczen.
kozyk / 77.114.186.* / 2009-02-01 08:26
KRUS tak ale dla rolników, czyli TYLKO dla osób prowadzących produkcję rolną!
A nie lekarz albo adwokat kupił kilka taczek ziemi i już jest rolnikiem zarabia krocie a płaci grosze!
Wystarczy uszczelnić system a mld się znajdą tylko pawlak i kolesie sami w tym dup... moczą i się na to nie zgodzą!!!
morielf / 2009-02-01 01:17 / portfel / Bywalec forum
I dostają dopłaty z Uni, do których dopłacamy...
dixi / 213.158.196.* / 2009-01-31 19:41
Reformy zawieszone. Jakie reformy ??? Miały być przecież tylko cuda, miłość, lepiej dla wszystkich... sam miód. TUSK nie używał do tej pory nawet takiego słowa. Jedyną reformą, która niby się powiodła, to ORLIKI - czy ktoś je widział???
drugisławek / 79.185.206.* / 2009-01-31 19:15
PO co ciąć. Cięcie boli a już brzytwą po grdyce brrrrr...... Lepiej tradycyjnie kawał sznura i mocna gałąź.
Kenobi / 2009-01-31 18:54 / Uznany malkontent giełdowy
Co za bzdury! Oni nigdy niczego się nie nauczą. Cały świat teraz obniża stopy do zera, pompuje pieniądze w rynek i gospodarkę ile się da nie zważając na deficyt, ionflacj.ę ani inne takie bzdety, a nasi ograniczają wydatki! to kolejny cud gospodarczy, to się już w pale nie mieści. Po to tylko, żeby w kryzysie nam wciskać euro, które dodatkowo pogrąży resztki gospodarki i całkowicie uzależni nas od zagranicy, bo już nigdy nie będzie można prowadzić własnej, dostosowanej do naszych potrzeb polityki pieniężnej i kursowej, która pozwoliłaby zmniejszać dystans do najbogatszych państw. Polska, jako jeden z niewielu krajów na świecie, wyposażona została w ogromne bogactwa naturalne - węgiel kamienny i brunatny, wody geotermalne, gaz, miedź, srebro, a nawet złoto i ropę, zdrowe rolnictwo, zasoby leśne. Zamiast stale słuchać się obcych, co nam wolno robić, a czego nie, powinniśmy się zabrać do inwestowania w te bogactwa. Najmądrzejszy w tym towarzystwie jest W. Pawlak, który powiedział, że trzeba szukać możliwości zwiększenia wydatków, inwestowania. I słusznie, to jest jedyna droga, trzeba dbać o długoterminowy wzrost, inwestować, tworzyć nowe miejsca pracy, a nie stale uprawiać PR.
kozyk / 77.114.186.* / 2009-02-01 08:38
Kenobi


Cały świat teraz
obniża stopy do zera, pompuje pieniądze w rynek i gospodarkę ile
się da nie zważając na deficyt, ionflacj.ę ani inne takie
bzdety, a nasi ograniczają wydatki!


I to właśnie całemu światu odbije się czkawką i doprowadzi do jego zgonu!
Inflacja to nie bzdety tylko gnębienie najuboższych. Długi trzeba spłacać ! Nie można ciągle żyć na kredyt tak jak teraz robi to świat. Nadmierny deficyt świata będzie nie do uciągnięcia na dłuższą metę i spowoduj prędzej czy później rewolucję i koniec cywilizacji takiej jaką znamy!

Co do reszty postu zgadzam się! Tylko kto ma zająć się rozwojem polski?? Młode przyszłe pokolenie zwiało zagranicę i polskę ma gdzieś, pozostało pokolenie "chowane" w komunizmie i ciągle grabiące co tylko się da!
Kinol / 83.28.176.* / 2009-01-31 23:51
ale jestesmy przygłupy. Wybralismy lwsiowo-iberalna koncepcje rozwojy wraz z Donkiem A ona sięjuz wtedy na swiecie konczyła
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-03 15:41
Taaak...Przegapiliśmy narodziny PIS-u partii narodowo-sosjalistycznej, jedynego słusznego kierunku z jednym nieomylnym wodzem...
Zaraz, zaraz czy to aby nie zaczęło się ok 1930 roku?
-)
Gornik z kopalni Bytom / 77.20.199.* / 2009-02-05 00:57
tak przelecialem twoje komentarze i ja sie ciebie PYTOM:
czy ty nie zyjesz z POrtwela???????
Przyznaj sie ile ci placa, a moze ty sie nazywasz MONIKA OLEJNIK albo GAWRYLUK
bo na TUSKA to troche za madrze gadasz juz wiem Gronkiewicz-Walc, ech nie..
ona nie umie sklecic prostego zdania, mowi tylko zdania z "euro"
a moze ty jakis agent????? ale napewno nie PIS-u bo u nich dozorca ma wiecej poukladane. Nie bede mogl dzisaj zasnac.. dreczy mnie to takiego czlowieka POprostu
nie znajdziesz na poludni na pewno nie. Ty chyba cos krecisz z poludnia to ty nie jestes...
Tam mieszkaja prawdziwi POLACY. Tyle pytan, ze zakrecilas mi w glowie.... juz chyba wiem ty jestes ze wschodu .. i to dalekiego wschodu tam kazdy jest ciemny. Teraz juz wiem i moge isc spokojnie spac......
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-04 01:49
nie chce ci ublizac ale ty chyba sie z choinki urwalas albo co?????
Ja juz dawno dojzalem i spadlen z drzewa, ale ty chyba cos nie kojarzysz.
Nie wiem jak ci pomoc, ale zapisz to sobie: za dwa lata pan Tusk doprowadzi POLSKE
do stanu w jakim ty ja zastalas. Jezeli taka jestes dobra z historii to wiedz , ze historia lubi sie powtarzac a ty do tego sie przyczynisz i ciesz sie, ze jestes jeszcze mieszkanka poludnia
bo za dwa lata bedziesz mieszkanka trzeciego SWIATA.....
mieszkanka południa / 151.92.176.* / 2009-02-04 09:40

Ja juz dawno dojzalem i spadlem z drzewa
- nooo...i to na głowę...-)

przyczynisz i ciesz sie, ze
jestes jeszcze mieszkanka poludnia
bo za dwa lata bedziesz mieszkanka trzeciego SWIATA.....

No cóż...różnie może być, jest kryzys a u nas inwestuje wiele firm zagranicznych, jak padną to nie wiadomo co będzie...Może będzie trzeci świat, cieszmy sie z tego co jest, bo wiadomo jedno na pewno, gdyby rządził PIS to za 2 lata kryzysu na pewno trzeci świat byłby daleko przed nami...-)
Dozorca / 77.20.199.* / 2009-02-05 00:22
POprostu: zawsze jest dobrze nawet w gownie po szyje mozna powiedziec, ze jest cieplo
Tak..... firmy inwestuja szczegolnie idzie produkcja kaloszy bo narod je potrzebuje azeby sie nie uswinic jak wejda w gowno, ktore zostawi POsobie pan Tusk.
Ta produkcja podniesie PKB i pomoze wyrownac deficyt w budzecie i znow jakby nie bylo
pan Tusk psim swedem uratuje POLSKE przed PIS-em, oczywiscie ten sukces potwierdzi
po przyjezdzie pan Pawlak ale juz nie bedzie podchodzil do pl.........
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy