Forum Polityka, aktualnościKraj

Miskiewicz: Morderstwo w Łodzi nakręci polityczny tabloid

Miskiewicz: Morderstwo w Łodzi nakręci polityczny tabloid

Wyświetlaj:
ha ha ha / 89.228.24.* / 2010-10-21 22:23
można się nieźle ubawić . . zapraszam do obejrzenia "szkła kontaktowego" na tvn24 . .
dwóch pedałów - jeden łysy w okularach, drugi zarośnięty w okularach . . tak se kadzą,
przy wtórze innych pedałów i lisbijek . . haha - niezły ubaw :)))
EURO STUDENT / 2010-10-21 13:25
TO BYŁ ZAMACH !

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_967779&v=nDD7-uU8e-U&feature=iv

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_866111&v=J8Z28BSoNC4&feature=iv

TO JEST ZDANIE MOJE I WIELU MILIONÓW POLAKÓW !!!
tesa1959 / 2010-10-21 18:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

TO JEST ZDANIE MOJE I WIELU MILIONÓW POLAKÓW !!!
- nakręcających się nawzajem. Używaj trochę więcej swojego rozumu: kto przy zdrowych zmysłach, chcąc usunąć głowę państwa, niszczy przy tym swoich kolegów, przyjaciół i rodziny, które straciły najbliższych w Katyniu? Chyba, że w tym maczali palce wyłącznie nasi odwieczni "przyjaciele" zza wschodniej granicy (to mi przyszło na myśl zaraz po katastrofie, ale daleka jestem od osądzania kogokolwiek z całą pewnością.
borisz1 / 2010-10-21 14:55
"TO JEST ZDANIE MOJE I WIELU MILIONÓW POLAKÓW !!!" No i jak tych wszystkich psycholi leczyć? Ten kraj jest naprawdę chory.
czy wogóle coś czujesz / 213.134.41.* / 2010-10-21 21:55
przy pomocy ołowiu i zardzewiałych kindżałów. Czujesz to esbeku?
ńiesiołek / 79.186.184.* / 2010-10-21 11:54
czy niektóre media będą ddlej siać i podgrzewać nienawiść do PIS?-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo -dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze 4:1 razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja? pseudo-dziennikarzy?-czy ?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE o15% dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak PO…
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-10-21 09:08
Kiedy powyższy felieton Macieja Miskiewicz miałby sens?
Wtedy, gdy byłyby trupy i w biurze poselskim PiS-u i w biurze poselskim PO. Tak nie jest, więc autor nie ma racji.
Ponadto Polacy a szczególnie młodzi, wykształceni z wielkich miast - co to wiedzą, że język nie tylko do gadania może służyć, muszą się nauczyć:
TRAKTOWAĆ POLSKOJĘZYCZNE, ANTYPOLSKIE MEDIA TAK JAK TRAKTOWALI HITLEROWSKIE GADZINÓWKI - NASI PRZODKOWIE.
CzarnyZajaczek / 2010-10-21 10:38

TRAKTOWAĆ POLSKOJĘZYCZNE, ANTYPOLSKIE MEDIA TAK JAK TRAKTOWALI
HITLEROWSKIE GADZINÓWKI - NASI PRZODKOWIE.

oczywiście, zwolennicy PiS prowadzą rzeczową i stonowaną dyskusję, spierają się o wizję Polski a nie twierdzą że druga strona to nie są Polacy i nie mają prawa głosu
e2 / 217.153.72.* / 2010-10-21 10:00
I tak jest postep bo michnicy z agory w 2 paragrafie juz oskarazaja Jarka o wszystko, a o Sikorskim czy Palikocie nawet nie wspominaja. POwoli moze sie okazac ze trend sie odwroci i PO bedie beee a PIS neutralne lub nawet pozytywnie odbierane. Tylko czy Wybiurcza pojdzie wtedy z trendem?
tesa1959 / 2010-10-21 22:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ludzie!!! Czy Wy nie widzicie co się dzieje? Obie strony są agresywne (tyle, że poza Niesiołowskim, Palikotem, Kutzem reszta jest bardziej powściągliwa). W PIS natomiast większość jest wszechwiedząca (np. Kaczyński, Ziobro od razu znali motyw zbrodni w Łodzi, a Ziobro nazwał to nawet zbrodnią przeciw ludzkości). Po co śledztwo - wg nich - w Polsce wszyscy prokuratorzy konspirują z PO. Większego zacietrzewienia nie widziałam. A jak traktuje prezes największej partii opozycyjnej prezydenta RP? Dla niego to jest ktoś spoza marginesu, nawet rzadko nazywa go prezydentem - to jest po prostu Komorowski - szacunek (czy mi się on podoba czy nie) powinien być, a nie - nie wygrałem wyborów, więc obraziłem się i zabieram zabawki do domu. Nie jestem zwolenniczką żadnej partii i już pisałam wyżej, że jeśliby nie było subwencji dla partii, to może ktoś rozsądny miałby szansę pokierować naszym krajem. Zresztą, u nas demokracja jest bardzo młoda. Większość z rządzących przeżyła ponad połowę swego życia w komunie i nie bardzo wie jak poruszać się w polityce w demokracji. Obserwując inne kraje: Francja, Włochy, też nie bardzo sobie radzą: a może jesteśmy podobnymi narodami, o podobnym temperamencie i zamiłowaniu do awantur? Aż niedobrze się robi patrząc na polityków - niby ludzie wykształceni...

Najnowsze wpisy