Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miskiewicz: Nowe w PiS, czyli o leczeniu grypy gruźlicą

Miskiewicz: Nowe w PiS, czyli o leczeniu grypy gruźlicą

Wyświetlaj:
zby79 / 79.163.242.* / 2010-01-07 23:27
Przede wszystkim powinno być: leczenie kiły malarią. Wagner-Jauregg otrzymał za tą metodę Nobla w 1927 jeśli mnie pamięć nie myli.
cebulah / 83.14.251.* / 2010-01-07 21:00
a czym sie leczy konfidencja tego kraju??

maciejku czyżby waliło od Ciebie czosnkiem??
Dsaerw. / 217.97.193.* / 2010-01-07 21:20
W sumie to o co temu Maciejowi Miskiewiczowi chodzi?. Jeszcze jeden POprawny dziennikarzyna?, na to wygląda.
alekino / 83.22.224.* / 2010-01-07 20:32
"O peruwiańskie słońce jasne, wodzu Donaldzie
Niech władza twoja nigdy nie zginie
Niech jako orłów prowadzi z gniazda
Obywatelską Platformę płonąca gwiazda"

Jakie to piękne:)
tatara / 24.114.255.* / 2010-01-07 21:03
Miskiewicz ma tyle tematow o PO i kolejnych skandalach a wymysla bzdety... kolejny "oddany cudom Tuska"...
PIS musi wrocic do wladzy zanim PO nie zrujnuje Polski do reszty !!!
Binarek / 2010-01-07 19:40 / Tysiącznik na forum
Gosiewski jaki był taki był
Gęsicka to zmiana tapety partii - maźnie się przed wyborami wizerunek nową farbą.

Poza tym Gosiewski miał mocną pozycję w partii, aż za mocną
Gęsicka będzie w 200% zależna od Kaczyńskich.
towarzyszu? / 77.253.126.* / 2010-01-07 21:15
to efekt wizji pozyskanych podczas szybkiej wizyty na cmentarzu?
dgg / 213.77.7.* / 2010-01-07 14:28
Czy redaktor wierzy w to co pisze? Wyjątkowo wydumane i żałosne..... a o PO tyle jest teraz "materiału"
MŁODZIEŻ Z PARTIĄ / 83.10.186.* / 2010-01-07 16:40
Co się czepiasz POnadprzeciętnie inteligentnego? ON wierzy nawet w to,że ZBYCHU ze cmentarza to był Zbigniew Waserman, tyle tylko,że jak na razie ze swą wiarą się nie obnosi.
waldi55 / 83.30.225.* / 2010-01-07 14:05
Jeśli Gęsicką przyrównać do gruźlicy to wtedy Gowina trzeba do eboli , bo cała POzostała część kolesiostwa to jeszcze gorsza zaraza.
Gatd / 24.114.255.* / 2010-01-07 21:05
Panie Miskiewicz - komentarz powyzej moze pomoze w panskiej redaktorskiej kreatywnosci , cieniutko....
korba mać / 57.86.133.* / 2010-01-07 13:09
Zamiast pisać takie bzdury wróć chłopie do roboty na roli w swoim kibucu.
Jak nie wiesz kto się tobą wysługuje to obejrzyj sobie na Youtube filmy "Zeitgeist" a potem "Obama wielkie oszustwo" to poznasz prawdziwą gębę Liberałów (w tym naszego PeŁo) i wtedy zastanów się co jest większym złem i co należy krytykować.
MN4 / 217.96.42.* / 2010-01-07 12:10
PiS czuć malizną. Jej nacjonalizm jest płytki. Jej socjalizm jest populistyczny. Jej tradycjonalizm jest siermiężny. Jej religijność jest monistyczna. Jej dialektyka jest tramtadracka.
Czyli o pompowaniu malizny. To raczej leczenie anemii biegunką.
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 15:05
Ty a maliżnie a tutaj masz o debilizmie i s*******...ie w PO:
"Donald Tusk w październiku: Musimy być bezwzględni wobec siebie, a nie wobec konkurentów; musimy być bezwzględni wobec zła, które zobaczymy w pobliżu siebie, w nas samych. (...) Jeśli ktoś uważa, że władza jest po to, aby jej używać, a nie po to, aby z wiarą zmieniać życie w kraju na lepsze, to lepiej, żeby (tu) nie przyjeżdżał. Jeśli ktoś przez sekundę pomyśli: jakoś sprawę się załatwi, mamy przecież dużo zadań, dużo interesów, jakoś odwiniemy się, to lepiej niech wstanie i wyjdzie. Kto przez te dwa lata sprawowania władzy stracił pamięć o tym najważniejszym założeniu, że do władzy idzie się dla innych, a nie dla siebie, że do władzy idzie się, bo ma się jakiś dobry pomysł na Polskę, a nie na własne interesy, kto tego nie rozumie nie może być dalej z nami i nie będzie dalej z nami .
Po męsku aferę chciał rozliczyć Donald Tusk. Kiedy przypominam sobie te słowa, ogarnia mnie pusty śmiech. Szczególnie, gdy przypatruję się bezczelnym popisom ludzi z partii premiera w komisji śledczej. Cała trójka: Urbaniak, Neumann i przewodniczący Sekuła ratują honor PO w taki sposób, że swój już tracą. Walczą jak lwy, ale nieopatrznie stawiają swojego szefa w niezbyt korzystnym świetle, bo przecież Tusk nie obiecywał, że będą "bezwzględni wobec konkurentów", choć trudno zabiegi, które w skrócie znowu przypomnę, tak nazwać. Oprócz wmawiania wszystkim afery Gosiewskiego, dzielne śledziaki próbowały wkręcić Wassermanna.
Jarosław Urbaniak: Znaczy, według wiedzy, którą posiadłem, niestety, w narodowej tajnej kancelarii, pan świadek Wassermann mija się z prawdą.Jak mogę skonfrontować odpowiedzi pana Wassermanna z dokumentami, które mają klauzulę ściśle tajną?
Zbigniew Wassermann: Panie przewodniczący, informuję, że skieruję przeciwko panu posłowi wniosek do Komisji Etyki Poselskiej i rozważę zawiadomienie organów ścigania, dlatego że to nadużycie, którego dopuszcza się pan poseł, nie wynika tylko z jego niewiedzy, to jest politycznie motywowana akcja, która ma wykazać, że ja kłamię. Panie pośle, nie zaproszę pana do rogu szatni ani proszę się ze mną tam nie spotykać.
Urbaniak sam odbierał wiarygodność Wassermannowi, zarzucając mu wprost kłamstwo, którego nie potrafił udowodnić. Mało tego:
Zbigniew Wassermann: Natomiast, jeszcze raz powtarzam, że stwarzanie takiej oto wizji, że ja byłem na cmentarzu, że ja się kontaktowałem z podejrzanymi osobami, że ja podejmowałem jakieś zarzucalne interesy, panie pośle Urbaniak, nie uda się.
Jarosław Urbaniak: "Co się nie uda? Co się nie uda..."
Bezczelność przeszła już chyba wszystkie granice, ale to dopiero przesłuchanie Wassermanna. Teraz czas na Kempę - śledczy nie potrafili nawet wyjaśnić, jakie wykształcenie ma posłanka, więc czego od nich oczekiwać? Komisja oczywiście ruszyła z nowymi, przełomowymi faktami, z kopyta. Cyrk rozpoczął Sekuła, ale dokończył w swoim stylu Urbaniak:
Jarosław Urbaniak: Mnie bardzo zaintrygowało pytanie przewodniczącego dotyczące pani wykształcenia. Znalazłem w internecie takie informacje. Skończyła pani Uniwersytet Wrocławski - studia dzienne na wydziale administracji. Ale nie ma tam prawa administracyjnego. Jaki ma pani tytuł na dyplomie?
Beata Kempa:Już odpowiedziałam na to pytanie, gdyby pan poseł Urbaniak raczył słuchać odpowiedzi na moje pytania, a nie zabawiać się komputerem, to by pan wiedział.
Jarosław Urbaniak: Na stronie internetowej Sejmu obok pani nazwiska jest zawód prawnik. To trzeba wyjaśnić. Zadałem konkretne pytanie. Proszę, żeby pani na nie odpowiedziała, a nie na to, na które pani chce.
Wyczyny platformersów doskonale pokazują intencje i wartość słów, wypowiedzianych przez premiera. PiS moim zdaniem powinien zrezygnować z Wassermanna i z Kempy, a wybrać Derę i Macierewicza. PO na bank nie zgodziłaby się na tego drugiego, a już lepszego dowodu na prawdziwą twarz partii w tej sprawie nie potrzeba. Drugim, dobrym rozwiązaniem, jest odrębna komisja w klubie PiS. Za cały magiel, niech Platforma sama się "płaszczy" przed Tuskiem i resztą. Założę się, że Urbaniak będzie pytał go na przesłuchaniu o wykształcenie i studia. A największa partia opozycyjna powinna zbierać materiały i punktować po każdym przesłuchaniu, wskazywać na kompromitacje Sekuły, Urbaniaka i Neumanna. PO już chce likwidować komisję ds. hazardu, bo bez posłów PiS da się przesłuchać właściwych świadków. A Tusk, miażdżony przez Arłukowicza pytaniami o pisma CBA i spotkania z bohaterami afery hazardowej w sierpniu i wrześniu, po prostu polegnie. To byłby koniec snu o prezydenturze. Doskonale zdają sobie z tego sprawę platformersi. Mogą poświęcić Chlebowskiego, Drzewieckiego, nawet Kapicę. Ale przyszłego prezydenta, opowiadającego banialuki w październiku - nie ma mowy.
Posłowi Urbaniakowi radzę wziąć przykład z kolegi z PSL, posła Stefaniuka: Ja chcę czas wykorzystywać racjonalnie. Nie zabierać go na darmo ani mediom, ani pracownikom komisji. Wywodzę się z rolnictwa, wiem, że młócenie plew nic nie pr
Dsaerw. / 217.97.193.* / 2010-01-07 13:18
To wszystko na co cie stać?.Cieniutko jak na szechterowego aktywistę.Salonik moze nie POchwalić.
janiszek72 / 2010-01-07 12:08 / Tysiącznik na forum
Panie Miśkiewicz spójrz Pan na swoje ukochane ugrupowanie. Zjada je aids, a Tusk dolewa do kotła inne możliwe choroby weneryczne. Zgnilizna panująca w tym ugrupowaniu wylewa się ustami takich pisarczyków jak Pan. Pluć Panu w oczy, a Pan mówi, że deszczyk pada. Niech panowie i panie z rządu cudownego dziecka dwóch pedałów - Donalda Tuska, zaczną oszczędności od siebie, a nie od emerytów i rencistów i ograniczania im podstawowych praw obywatelskich i konstytucyjnych. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Rossi / 91.189.73.* / 2010-01-07 10:21

leczenie grypy gruźlicą.

Sformułowanie to pasuje do obozu PO, gdzie po aferze hazardowej, przyszła stoczniowa, dziura budżetowa, brak wizji na rządzenie, itp. PO aferze hazardowej mieliśmy wspaniałe zapowiedzi w stylu kanclerskim kaczora donalda o szybkim wyjaśnieniu sprawy, piękne zmiany stanowisk w stylu minionej epoki (dla autora; bo jest młody, a treść artykułu powyżej potwierdza jednoznacznie jego braki w percepcji trafnej oceny sytuacji i wiedzy, "w minionej epoce ten sam człowiek był ministrem budownictwa, następnie zostawał min. szkolnictwa, następnie ministrem finansów itd")
Jako formę oczyszczenia, rozgrzeszenia i pokuty za grzechy np GRZECHA (tego od hazardu) w świetle kamer i fleszy prywatnych stacji masowego przekazu, przyjęto rezygnację w uwielbieniu by następnie mianować go na kolejne kluczowe stanowisko. Grypa, następnie świńska grypa, której nawet nie próbowano leczyć, następnie zapalenie płuc, co oznacza gruźlicę, następnie komisja hazardowa z chemikiem na czele a więc skuteczny zakład utylizacyjny.
By naród to zaakceptował potrzebne są usłużne tabloidy, które produkują podobne treści, by ukryć nieuleczalność rządzących.
towerbridge / 79.188.238.* / 2010-01-07 10:52
były jeszcze PODSŁUCHY DZIENNIKARZY
co to by sie działo gdyby to za Jarka tak było, ilez to gadano bzdur wtvn-ie. o rzekomym zakłócaniu połaczeń z białego miasteczka. A tu prosze podsłuchy dziennikarzy i morda w kubeł. Monisia zaczynałaby pytaniem "czy jesteśmy podsłuchiowani" każdego ze swoich gości a Lis robiłby przez miesiąc program na ten temat i zbierał usłuznych głupców aby to podkręcali.
a za PEŁO cisza.
stanzagrożenia / 79.188.238.* / 2010-01-07 10:12
Precedensowe pozwy o zwrot nieruchomości na Ziemiach Odzyskanych przez Polskę po II wojnie światowej, które coraz częściej są sankcjonowane przez polskie sądy, mogą być zapowiedzią ogromnej fali niemieckich roszczeń - ostrzegają prawnicy i eksperci zaniepokojeni tym zjawiskiem. Niemcy coraz częściej wykorzystują furtki w polskim prawie, korzystając z bierności naszych władz. Jeśli nie zostaną podjęte działania uszczelniające polski system prawny, zapłacimy za to podwójnie: płacąc odszkodowania ze Skarbu Państwa i tracąc polską ziemię.

Niemcy coraz częściej wykorzystują furtki w polskim prawie, korzystając z bierności naszych władz.


MAGDALENKO prowadź nas do ruiny i niewoli !
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-01-07 09:49
Kto mi odpowie - czy Maciej Miskiewicz, niezależnie od swoich intencji, nadyma właśnie PiS czy spuszcza z niego powietrze?
motera / 24.114.255.* / 2010-01-07 21:13
Maciej Miskiewicz z ramienia PO stara sie pokazac jak powinnismy odbierac rzeczywistosc... kiedys za PISu byly miasteczka pielegniarek a dzis w dzienniku polowe czasu ogladamy bzdety by pominac wazne tematy .... Ci desperaci z PO probuja typowo komunistycznej propagandy - oglupic ludzi i chwalic towarzyszy...
wsamopołudnie / 79.188.238.* / 2010-01-07 10:14
dmuchając balony na Sylwestra, wydmuchałes swój mózg, czy co ?

wyjdź spod agory i tvn-u , uwolnij swoje myśli, bądź WOLNY.
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 09:43
Panie Mikiewicz, może się pan POzgrai przyjrzy co? Bo to co wyczyniaja przebija juz kilkakrotnie największe skanadale za PIS - nie zauważył Pan tego jeszcze. Jeśłi nie to albo coś nie tak z pańskimi kulkami do patrzenia, albo jest Pan sowićie opłacany za pisanie p****** albo po prostu bezdennie głupi .... Nie ma Pan wrażenia, że całuje wypiętą d..ę platformy któras każe Panu myśleć że to policzek śłicznej małolaty...? Bo na mój gust to to co sie dziej w PIS to kompletnie nie ma wpływu na życie moje i mojej rodziny - tak jak to było z "sexskandalem", "faszyzmem" PIS i pańską "zgrozą " epoki IV RP (oby takich zgroz więcej - tego życze całemu krajowi). Działania PO natomiast degeneruja i niszczą ten kraj i zagrażają bytowi ogromnej wiekszości normalnych Polaków. Chyba, ze Pan jako typowy POpismak ma gdzieś tą ogromna większość a na szczycie zainteresowania jest oferowany POrtfel.
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 10:02
Nie zgadzam sie z Twoją opinią - przypomninj sobie dokladnie jaki chaos i przerażenie ogarniało polaków po kolejnym dniu ich rządzenia Polską z faszystami bądź też gwałcicielami... - tego już nie pamiętasz?
Krytykowanie niezależnych sędziów trybunału konstytucyjnego i szukanie na nich papierów,żeby tam swoich powkładać, dalej Ziobro,który jeszcze powinien odpowiadać za śledztwo oraz śmierć Blidy oraz niszczenie dokumentów Państwowych oraz jak to było z tą dziennikarką,która wertowała sobie laptop ministra sprawiedliwości, który zresztą później był obskakiwany przez niego,żeby pozacierać ślady itp.itd...
A na koniec jak teraz wychodzi Gosiewski nie lepszy od Mira,Rycha,Zbycha i dlatego go wycofują.
Kończąc jeszcze pomyśl co by teraz było jakby PIS rządził w czasach kryzysu - odpowiem Ci tak: dziś za PO jest bida z nędzą a za PIS byłby teraz już tylko "Kononowicz".
.
Na koniec powiem Ci jeszcze,że za PO nie głosowałem ale jak pomyślę,że PIS mogłoby wrócić do władzy to aż mnie ciarki przechodzą ze strachu!
.
Pozdrawiam.
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 10:31
Wymień faszystę - nawet "niezależne" sądy i prokuratury odpuściły sobie ściganie PIS i Kaczyńskiego, tylko Ty w żyjąc w POmatrixie nawet o tym nie wiesz. Macierewicz wygrywa proces za procesem w PO mediach cicho, cicho ... Gwałciciele ? Jacy ? Ten z Samoobrony którego Belgijski sąd po roku uniewinnił? Czy Łyżwiżnski kóremu baka dała a potem chciała coś więcej a POmedia użyy jej do robienie atmosfery skandalu? Chyba że masz na myłśi POwskiego prezydenta PO - to sie zgodzę (swoją drogą - może mi naświetlisz co to się znim teraz dzieje, bo znów cisz, cisza?) ... O reszcie Twoich wywodów, a w szcsególności porównywania Rych ai ZByszka do Gosiewskiego to szkoda pisać. Czy ty nie widzisz, że ta cała hazardowa komisja i jej działanie to odwracanie uwgi od wątku przecieku od Tuska do Ryśka?? czy wam juz tak po oczach nasrało? Na koniec - za PIS miałem 3 razy w ciągu roku podwyżkę pensji za PO tylko podatki, a Twoje powtarzane za gównianymi mediami "gdyby PIS rządził" możesz sobie dzieciom mówić. Teraz rządzi PO które miało takie cuda zrobić a gówno z tego kraju na raziwe robi. A tak dla ciekawości - nie czujesz się bezczelnie okłamany sprzedażą stoczni? Tym co było mówione prtez Twoich idoli a tym co się działo w realu ,a zostało ujawnione z podsłuchanych stenogramów?? Za taki numer, każdy rząd w normalnym (p[owtarzam normalnym, nie Tuskowartym) kraju byłby skończony. Ale w kraju w którym rządzi TVN za pomocą pajacynek w rządzie wszystko ujdzie ...
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 10:44

Czy ty nie widzisz, że ta cała hazardowa komisja i
jej działanie to odwracanie uwgi od wątku przecieku od
Tuska do Ryśka??

To widzą wszyscy i nawet nie trzeba już o tym pisać jak byś nie zauważył to raz.
DWa:
czy wam juz tak po oczach nasrało?

szczerze to nie wiem co to znaczy? Ale skoro miałeś przyjemność możesz napisać relacje,bo jak widać jeszcze ci nie zeszło...

Na
koniec - za PIS miałem 3 razy w ciągu roku podwyżkę
pensji

bo ci SLD wypracowało dobry "background" gospodarczy i dlatego tak ci było dobrze - potem przyszedł PIS i po ich rządzeniu masz co masz - idę twoim tokiem rozumowania oczywiście
A tak dla
ciekawości - nie czujesz się bezczelnie okłamany
sprzedażą stoczni?

Nie poprostu nikt tego skansenu partyjnego nie chciał i tyle - prawa rynku!

Tym co było mówione prtez Twoich idoli

to nie są moi idole dla sprecyzowania.
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 10:58
Chciałbym abyś mi wymienił faszystę i gwałciciela z PIS, a przy okazji napisał coś o aktualnej sytuacji prezydenta miasta Olsztyn i karierze Pana Atamańczuka ...
SLD to wypracowało sobie Urbana, Kalisza i GW a nie background - nie poopadaj w euforię ... Poza tym dokonanie na tle gospodarczym sa niczym w porównaniu do tego co zrobiła Gilewska.
Ja sie nie pytam czy stocznie to skansen. Może i tak jest , nie będę zaprzeczał. Ja się pytam czy nie czujesz sie okłamany szumnymi zapewnianami PO paoprańców które okazały się czystym, bezczelnym kłamstwem skierowanym do wszystkich Polaków a pózniej ujawnionym przy okazji afery hazardowej? To są Twoje ulubiuone standardy? Bo moje nie - jak jest żel to chcę o tym wiedzieć a nie budzić się z gównym w kieszeni.
"nasrało wam po oczach' - nie rozumiesz przenośni - w wyniku oglądania TVN-u , Superstacji czy czytania GóWna niektórym POlakom gówno, za przeproszeniem, osiadło na oczach i tyle właśnie widzą ...
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 11:13

Chciałbym abyś mi wymienił faszystę i gwałciciela z PIS,

A czy pisałem,że są z PIS - czy przypadkiem napisałem:
jaki chaos i przerażenie
ogarniało polaków po kolejnym dniu ich rządzenia Polską z faszystami bądź też
gwałcicielami...


Poza tym dokonanie na tle gospodarczym sa niczym w
porównaniu do tego co zrobiła Gilewska

a kto nas wprowadził do UNII i NATO - Gilowska? - ile Gilowska była w rządzie i jak skończyła?
Ja się pytam czy nie czujesz sie okłamany szumnymi zapewnianami
PO paoprańców które okazały się czystym, bezczelnym kłamstwem skierowanym
do wszystkich Polaków a pózniej ujawnionym przy okazji afery hazardowej?

Fakt trochę sie zawiodłem ale dzięki temu że PIS i PO to partie prawicowe to na nie nie głosowałem, więc nie czuje się oszukany a jedynie sprawdzają sie moje przypuszczenia...
"nasrało wam po oczach' - nie rozumiesz przenośni - w wyniku oglądania TVN-u
, Superstacji czy czytania GóWna niektórym POlakom gówno, za przeproszeniem,
osiadło na oczach i tyle właśnie widzą ...

nie sądziłem,że będziesz odpowiadał na to pytanie...
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 11:26
"" przypomninj sobie dokladnie
jaki chaos i przerażenie ogarniało polaków po kolejnym dniu
ich rządzenia Polską z faszystami bądź też gwałcicielami... -
tego już nie pamiętasz?" - acha o rozumiem , że przykładów gwałcicieli i faszystów nie bedzie a w cytowanym fragmencie pytasz o SLD pewnie.
Odwracać kota ogonem to możesz POmidorkom, nie mnie, a jeśli PO nie było (co najmniej ) Twoją idealną partią (podejrzewam, ze teraz chyba zaczynasz odgarniać powoli "gó..o" z oczu, głupio Ci że dałeś się tak latwo dymnąć przez ulubieńcówi nie przyznajesz się do wcześniejszych sympatii) to ja jestem kosmita ...
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 11:40
Na zakończenie naszej polemiki po raz kolejny dam ci do zrozumienia tym razem bez przenośni:
GŁOSUJE ZAWSZE NA SLD!!!
.

A gówno jak widać masz na oczach bo czytasz bez zrozumienia - a wcześniej próbowałeś pisać,że jej nie rozumiem twojej przenośni - Faszyści byli w LPR cała ta ich młodzieżówka z tymi rękami na grillu,którymi jak się tłumaczyli pozdrawiali się a za gwałt chyba ktoś z SAMOOBRONY odpowidał nieprawdaż? - więc już masz wyartykułowane...
.

Odwracać kota ogonem to możesz POmidorkom, nie mnie, a jeśli PO nie
było (co najmniej ) Twoją idealną partią (podejrzewam, ze teraz chyba
zaczynasz odgarniać powoli "gó..o" z oczu, głupio Ci że dałeś się tak
latwo dymnąć przez ulubieńcówi nie przyznajesz się do wcześniejszych
sympatii) to ja jestem kosmita ...

To pozostawie dla twojejego własnego przemyślenia raz jeszcze,gdzie sam próbujesz odwracać kota ogonem choć cieniutko się za to zabrałeś i nawet wywołałeś malutki szyderczy uśmiech na mojej twarzy KOSMITO...
Brandnew / 89.229.76.* / 2010-01-07 12:57
A ty to jak czytasz - napisałem Ci ze tego z Samoobrony belgijski sąd uniewinnił, tylko że wspomniane fekalia na oczach nie pozwoliły ci tego dostrzec. A młodzieżówka LPR to faszyści..? Oj , to co powiesz na temat kibolowni z PO? Terrorysci chyba ...? PO i SLD to bratnie partie - te same metody, szeregi pełne ubeków i złodziei - więc nie POmyliłem się zbytnio . Tyle tylko, ze SLD już zostało zdemaskowane (chociaż nie osądzone - ale w Tuskoni jest to niemożliwe) - na PO czas jeszcze przyjdzie ..
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 14:41

Oj , to co powiesz na
temat kibolowni z PO? Terrorysci
chyba ...? PO i SLD to bratnie partie
- te same metody, szeregi pełne
ubeków i złodziei

Tych wypocin już nie będę komentował,bo te hm... argumenty są już podwiane twoim zaślepieniem oraz zacietrzewieniem!
.
I na zupełny koniec powiem ci,że ten twój cały PIS nigdy nie wróci już do władzy - a wiesz czemu - bo macie takich wyborców jak ty...
.
"I nikt nas nie przekona,że białe jest białe a czarne jest czarne"
Brandnew / 212.14.45.* / 2010-01-07 10:38
Sorry! Nie mam specjalnie czasu, szybko pisze i błedów nie mam czasu kontrolować - prezydent z Osztyna - jego miałem na myśli - i on wg. POmedi igwałcicielem na pewno nie jest ....
A poza tym masz spoza POmtarixa:
http://markd.pl/?p=18
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-01-07 10:20
Kolego "realisto życiowy" . Jak widać odruch Pawłowa masz już wszczepiony. Nie za bardzo wiesz co było złego w rządach PISu ( no chyba że złe było obniżanie składek i podatków i skuteczna walka z menelami), za to irracjonalne strachliwie i chorobliwieboisz się i nienawidzisz PISu , trochę jak przedwojenny niepiśmienny chłop co to bał się traktora :)
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 10:25

chorobliwieboisz się i
nienawidzisz PISu

Tak samo jak powrót faszyzmu na świecie...
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-01-07 10:31
Żałosne ale no cóż , ta wypowiedź tylko potwierdza iż w przeciętnym Tuskofilu wyrobiono irracjonalny stan strachu przed PISem który jest nie do wyleczenia bez użycia środków farmakologicznych :)
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-01-07 10:12
Realisto życiowy - po śląsku życ to du*a, czyli jesteś realistą nie życiowym a do życi! Wniosek? Rozum niekierzy noszą nie w głowie a w życi o czym świadczy twój powyższy wpis!
realista życiowy / 195.35.80.* / 2010-01-07 10:23
Ale masz coś merytorycznego do powiedzenia chłopie z pola ziemniaków czy twój intelekt nie wychodzi poza stwierdzenia żyć,dupa czy inne prostackie idiotyzmy.
już ci ktoś wyżej napisał idź się przewietrz, bo polemika z tobą jest na poziomie dla mnie zbyt niskim a staram się w nowym roku odchamiać i nie dać się prowokować prostakom!!!
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-01-07 10:35
Bardzo inteligentna i merytoryczna polemika :) "realisto" jesteś niestety tylko przeciętną i przewidywalną masą statystyczną
liberał z PO / 88.199.162.* / 2010-01-07 08:00

Miskiewicz: Nowe w PiS czyli o leczeniu grypy gruźlicą

czyli socjalizta z PO atakuje narodowych socjalistów z PiS a to jedna brunatno-czerwona hołota.

Najnowsze wpisy