Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miskiewicz: Pacewicz kopie się z faktami

Miskiewicz: Pacewicz kopie się z faktami

skomentuj
Wyświetlaj:
n. / 151.92.176.* / 2008-12-22 13:06
Boże, co za banda zazdrosnych, sfrustrowanych, wiecznie niezadowolonych ze wszystkiego pajaców...(poniżej)
Na szczęście, w przeciwieństwie do was, pan Bogdan reprezentuje sobą wysoki poziom kultury osobistej i nigdy nikogo nie obraził i pewnie wam też nie powiedziałby słowa w mysl zasady "kazdy ma prawo do własnego zdania" a to :

g**na bicza nie ukręci


kruk krukowi dupy nie wykole,
- darowanemu koniowi nie zagląda się pod ogon,
- trafiła kosa na kosę


czy całować Tuska po
stopach, czy może już wyżej też?

to już jest nawet poniżej poziomu pis-uara...Mysle że nawet jarkowi byłoby wstyd jakby to przeczytał bo jakby nie było Pan Bogdan był jedynym dziennikarzem z TVN-u który przeprowadził wywiad z prezydentem Lechem Kaczyńskim (mądry wywiad) i jest jedynym prowadzącym program do któregop zawsze politycy wszystkich partii (pisu tez) przychodzili zawsze...
Niestety w naszym kraju nie ceni się kultury osobistej, inteligencji i pewnego poziomu swojego zachowania...
A może to jest tak, że jak się czegoś nie rozumie to sie tego nienawidzi, zwłaszcza jak się jest z pis-u, wtedy się w ogóle niewiele rozumie oprócz tego co powie ojciec tadeusz lub ojciec jarosław...
Jedno jest pewne, nieważne jaki ktoś jest, ważne że pracuje w TVN-ie lub w czymkolwiek nie związanym z pis-em czy ojcem dyrektorem - jest zły i należy go opluć i zbluzgać, tak na wszelki wypadek bo dziś liczą się chamy...
Przynajmniej dla was.
kukariusz / 88.220.40.* / 2008-12-21 11:52
Walka miedzy Rymanowskim i Pacewiczem to jak walka miedzy Trockim a Stalinem.... a obaj by sie wykonczyli w koncu razem z redakcjami .... tylko kto by instruował "wyksztalciuchów"?
Metry_pl / 2008-12-21 00:16
Jego infantylne próby skłócania zaproszonych gości, albo jeszcze lepiej - doprowadzenia do procesu sądowego o zniesławienie, są trudne do zniesienia.
Gdyby Rymanowski nie pracował w TVN24, organizowałby pewnie nielegalne walki kogutów. Ma predyspozycje...
W TVN24 na pierwszym miejscu jest spektakl, ładne panie i panowie w dobrze skrojonych garniturach. TREŚĆ u nich zawsze jest sprawą drugoplanową. MA SIĘ COŚ DZIAĆ. Gdy nie ma sensacji, trzeba ją stworzyć.
Kolejnym lalusiem od nagrody był nie tak dawno człowiek (nazwiska nie pamiętam) prowadzący w TVN24 programy dot. problematyki rozpoczynania działalności gospodarczej (chyba "Firma": to sie nazywa).
Ten program adresowany jest chyba do tancerek z walcowni. Facet marszczy czoło, wypowiada gładkie, ale nic niemówiące teksty. Same ogólniki. Trach! Dostał nagrodę :)
Ech...
Pac-ewicz / 84.234.10.* / 2008-12-20 21:59
Oba rzeczone media są wrogie Polsce i Polakom więc o co chodzi? Kto bardziej nadmie Tuska? Przecież z g**na bicza nie ukręci ani starszy w wierze Michnik ani starszy w wierze Walter.
prawieczyniróżnicę / 2008-12-21 18:01
Właśnie!
Przypominają mi się też inne staropolskie przysłowia:
- kruk krukowi dupy nie wykole,
- darowanemu koniowi nie zagląda się pod ogon,
- trafiła kosa na kosę
ottt / 2008-12-20 10:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rymanowski:
Ta nagroda jest dla mnie szczególnie ważna, bo nasze środowisko jest momentami bardzo podzielone.

I teraz zastanawiam się, czy Rymanowskiemu chodzi o to, że większość jego środowiska zastanawia się, czy całować Tuska po stopach, czy może już wyżej też?
Jeżeli istnieje jakaś inna linia podziału, to jest raczej mało wyraźna. Takich mamy odważnych, płynących pod prąd dziennikarzy.
wazny / 91.94.73.* / 2008-12-20 21:43
Dziennikarz z przygłupawym usmieszkiem jak Miler
skomentuj

Najnowsze wpisy