Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mocarstwa zignorowały warszawski szczyt

Mocarstwa zignorowały warszawski szczyt

skomentuj
Wyświetlaj:
Piotrek / .* / 2005-05-19 01:22
Jesteście niedouczeni i tyle. Nie macie pojęcia o polityce czy gospodarce, więc nie wygłaszajcie i tak bezwartościowych sądów
Piotrek / .* / 2005-05-19 01:24
To było do was czytelnicy
Piotrek / .* / 2005-05-19 01:31
A na świat mają wpływ zawsze te państwa które osiągają dominację gospodarczą (lub mają znaczny wpływ na gospodarkę światową)
Piotrek / .* / 2005-05-19 01:31
A na świat mają wpływ zawsze te państwa które osiągają dominację gospodarczą (lub mają znaczny wpływ na gospodarkę światową)
bulba / .* / 2005-05-17 12:15
Mocarstwa zignorowaly Rade Europy, bo to jeszcze jedna banda nadetych kretynow bez jakiegokolwiek wplywu na swiat
:) / .* / 2005-05-17 11:37
NIEKTÓRE PAŃSTWA NIE MOGĄ SIĘ POGODZIĆ, ŻE POLSKA ZACZYNA SPEŁNIAĆ CORAZ WIĘKSZĄ ROLE W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NA ŚWIECIE :)))
Szymek Szynaj / .* / 2005-05-17 10:36
Z tego co wiem największym mocarstwem - gospodarczym w europie są Niemcy, które nie zignorowały szczytu. Autor chyba lubi jak go boli - zraniona duma, ale jaka zraniona, z jakiego powodu? A może myśli, że zawsze chcemy więcej. Czyżby kolejny typowy narzekający dziennikarz, który próbuje pokazać Polaków jako wiecznie niezadowolone, narzekające społeczeństwo???
ehh / .* / 2005-05-17 10:28
skąd się bierze ta polska megalomania?!
soporomII / .* / 2005-05-17 09:21
Chyba nikt nas nie chce! Duch Jałty, czy co? Żadna wazelina nie skutkuje? W Moskwie prezydenta do trzeciego rzędu i żadnych komplementów, tutaj niby nasi nas zignorowali? Normalnie zmarnowana wazelina! A my daliśmy im człowieka tysiąclecia, korzenie Europy, zbudowaliśmy i rozwaliliśmy komunizm... A może my się, jak zwykle, przeceniamy? A może Europa na równi ceni naszą obecną wyznaniowość (zwaną duchowością) z byłym komunizmem?
Jan / .* / 2005-05-17 09:15
To są mocarstwa tylko z nazwy. Zarówno Rosja, jak i Fracja jakoś nie zauważyły, że dookoła nich wyrósł świat, ktory coraz miej zwraca na nie uwagi. Z całej trojki tylko Anglia ma jakiś realny wpływ na świat, choć daleko mniejszy niż kiedyś i głównie finansowy.Putin to, by sie wziął do pracy, bo zaraz "obudzi się z ręką w nocniku", jak mu gospodarka zacznie szwankować, a Rosja rozpadnie się na regiony...W przeliczeniu na dolary gospodarka Rosji jest zaledwie o 70 % większa od Polskiej! Więc nich lepej kolego konsomolec nie "podskakuje", bo potrzebuje gospodrczych związków z Polską nie mniej niż Polska z Rosją, a jak tak dalej pójdzie i jego wstręna polityka tezwiązki gospodarcze osłabi, to Rosja może na tym stracic więcej niż Polska, która jest cześcą Wspólnego Rynku (europejskiego)."Putino-fob"
Mariusz / .* / 2005-05-17 09:13
O, jest ktoś kto tego jeszcze nie wie? ;-) Dokładnie w zachodniej części Rzymu.A tak w ogóle to o co bić pianę? - Rosja, Francja i Anglia, to z całym szacunkiem dla mocarstw nie jest większość Europy. Zamiast tego można by wymienić kraje, które są obecne i wygląda to ZNACZNIE lepiej.
helmut / .* / 2005-05-17 08:41
Coś nie tak z tą naszą polityką zagraniczną Polski! Kto jest za nią odpowiedzialny? Czy to nie ten człowiek, o obco brzmiącym nazwisku? Bo jeśli tak, to wcale sie nie dziwię! Na obchodach rocznicy zwycięstwa nad hitleryzmem w Moskwie, zjawili sie wszyscy znaczący, a paru nieznaczących nie było. Na szczycie w Warszawie zjawiłi sie wszyscy nieznaczący, a mocarstwa nas zignorowały. Może należy zweryfikować naszą politykę zagraniczną? Jakoś słuchając tzw. publicznej telewizji*, miałem wrażenie, że bedzie odwrotnie.--------* "publiczna telewizja" w Polsce, nie tak jak na zachodzie, jest telewizją rządowo-wyznaniowo-superkomercyjną, mającą misje, budujacą nowe kanały tematyczne, przygotowującą sie do rabunkowej prywatyzacji. Jest telewizją na którą już mało którego Polaka stać. Rzetelna informacja, ustępuje miejsca indoktrynacji polityczno-religijnej, a dyskusje scholastyczne (np: czy tsunami to kara boska?), zastępują rozważania naukowe na ten temat.
patriota / .* / 2005-05-17 08:24
dla mnie ten szyt jest niepotrrzebny, lepiej byłoby te pieniądze wydać na biednych i tak nic ten szczyt nie zmienił, a jedynie spowodował korki w mieście i paradę policjantów co stają z rękami w kieszeniach na każdym kroku, a złodzieje sobie kradną gdzie chcą... Brawo panowie politycy, o to chodzi...
CHórWAdowic / .* / 2005-05-17 21:32
najwazniejsze ze byl watykan! toż to dopiero MOcarstwo! Zawsze jak tylko polska jest niepodlegla i probuje realizowac ,,swoja"??? polityke, to doprowadza do wojen lub innych konfliktow w Europie. Lizanie dupy USA owocuje konfliktem z FR i DE. patologiczna nienawisc do RU odbiera jakikolwiek kredyt PL i czyni ja podobna do chorego psychicznie psa ktory gryzie karmiaca reke. To nie krasnoludki tylko CCCP gwarantowaly polskosc tzw. ,,ziem odzyskanych" i granice na odrze i nysie. teraz kiedy jak to zwykle w historii RU kocha sie i przyjazni z DE - nic nie stanie na przeszkodzie odzyskaniu przez DE tych ziem, w sposob formalny lub nieformalny, co niebedzie mialo znaczenia, gdyz zawsze liczy sie stan faktyczny. dlaczego natowska dziwka tracaca bezrozumnie honor, dobre imie, pieniadze i zycie armatniego miesiwa w IRAKU znosi upokozenia wizowe, a pokazuje ,,na co ja stac" dyskryminujac falszywego bolszoja? tego nie zrozumie nawet swiety turecki. sklocona ze soba i z wszystkimi sasiadami banda oglupionych judeokatolizmem oszolomow ma tylko przyjaciol na polnocnej granicy bo tylko foki fladry i sledzie sa glupsze od polakow!
xx / .* / 2005-05-17 22:01
Myślę, że ubliżyłeś fokom i śledziom. Polak a zwłaszcza polski polityk jest znacznie głupszy.
Zbig / .* / 2005-05-17 08:20
Rosja nie jest najbardziej znaczącym krajem Europy, jak nam próbuje wmówić autor.
jliber / .* / 2005-05-16 22:57
Warszawiacy tylko cierpią przez te głupoty. Róbcie sobie te szczyty w Zakopanem czy gdzieś, a nie w centrum dużego miasta. Ludzie maja lepsze rzeczy do roboty niż stanie w korkach i patrzenie na tych kretynów.
bc / .* / 2005-05-17 08:43
Anglia i Francja także nie...
sober / .* / 2005-05-17 08:28
Gdy będą robili swe polityczne "szczytowania" w Zakopanem, to i ono będzie stolicą. Przecież Wawa to państwo w państwie. Na skutek błędnej polityki kolejnych rządów, tak jak niegdyś po kiełbasę, dzisiaj jeżdzą Polacy do pracy, osiedlają się tam, a niedługo powstaną podwarszawskie slumsy. Czasami juz pojawiają się nawet specjaliści, porównujacy zarobki, bezrobocie itp w Warszawie z unijnymi, jakby sugerując, że w Polsce tak jest. A rzeczywistość skrzeczy. Cóż z tego, że w Wawie jest bezrobocie 4,8% jak są regiony, gdzie ludzie nawet nie maja po co do smietnika zaglądać, bo nie ma takich, którzy wyrzucają. Mamy 3 mln głodujacych w szkołach dzieci. Móewią: weź do szkoły dwie bułki, jedną oddaj głodnemu". Problem w tym, ze tę dodatkową bułkę, może zabrać syty Warszawiak, a chce ją wziąć głodny uczeń w Cisnej.
skomentuj

Najnowsze wpisy