Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

Money.pl staje się coraz bardziej wieśniacki

Money.pl staje się coraz bardziej wieśniacki

Dziadek Kurskiego / 2006-10-09 10:55
Z przykrością stwierdzam co napisałem powyżej. Już od dłuzszego czasu często przeglądam portal i zachodzące zmiany ostro mnie rozczarowują. I nie chodzi mi o wszędobylskie reklamy, bo wiadomo, każdy chce żyć. Niepokoi mnie to, że Załoga ogranicza funkcjonalność portalu.

Niegdyś można był zobaczyć ranking wszystkich funduszy inwestycyjnych. Bardzo dobry ranking, bo uwzględniał opłaty prowizje i podatek od dochodu.
Dzisiaj chciałem porównać fundusze, a tam wyświetla mi się sześć czy siedem funduszy. Wniosek jest prosty, Money.pl tak bardzo się skomercjalizował, że teraz w rankingu wyświetla tylko te fundusze, których jednostki uczestnictwa sprzedaje.

Byc może był to jakiś błąd na stronie, ale tak naprawdę w to wątpię. Komercja komercją, ale tak nie postepuje "portal finansowy nr 1" Z przykrością muszę stwierdzic, że niczym nie różnicie się od tych pseudo doradców, którzy niezależni są tylko w sloganach!!!
Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2006-10-12 17:50 / Administracja forum
Nie możemy zgodzić się z tymi zarzutami. Staramy się być najlepsi, podajemy pełne informacje. Na forum - nie ma obowiązku rejestracji - staramy się, by był porządek i przestrzegano regulamin. Pozdrawiamy.
mick / 2006-10-10 09:57 / Uznany Gracz Giełdowy
tez z przykroscia stwierdzam ze money.pl traci poziom.
pisane bylo kilkukrotnie o usuwaniu postow nic nie wnoszacych do dyskusji akwizytorow - slabo cos idzie.

Inna sprawa to niezarejestrowani uzytkownicy, nie podajacy adresu mailowego. pisza prywatne wiadomosci na maila za posrednictwem money.pl - chcac odpisac nie ma jak bo adres jest pusty, a dopominaja sie o to.

Moze by ograniczyc mozliwosc pisania postow, wysylania prywatnych wiadomosci tylko dla zarajestrowanych lub tych co podadza adres mailowy
pawlo / 2006-10-09 18:26 / portfel / Bywalec forum
czego ty chcesz od rankingu jest o.k. masz wszystko wykresy archiwum , notowania bieżące. porównanie co Ci jeszcze potrzeba a prowizje też są tylko trzeba wiedzieć gdzie a ty byś chciał wszystko na jednej stronie to nie możliwe,
a forum jest ogólnodostępne i dla tych pseudo i nie pseudo dla początkujących i "wszystko wiedzących" a z drugiej strony jak money nie będzie skomercjalizowany to będziesz płacił abonament -coś za coś. ja na bieżąco korzystam z rankingu i nie narzekam bo money wy świetla te które oni sprzedają , te które ja sprzedaje i te które inni sprzedają
pozdrawiam

Najnowsze wpisy