Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Motorola kończy z telefonami?

Motorola kończy z telefonami?

Money.pl / 2008-02-04 15:42
Komentarze do wiadomości: Motorola kończy z telefonami?.
Wyświetlaj:
gość / 153.19.35.* / 2008-03-27 06:58
I bardzo dobrze, sprzedawali g.... w ładnym opakowaniu
/me / 83.238.239.* / 2008-02-20 23:44
szkoda motki:( ale tez szkoda ze od kilku lat nie zrobila zadnego telefonu, ktory nie bylby odswiezaniem staroci:( Szkoda by bylo motki, bo ich stare telefony byly naprawde dobre, niezawodne (mialem 3 motki i ani razu nie widzialem serwisu...) i fajne. Ciekawe jak bedzie wygladal android bo chyba nas zas zaleje fala windows mobile i M$ przejmie koeljny rynek:(
`razor / 83.4.184.* / 2008-02-05 17:38
i z Bogiem bo to jedne z gorszych fonow na rynku. Nastepna bedzie Nokia z tym pieprzonym symbianem
wieszajacym sie przy byle okazji.
Prz3mO / 85.89.189.* / 2008-02-27 12:34
Ciekawa jest twoja historia ... Tylko troche nie prawdziwa. Nurtuje mnie pytanie skad masz taka wiedze ?? moze dlatego ze jestes na "NIE" i tylko to bo podejrzewam ze nigdy nie miales tego telefonu. Co najwyzej bawiles sie nim i tyle. Podstawowy model z srodkowej polki (nie jakis tam za 1500) ma wiecej funkcji niz Nokia, Samsung czy Sony Ericsson. Otoz ci to opisze bo widze ze nie znasz Motoroli. Ma cos takiego ze mozesz sobie ustawic dzwonek na kazda osobe, zaraz odpiszesz ze inne telefony tez to maja i zgadzam sie ale Moto moze ustawic na kazda osobe inny dzwonek. Dalej ci napisze ze na kazdego SMSa z twojej ksiazki znajomych mozesz ustawic inny dzwonek. Na kazde przypomnienie, alarm czy inne p******* wciaz mozesz ustawic inny dzwonek. I co w szoku ?? Wiec zadaje ci pytanie: skad masz taka mysl ze to jedne z gorszych fonow na rynku. Nastepna opcja, mianowicie "kod blokujacy". No i znowu Nokia, Samsung czy Sony wysiadaja. Napiszesz "Przeciez mozna blokowac", oczywiscie ze mozna ale funkcja jest okrojona do tego ze mozesz zablokowac klawiature na kod lub menu i tyle. Motorolka moze "Wszystko odzielnie zablokowac" tzn. chcesz zablokowac dostep do internetu i tylko jego wiec blokujesz tylko to, chcesz zeby ktos ci nie czytal SMSow?? Blokujesz tylko to Itd. Dodatkowo przy Smsach mozesz osobno zablokowac przychodzace, wychodzace czy robocze. Nokia, Samsung czy Sony potrafia to ?? Ktory ?? Bo Ericsson zaden, Samsung tez zaden a Nokia to chyba ta najnowsza N95 i tez watpie (mialem wersje angielska i nie moglem sie polapac wiec nie wiem). Widzisz wiec rozwin ten watek: "jedne gorszych fonow na rynku", bo jakos nie moge tego zrozumiec... A i nie pisz ze sie psuja czy cos takiego bo popsuc sie moze wszystko: samochod, lodowka czy nawet ludzie sie psuja (czyt. "choruja") wiec popsuc sie moze wszystko a co do awaryjnosci to maja taki sam procent jak kazdy inny producent i tyle co bym mial do powiedzenia na ten temat.
Ps. Osobiscie podobaja mi sie telefony Sonny Ericsson i takiego tez sobie wlasnie sprawie wiec gdybys mial napisac ze jestem na TAK bo MOTO mi sie podobaja to tak nie jest. Sa fajne, ale zarazem malo atrakcyjne no chyba ze teraz ta V8 calkiem, calkiem ...
XC / 150.254.121.* / 2008-03-28 11:12
Motorola E365: najgorszy telefon jaki miałem (a miałem ich trochę). Zawieszał się bez powodu, bateria trzymała 1,5 dnia. No i ta powolność: napisanie albo skasowanie SMSa trwało wieki. 4 razy biegałem z tym fonem do serwisu. Nigdy więcej motoroli.

P.S. Ktoś może zaraz napisać, że można wgrać zmodyfikowany firmware, który pewne błędy poprawia, ale po pierwsze traci się wtedy gwarancję (nie mówiąc już o tym że można uszkodzić telefon), a po drugie, nie po to kupuję telefon, żeby do jego poprawnego funkcjonowania musieć wprowadzać jakieś dodatkowe modyfikacje.
/ 85.89.189.* / 2008-02-27 12:35
Bez sensu slowo pie rdo ly zaznaczylo w gwiazdkach co za lipa ...
Adaśko z Łodzi / 2008-02-05 14:06 / Bywalec forum
ciekawe.....
/ 87.96.66.* / 2008-02-04 15:42
rozumiie, ze te kwiatki to na grobie tego dyrektora, chyba ze sie czai za tym szarym logo
a tak na serio, szkoda mieli ładne telefony tylko potwornie zawodne.

Najnowsze wpisy