Forum Polityka, aktualnościKraj

Mówili o odśnieżaniu, o dymisjach jeszcze nie

Mówili o odśnieżaniu, o dymisjach jeszcze nie

Wyświetlaj:
kener / 89.73.70.* / 2010-12-20 22:08
Kolesiostwo całą gębą-jak na foto-brak elegancji politycznej,szacunku i kultury.Prezes pytany o czym była mowa odpowiada,że nie rozmawialiśmy o dymisjach.Prezes miał rozmawiać czy Premier?Kiks.Konferencja Prezydenta i Premiera - dziękują i Premier zasuwa do przodu,otwiera sobie drzwi i gna dalej,za nim Prezydent...Coś tu się w tym PO POrypało.Chociaż pozory by zachowali.
kaczorek ma motorek / 2010-12-20 21:44 / Tysiącznik na forum
szef resortu infrastruktury Cezary Grabarczyk ma świetną pracę pełni obowiązki szefa, zajmuje bardzo odpowiedzialne stanowisko i oczywiście z tytułu pełnienia tak odpowiedzialnego stanowiska pobiera odpowiednie pobory. I co do wynagrodzenia nie podlega to żadnej dyskusji. Inaczej przedstawia się sprawa samego kierowania resortem nie jest odpowiedzialny a tylko jego zastępcy którzy jak się sucha TVN i POLSAT mają go gdzieś głęboko. Biedactwo z tego Grabarczyka ! I przypatrując się temu wszystkiemu należy sobie zadać pytanie skoro Tusk go uważa za nie winnego to po co istnieje takie stanowisko "szef resortu infrastruktur"?
jakub2 / 87.96.102.* / 2010-12-20 19:56
A za odśnieżanie dróg to nie ma odpowiedzialnych i za wypadki z tym związane , rządzący nie są przygotowani do niczego , a jeśli już byli do czegoś przygotowani , to do wyborów, zeby przechwycić wszystkie możliwe koryta.
m-53 / 83.24.21.* / 2010-12-20 17:22
Zacząłem czyta.
Dotarłem do decyzji, podjętej na najwyższym szczeblu - premier, minister, prezesi PKP

Podjęto też decyzje dotyczące udrażniania szlaków i odśnieżania peronów. Ustalono, że w sytuacji, kiedy pociąg stanie na trasie, pasażerowie będą mieli zapewnione ciepłe napoje.

Wiadomość, że premier zajął się z ojcowską troską odśnieżaniem peronów wzbudziła mój najwyższy podziw i zachwyt.
W tym miejscu zwątpiłem, czy jestem przy zdrowych zmysłach. Zakończyłem lekturę.
P.S.
Do odśnieżania powinien premier wydelegować ludzi o najwyższych kwalifikacjach. Grasia.
EURO STUDENT / 2010-12-20 15:48
Friends will be FRIENDS

233 MLN STRATY przez 3 ostatnie lata PKP nie mają znaczenia. (dla przypomnienia 2007 rok [PiS = +45 MLN ZŁ ZYSKU] [2008 - 2010 III Kwartał = - 233 MLN ZŁ STRATY]
!!! SKANDAL !!!!

Platforma Obywatelska musi odejść bo zniszczą POLSKĘ !
~Kris / 2010-12-20 16:18 / Tysiącznik na forum)
Zapomniałeś tylko dodać, że od roku 2008 PKP zaczęła mieć konkurencję...
Prawdziwy Polak / 82.177.194.* / 2010-12-20 17:16
czyli mamy dopłacać do PKP? bo mają konkurencję? =/
~Kris / 2010-12-20 17:25 / Tysiącznik na forum)
Nie, wystarczy, że nie będziemy robić ludziom wody z mózgu mówiąc, że zysk PKP to zasługa PiSu, a straty to wina PO.
Prawdziwy Polak / 89.25.186.* / 2010-12-20 16:01
Spoko Czarek Nic Ci się nie stanie Chlebowskiego uratowałem Schetynę też to i tobie włos z głowy nie spadnie !
KLUSEK Z BIEDRONKI / 194.181.137.* / 2010-12-20 13:56
A NA ZDJĘCIU DONALD TUSK POKLEPUJE PO PLECACH GRABARCZYKA MÓWIĄC MU: "CZARUŚ MY Z NASZYM BAŁAGANEM
NA KOLEI TO JESTEŚMY ZIELONĄ WYSPĄ NA TLE EUROPY. NASI WYZNAWCY TO KUPIĄ I BĘDĄ NAS SZANOWAĆ - NIE
MART SIĘ CZARUŚ"
arch / 2010-12-20 15:43 / Tysiącznik na forum
ale nowe drogi będziemy mieli PO Wuju !

Do poprawki jeszcze przed oddaniem do eksploatacji. 20% dróg w tym roku nadaje się do poprawy ---- mówi kto - sam - Lech Witecki, szef GDDKiA.- to jest dopiero ParanOja! ! !

www.tvncnbc.pl/rekordowe-wydatki-na-drogi,8294367,24,klip.html#
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-12-20 13:50
A kiedy nastapi ta "ofensywa legislacyjna" niedojdy Donka i jego zgrai pocwaniaczków rządzonej ręką WSI czy innych "szarych eminancji". Miała być jesienią a tu za dwa dni kalendarzowa zima ....? Inic ... chyba, że ta ofensywa polegała na ustaleniu budżetu i POdwyżek. Wtdey Boże chroń nas przed ich ofensywami .....A ten pajac z wytrzeszczem to wciąż ma te biuro w sejmie czy juz się z powrotem PO cichu przeniósł? Wie który z "POświatłych"?
Krótko - gdy widzę takie postacie w rządzie, takie nocnika klasy wójt wisoki smrodzie małe, klasą swoją nie dorastającego nawet Lepperowi, i widzę ten zachwyt ogłupionych przez POmedia POlaczków nad nimi, to w ogóle nie dziwię się że byliśmy trzy razy pod zaborami i przez całą naszą historię w dupe nas kopią. Z takim społeczeństwem i ich przedstawicielami nanic innego nie zasłużyliśmy, niestety, jak tylko na Sobiesiaka, Kiszczak smiejącego się w kułak w wej willi i Stokłosę wykorzystującego Polaków za 1500 zł. Koniec wywodu.
~Kris / 2010-12-20 13:36 / Tysiącznik na forum)
Dymisja to dla polityków wymarzone wyjście z sytuacji:
1. nie porusza istoty problemu, więc nie trzeba się wysilać merytorycznie.
2. ciemny lud jest zadowolony
3. zwalnia się stołek do podziału - a im wyżej tym lepiej, bo w ramach 'wymiany kadr' można zatrudnić paru swoich.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-12-20 13:04

Rano na warszawskim dworcu centralnym zebrał się sztab kryzysowy z udziałem szefa resortu infrastruktury Cezarego Grabarczyka

W normalnym - nie zainfekowanym chazaro-bolszewią państwie - NIE ZBIERA SIĘ SZTAB - tylko zbiera się śnieg, wszędzie tam, gdzie przeszkadza ludziom!
~Kris / 2010-12-20 13:22 / Tysiącznik na forum)
Wybacz, ale jedynym znanym mi przykładem infekcji 'chazaro-bolszewią' jesteś ty... to taka obsesja, prawda?
Spróbuj pomyśleć o czymś innym.
mlody, wyksztalcony / 149.156.124.* / 2010-12-20 13:10
śnieg ma to do siebie, że najpierw pada, zbiera się i stanowi zagrożenie, a potem wraz z roztopami spływa do głównej rzeki i do bałtyku.
kasai2233 / 87.207.45.* / 2010-12-20 12:53
nowu kit dla wyborców PO hahaha ale media to przemilczą , miala byc ofensywa ustwa haha i9 gdzie to hahah
janiszek72 / 2010-12-20 12:47 / Tysiącznik na forum
Panowie poklepią się po pleckach i dupciach, obślinią, obcałują, pożartują, puszczą oczko w pońszoszce do mediów i będzie po sprawie. Nikogo ze swoich świeżo wybranych profesjonalnych menadżerów z ciepłych posadzek nikt nie ruszy. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
analfabeta / 149.156.124.* / 2010-12-20 12:39
Na zdjęciu:

Partia Oszustów - Autorytet Młodych i Wykształconych i Z Wielkich Miast.
Młoda Wykształcona z Warszawy:) / 195.205.254.* / 2010-12-20 13:51
Hahahhaa, dobre, dobre:))) Pan Łysiak nazywa ich inaczej- tzw. wg niego to tzw."pożyteczni idioci" ("Stulecie Kłamców"):) Ejjj, załosne- całe szczęście są jeszcze młodzi, wykształceni z wilekich miast( i nie tylko), którzy mają na tyle oleju w głowie, że sami potrafią wyciagać wnioski na podstawie tego co się dzieje i cały czas patrzą partii oszustów na ich brudne łapska. Nadzieja jest, szkoda tylko ze tylu młodych i wykształconych tak łatwo daje sobą manipulować lizusowkim do bólu mediom.. i usypia swoje myślenie.

Najnowsze wpisy