Forum Forum inwestycyjneForex

Możliwe odreagowanie na EUR/USD

Możliwe odreagowanie na EUR/USD

skomentuj
quant / .* / 2004-04-05 14:09
Komentarze do wiadomości: Możliwe odreagowanie na EUR/USD.
Wyświetlaj:
cossac / .* / 2004-04-05 21:32
Po prostu dobry estymator pochodnej trendu dla 3 horyzontów czasowych. Wygląda na to, że rzeczone odreagowanie jest na razie kategorią "wishful thinking". Euro będzie tanieć do dolara
quant / .* / 2004-04-05 23:33
Oczywiście że dolar odzyska swą pozycję w dłuższej perspektywie czasowej. Co nie wyklucza krótkookresowych fluktuacji w międzyczasie.
quant / .* / 2004-04-05 14:09
Co za bełkot - co to jest 4,5 figury? Jak i cała reszta tzw 'analizy technicznej', do ktorej wmieszano nawet Fibonacciego. Analitycy to matoły udające wiedzę przy pomocy żargonu zaczerpniętego z niezrozumiałego dla nich języka angielskiego. Opowieści o klasycznym profilu ramion i głowy są wytworem ich chorej wyobraźni - proces kształtowania się kursów w swiecie finansów jest procesem czysto losowym, o czym powinien wiedzieć każdy, któremu pozwala się zabierać publicznie głos w tych sprawach.
Toby / .* / 2004-04-05 16:23
Oj stary...chyba umoczyłeś dziś:)) Jak traktuje komentarze jako wsparcie-warto wiedzieć jaki pogląd na rynek mają inni... A ta losowość to jest inna troche-mam dla ciebie system. We wtorki otwieraj L i zamykaj w Piątki. Dołóż do tego stop i po roku będziesz mielionerem:)
lachim / .* / 2004-04-05 14:58
no nie nie znasz sie stary teoria o losowosci nie ma racji bytu, zostala obalona wieloma pracami naukowymi zwlaszcza jezeli chodzi o GPW na rynkach dziala trend, a poza tym ruchy cen i kursow zaleza od osychuiki inwestorow a ta nie jest losowa
quant / .* / 2004-04-05 21:29
Płytkość GPW sprawia, że pojedyncza transakcja potrafi stworzyć 'trend', nawet wbrew tendencjom rynku globalnego. A prognozy i analizy brokerów są tyle warte ile przepowiednie ruchów cen w wykonaniu ekspedienta naklejającego nalepki z cenami na towarach w supermarkecie.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy