Można?

Łukasz2010 / 83.8.148.* / 2010-02-20 02:00
Witam! Zwracam się z uprzejmą prośbą do Ludzi Dobrego Serca(i mającymi taką możliwość) o wsparcie finansowe jakiejkolwiek wielkości, dzięki któremu będę mógł wreszcie zorganizować wesele bez którego nie będę mógł zamieszkać z Moją Ukochaną Dziewczyną... Jestem osobą pracującą, lecz również pomagającą finansowo Rodzicom , którym zdrowie mimo w miarę młodego wieku bardzo szybko ucieka...(Mama zachorowała rok temu na chorobę Meniere'a a Tata jest po zawale serca..renta 500zl...) Piszę trochę naiwnie, lecz mocno wierzę w to,że są jeszcze na tym Świecie Osoby mające Kochane Serduszka i oczywiście możliwość finansową...Za każde okazane wsparcie Serdeczne Bóg Zapłać!!! Pozdrawiam Łukasz Bank Zachodni WBK S.A. 17 1090 1072 0000 0001 0118 0417 tytułem "Marzenie" gg 20183494
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy