Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Multimedia Polska chce walczyć o klientów TPSA

Multimedia Polska chce walczyć o klientów TPSA

Wyświetlaj:
Wiem / 87.205.59.* / 2008-03-31 02:00
Te Multimedia to domek z kart!!!
mati-szcz / 89.229.92.* / 2010-04-09 14:10
jakims cudem po wygasnieciu oferty promocyjnej (okolo 60 zl za 1Mb) przestano mi przysylac faktury o Multimedia. Poniewaz jestem raczej czlowiekiem zapracowanym to nawet nei zauwazylem tego faktu, tym bardziej ze internet dzialal nadal mimo braku wplat. I co sie okazalo - po kilku miesiacach nagle dostaje fakture gdzie kaza mi placic okolo 140 zl za 1Mb mieziecznie! oczywiscie za miesiace zalegle rowniez. Brak jakichkolwiek kontaktow ze strony Multimedii, brak przysylanych faktur, wogole zero czegokolwiek. Pani z telefonu uprzejmnie stwierdzila ze to wina poczty lub kogos innego. I ze mam im zaplacic te 140 zl miesiecznie wstecz za wszystkie miesiace. Jak dla mnie - Multimedia to po prostu zwykli zł---je i naci---cze. Wiadomo że zwykły człowiek zapomina o drobiazgach. I że można to wykorzystać. Ciekawe ile sobie nagle zaczna liczyc za swoj slynny VOD. Obejrzysz sobie film myszlac ze za kilka groszy a tu ci przyjdzie po paru miesiacach zawiadomienie ze masz im oddac pol pensji. Jak dla mnie oszustwo i tyle
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy