Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Muzyka w komórkach: odtwarzacze mp3 w opałach

Muzyka w komórkach: odtwarzacze mp3 w opałach

Wyświetlaj:
Agit / 2008-07-16 16:14 / Bywalec forum
Cóż, moim zdaniem integrowanie wszystkiego w jednym urządzeniu ma zdecydowanie swoje zalety, ale ma też koszmarne wady.
1. Baterie - Słuchasz muzyki w telefonie. Pada Ci bateria i co robisz? No nic... Z telefonu też nie skorzystasz... Jak masz dwa oddzielne urządzenia to muzyki nie posłuchasz, ale przynajmniej telefon będzie działał. Do puki nie rozwiąże się problemu z bateriami będzie to problem. Zam pomysł "wbudowanej na stałe baterii" to tragedia i najgłupszy pomysł jaki kiedykolwiek wymyślono. Jedynymi beneficjentami takiego rozwiązania są producenci (np. w iPhone wymiana baterii to koszt ponad 600zł...) Ja np. już nigdy więcej nie kupię niczego co nie bedzie miało wymiennych baterii...
2. GPS - fajne, ale mało telefonów radzi sobie z obsługą jednego i drugiego jednocześnie. Często mając włączoną mapę gdy zadzwoni telefon dzieją się różne dziwne rzeczy... Nie mówiąc już o tym ze GPS koszmarnie wyładowuje baterię, a nie zawsze używa się go przecież w samochodzie...
Co ja bym widział dobrego? Oddzielnie telefon i oddzielnie urządzenie do "reszty", oczywiście z możliwością szybkiej wymiany plików z telefonem, a może nawet pobieranie telewizji przez telefon? Kto wie... Może nie wszyscy podzielają ten pogląd, ale dla mnie, osoby która niestety musi przez większość czasu być dostępna pod telefonem pomysł słuchania muzyki za jego pomocą nie odpowiada gdyż może mi wyładować baterię w telefonie, to samo inne "bajery"...
adfa / 195.116.242.* / 2008-07-21 08:55
Twój problem szybko będzie nieaktualny:
postęp techniczny pozwoli tworzyć energooszczędne GPS, telefony i odtwarzacze MP3 - nie będzie Ci się bateria rozładowywać często, a przecież nie ma problemu by codzień na 15 minut podłączyć użądzenie do ładowania w aucie, a w nocy normalnie do sieci i wszystko gra!
Ja mam 3 ładowrki - w pracy, w aucie, w domu i nigdy nie ma problemu z baterią:-)
Sławek__ / 78.31.139.* / 2008-07-17 15:31
no to na czym polega twój problem? kup dowolny telefon z BT i pierwsze z brzegu PDA z GPSem - i będziesz miał swój zestaw.

Wg. mnie lepiej nosić drugą baterię do wszystkomającego telefonu, niż drugie urządzenie w kieszeni.
znawca tematu / 85.128.46.* / 2008-07-16 14:29
Ciekawe jakie szacunki można zrobić dodając piractwo:)
nicpon / 85.128.12.* / 2008-07-16 12:51
No pięknie!!! Kto by się spodziewał, że to juz jest tak duży rynek !!
góralczyk7 / 212.76.37.* / 2008-11-17 15:00
Przeciez Plus ma taki bardzo dobry serwis muzyczny.Nazywa sie Muzodajnia i naprawde za bardzo małe pieniadze sciagamy zupelnie legalnie dobra,najnowsza muze.
michalsss / 83.10.229.* / 2008-11-17 19:51
to prawda, ja juz z tego skorzystałem, jedna płytka mnie wyniosła 1,30 :) niezle co ?? i dodam ze jest to legalna płyta

Najnowsze wpisy