Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mysior: Ani słowa o krachu

Mysior: Ani słowa o krachu

skomentuj
Money.pl / 2008-11-08 08:17
Komentarze do wiadomości: Mysior: Ani słowa o krachu.
Wyświetlaj:
samvdaaw2 / 77.253.51.* / 2009-07-08 18:10
http://www.portal-game.yoyo.pl/

Strona poświęcona grze Portal i Portal 2 znajdziesz tu newsy, opisy, porady,tapety i wiele wiecej
elohim / 89.174.10.* / 2008-12-18 13:25
Plan można zawsze zmienić podobnie jak Ustawę Budżetową jednak plan może pozostać taki jaki zapisano w Ustawie a można i trzeba starać się osiągnąć dodatni budżet a zacząć trzeba od takich działań, które przyniosą zyski jak na przykład wyprodukowanie pieniędzy na zakup towarów od rolników, sadowników i innych producentów towarów krajowych przekazując te towary do państwowych szpitali, stołówek szkolnych i wszelkich państwowych placówek zajmujących się odpłatną lub bezpłatną pomocą ludności przebywającej na terenie kraju.

****
Kraj czyli Ojczyzna a więc cały majątek państwowy jest współwłasnością narodu a więc i Twoją a złodzieje okradali Ciebie z części tego majątku i chcą nas okraść z reszty uchwalając deficytowe budżety czyli zadłużając nas czyli nasze państwo a następnie ogłaszając bankructwo państwa by je przekazać prywatnym właścicielom a po okradzeniu nas z majątku proponują nam eutanazję i sprzedaż naszych ciał na części zamienne.

http://www.tobeineloi.blogx.pl/
prawiezaratustra / 2008-11-09 20:46 / _

Czyli cytując dyrektora pewnego kontrowersyjnego radia: nie nazywajmy szamba perfumerią.

jak trwoga to do Boga
KONKRET / 89.78.8.* / 2008-11-09 19:19
Jeszcze przed wyborami ostrzegalem przed oddaniem głosu na Platformę Obywatelską, wiedząc doskonale, że nowa ekipa całkowicie odejdzie od propaństwowego i prospołecznego kursu gabinetu PiS. Media wybrały, ludzie zagłosowali, PO wygrała. I mamy to, co mamy.
Jedynym drogowskazem dla rządu Donalda Tuska jest doprowadzenie do maksymalnego osłabienia gospodarczego i społecznego potencjału Polski. Przeżywamy kolejne podwyżki cen żywności, usług, nośników energii, już teraz zapowiada się fala podwyżek w miesiącach wakacyjnych. Kto to wytrzyma? Na pewno nie ludzie, którzy muszą przeżyć miesiąc za 800-900 zł. A jeśli jeszcze muszą kupić leki, to dramat już pełny. I "wybór": lekarstwa czy chleb.
Podobny charakter ma tzw. strategia prywatyzacyjna obejmująca 740 spółek z udziałem skarbu państwa, w istocie - wyprzedaż przez państwo ostatniego mienia.
Twierdzimy, że polityka rządu jest polityką z góry zaplanowaną. Nie można mówić o przypadkowości, gdy niszczona jest służba zdrowia, a tzw. restrukturyzacja szpitali służyć ma wyłącznie ich sprzedaży i likwidacji, podobnie zresztą wygląda sprawa z prywatyzowanymi uzdrowiskami, finansami państwa, narastającą inflacją, pozostawieniem wymierzonego w klientów tzw. podatku Belki czy ostatnio największą zmorą nakręcającą wzrost cen - wysoką akcyzą na paliwa, utrzymywaną przez rząd.
To niektóre jedynie przykłady "cichego" niszczenia państwa, a więc i niszczenia rodziny, gdyż pogarszająca się sytuacja ekonomiczna wraz z liberalnym systemem oświaty powodują rozpad tej najważniejszej komórki społecznej. Coraz częstsze w Polsce staje się tzw. eurosieroctwo czy przemoc ze strony dzieci i młodzieży.
Na takie niszczenie państwa nie może być naszej zgody! Ten rząd musi jak najszybciej runąć, inaczej czeka nas katastrofa.
Musimy się zorganizować tak jak niegdyś dla obalenia "komuny", by rządowi Tuska oraz Platformie Obywatelskiej patrzeć na ręce i ujawniać jej "przekręty". Prowadzić ogólnopolski monitoring złodziejstwa i oszustw politycznych.
Gdy Polską rządzili postkomuniści, powołaliśmy wraz z naszymi Czytelnikami Ogólnopolski Ruch Narodowy, który właśnie monitorował działalność władzy. Plonem jego działalności były raporty i wystąpienia. Uważamy, że dziś nadszedł czas, by działania ORN w pełni reaktywować.
Nasza inicjatywa skierowana jest do ogółu Polaków. Jarosław Kaczyński ogłosił w zeszłym tygodniu organizowanie powszechnego ruchu inteligencji, która sprzeciwia się obecnemu kierunkowi rozwoju państwa i uwłaszczaniu się na niej platformerskiej nomenklatury. Jest to idea jak najbardziej słuszna i nie zamierzamy z nią konkurować. Uważamy więc, że to PiS właśnie powinien być osią takiego ruchu, z którym chcemy współdziałać, ale uważamy także, że nie można go ograniczać wyłącznie do inteligencji.
Polska bowiem to nie tylko inteligencja. To także młodzież, emeryci, renciści, kombatanci, rolnicy... Wszyscy oni (rolnicy np. na cenach skupu) na swój sposób odczuwają "cuda" Tuska.
hello2 / 2008-11-08 22:02
Do mnie osobiście te drugie komentarze lepiej trafiają.Uważam ,że media zanadto wyolbrzymiały i używały wyrażeń które potęgowały u inwestorów panikę.
kwl / 82.210.151.* / 2008-11-08 13:54
To kolejna odsłona starań grup interesów, aby przy pomocy słów zakłamywać rzeczywistość. I tak zamiast "dyktatura komunistyczna" mieliśmy "demokrację socjalistyczną", zamiast "krachu systemu" mieliśmy "przejściowe trudności", zamiast "masowego ludobójstwa" mieliśmy "błędy i wypaczenia". Działalność ta była zresztą kontynuowana i później. I tak zamiast "manipulowania historią" mieliśmy "politykę historyczną" , zamiast "rozkradania majątku narodowego" mieliśmy "restrukturyzację aktywów", zamiast "egzekwowania odpowiedzialności polityków" mieliśmy "nieuzasadnione ataki z pobudek politycznych" itp. itd. Rozumiem, iż tu mamy do czynienia z sytuacją, w której pewna grupa interesów chciałaby zamienić "krach na giełdzie" na "urealnienie wycen spółek giełdowych". Może w końcu ktoś urealni i tę Radę?
eaglwowl / 83.4.242.* / 2008-11-09 07:18
true true,,, i jeszcze 'meoliberalizm'.bezczelne maskowanie socjalizmu nazwą sugerujaca cos dokladnie odwrotnego
sb / 83.12.116.* / 2008-11-08 14:56
WRESZCIE COS MADREGO NA TYM FORUM,-POZDRAWIAM
572 / 89.77.15.* / 2008-11-08 08:27
Tego typu komentarze były przecież stosowane od początków istnienia gieldy. Mnie najbardziej rozśmieszał: spadki = realizacja zysków.
handel wyrokami 1 / 83.26.29.* / 2008-11-08 08:17
Nadchodzący kryzys złotego bezlitośnie ujawni cała słabośc i prymitywizm polskiej gospodarki.
Szkoda ze za głupotę polityków zapłaci społeczenstwo.
seba.u / 80.53.31.* / 2008-11-10 06:26
prymitywne to są wasze wypopwiedzi - najleprzy przykład nikt z was nawet normalnie nie potrafi się podpisać, wymienianie darmozjadów zakończył bym na politykach a analityków razę zostawić w spokoju bo to w dużej mieże dzięki nim rozmiary "kryzysu" finansowego w polsce są tak mało odczuwalne nie mamy tu Islandii.
PS. radzę się dokształcić
Precz w obłudą / 83.26.2.* / 2008-11-08 11:26
Teraz Mohery i PISiorki powinni sie modlic o deszcz dolarów z nieba.
A moze Watykan nam pożyczy ze 200 mld zielonych żabek ?
W koncu Watykan przekazywał kase kosciołom w USA zagrozonym egzekucjom w zwiazku z wielkimi odszkodowaniami za pedofilie.
doroboty! / 213.158.196.* / 2008-11-09 16:29
jest rada, będąc niegdyś p.r.z.e.c.w....y na tajniaczka - zgłoś ten fakt. Za jednym zamachem ujawnisz się i może ktoś ci wypłaci odszkodowanie, za gruntowne wyje... mózgownicy.
sb / 83.12.116.* / 2008-11-08 10:53
TO NIETYLKO GŁÓPOTA POLITYKOW,TO TEZ TYCH ZADÓFANYCH W SOBIE DARMOZJADÓW-JAK FINANSISCI -ANALITYCY I TA RESZTA
skomentuj

Najnowsze wpisy