Forum Polityka, aktualnościKraj

Na prawybory poszło mniej niż 6 proc. uprawnionych

Na prawybory poszło mniej niż 6 proc. uprawnionych

Wyświetlaj:
GDA66TY / 2009-06-02 10:05 / Tysiącznik na forum
Jak mam na kogoś głosować to muszę go znać. Ten człowiek musi być z mojego miejsca zamieszkania. A cwaniaki z innych regionów pchają się na rozległe tereny Polski bo wiedzą że np. w Warszawie nikt na nich nie zagłosuje albo że tam jest ich zbyt wielu na jedno miejsce. Jak na to patrzę to nie podoba mi się ta demokracja. Nie tak ją sobie wyobrażałem. Putin śmieje się z nas bo wie że sami się wykończymy.
Stanley025 / 2009-06-02 08:30
Wybory to farsa. Już nigdy więcej nie będę brał /wraz z moją rodziną/ udziału w tym cyrku. Wszyscy ci niby kandydaci na posłów i europosłów pchają się do koryta. Im w ogóle nie chodzi o Polskę i Polaków tylko o swoje koryta.
A Zeitgeist / 94.254.249.* / 2009-06-01 22:43
I tyle następnie powinno zostać uprawnionych. Reszta to rezydenci. Przez ponad 300 lat tysiące ludzi ginęło walcząc o prawo tego narodu do samostanowienia, czego mu zaprzeczali wszyscy poza Karlem Marksem i okazuje się, niepotrzebnie.
Jeżeli komuś nie pasują szanowni Kandydaci (może dobrze sobie przypomnieć, skąd to oni się wzięli), to należy ich skreślić, No trudno, niema tu takich tęgich głów, niech się tam rządzą sami. Można dodać dramatyzmu głosem nieważnym - odważyć się na jakiś dopisek.
Ale po prostu olać, to znaczy wspierać to tępe leniwe nieudacznictwo, na którym zawsze tutaj wszystko się kończy.
W PRL wystarczyło trochę kiełbasy i pustych plotek, bez żadnych prawdziwych represji, (jedynie do zapominalskich i inwalidów przychodzili harcerze z urną) żeby frekwencja wyborcza była ponad 99%.
poloczek / 83.24.56.* / 2009-06-01 10:46
Ja też nie biorę udziału w tej farsie jak obecne wybory,
daczego, ano --- wczoraj prostowanie bananów, dziś zakaz
produkcji tradycyjnych żarówek, i co jeszcze wymyśli ta
przechowalnia europejskich pajaców.

KIEDYŚ JUŻ RAZ MNIE OSZUKALI Z TYMI WYBORAMI !!!

A teraz to Ja jestem GÓRĄ bo na te wybory nie mam zamiaru iść i
nie pójdę.

Czasem jest tak, że nie trzeba robić z "gęby - dupy", a dziś to
Ja mam to w tym drugim.

Z Poważaniem dla tych którzy popierają.
maminsynek / 2009-06-01 09:20 / Bywalec forum
Wszystko co mam do powiedzenia na ten temat znajduje się tutaj
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/po_co_zmyslac_czyli_prosto_z_serca_98656.html
Polecam.
maminsynek / 2009-06-01 09:15 / Bywalec forum
Ciekawe, że wszystkie wczorajsze komentarze poszły do kosza. Jak widać PO płaci takim portalom jak Money.pl za działalność propagandową. Ciekawe ile dostali za usunięcie moich wpisów.
mww / 83.238.139.* / 2009-06-01 07:57
Jedyne co ci politycy zmienili, to wprowadzili nas do UE, a co zminiła UE w moim życiu? Tylko tyle, że teraz nie stać mnie na mieszkanie. Pensje wzrosły o 50 %, ale ceny mieszkań o 150 %. Teraz zarobki nie przystają do cen nieruchomości.
jake / 93.105.64.* / 2009-06-01 08:49
Kolejny pisuarowy najmita? Ile płaca za jeden post?

Najnowsze wpisy