Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

naciągnie na aktualizację

naciągnie na aktualizację

alunia09 / 2012-02-01 10:49
Czy słyszał ktoś o tym, ze pojawiają się telefony do przedsiębiorców z jakimiś aktualizacjami? Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Wczoraj moja sekretarka taki odebrała, nie wiedziała o co chodzi i wdała się w krótką rozmowę, dziś przeczytałem, ze mogę się spodziewać wysokiego rachunku, bo to naciągacze jacyś podobno. Wie ktoś czy to sprawdzone informacje i o co chodzi w ogóle?
Wyświetlaj:
alunia09 / 2012-02-01 12:54 / Bywalec forum
Nie wiem dokladnie na czym to polega, ale czytałam na kilku portalach już o tego typu akcjach, to chyba cos w tym musi być. Ciekawe swoją drogą jak dużo te rachunki będą i jak to działa
wiwan / 2012-02-01 20:42
Jeśli masz na myśli to, że koszt takiej rozmowy będzie wysoki to...nie ma możliwości by w Polsce rozmowa przychodząca obciążała odbierającego rozmowę. Poza oczywiście infoliniami firmowymi typu 801,804.

Oczywiście zakładam sytuację, gdy osoba odbierająca nie dała się naciągnąć na oddzwonienie na nieznany jej numer, lub wybranie w czasie takiej rozmowy jakiejś sekwencji znaków z klawiatury- bo to może powodować nawiązanie rozmowy zwrotnej na owszem wysokopłatny numer.

Najnowsze wpisy