Forum Forum finansoweKredyty

NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY

NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY

diana0208 / 2009-01-30 08:34
JAKI BANK NAJLEPSZY NA WZIĘCIE KREDYTU HIPOTECZNEGO?
Wyświetlaj:
Krzystof_12 / 93.105.96.* / 2011-11-22 14:53
Wszystko zależy od wielu czynników, które musisz wziąć pod uwagę. Możesz porównać oferowane kredyty hipoteczne np. na www.investpuls.pl, według różnych kryteriów i ewentualnie poprosić o kontakt z konsultantem. Pzdr!
łukasz80 / 2009-02-06 19:42 / Bywalec forum
A nie myslałes o developerze i jego kredycie ? ???
Moze to byc dobre rozwiazanie na dzisiejsze czasy...
madlen_m / 2009-01-30 08:43
Ja w najbliższym okresie chcem wziąśc kredyt hipoteczny, Kompletnie nie wiem w jakim banku i czy opłata sie korzystac z doradców finansowyh czy isc bezposrdnio do banku(podobno pomoc doradcy jest wliczona w koszta kredytu). Co do waluty tez sie zastanawiam, wydaje mi sie ze korzystny dalej jest frank, juz chyb a wiecej nie wzrosnie najwyzej do 3,2 ale tez nie wiadomo.Czekam na pomoc:)
pozdrawiam
adammmmmm / 2009-02-02 14:02
witam
dwa lata temu miałem ten sam problem.odbijałem sie od banku do banku wszystkie były najleprze. ale jak tp porównac co wziąść pod uwage.galimatias człowiek sie na tym nie zna.mój znajomy polecil mi czlowieka z dużej firmy zajmujacej sie doradztwem.oni mają sile do walki z bankami i wiedzą gdzie uderzyc.pozatym kredyt to taki sam towar jak kazdy inny.zaczolem w innym banku teraz jestem w innym za jakis czas bede w innym.dla mnie sie liczy ile mi z kieszeni wychodzi co miesiac.firmy reklamowac nie bede ale oni mają siec w calym kraju.jak chcesz to napisz do mnie. pawel.lee@poczta.fm
planfinance / 2009-01-30 17:53
Witaj,

Chciałbym rozwiać Twoje wątpliwości chociaż moja ocena z racji wykonywania zawodu doradcy finansowego niektórym może się wydać nieobiektywna.Jako doradca zdaję sobie sprawę że duża częśc moich kolegów po fachu nie ma dobrej opinii wynika to jednak z rożnych czynników nie zawsze do końca obiektywnych.

Na rynku jest ponad 20 banków które oferują kredyty hipoteczne w tym kilkanaście które maja po kilka opcji.Dla laika jest to gąszcz niemal nie do przebycia.Uwierz mi że doradcy(dobrzy doradcy co bardzo prosto sprawdzić) pomogą Ci rozwiązać problem z wyborem.Co do prowizji...owszem jest to nasze wynagrodzenie,nie sadzę żeby było coś w tym niestosownego.Jest to ta sama prowizja którą dostają pracownicy banku .Nie ma dużej różnicy w prowizjach pomiędzy poszczególnymi bankami więc bajki jakoby doradca wybierał tam gdzie lepiej płaca są w większości nieprawdą.Zastanów sie czy warto tracic dobra reputacje za 500 PLN więcej?. :).Ja wychodzę z zasady że zadowolony klient zachęci 5 kolejnych oraz sam wróci a niezadowolony odsunie ode mnie 20 innych.


Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja która w zależności od środków wiąże z wybranym bankiem na wiele lat.Musi być bardzo przemyślana poddana dogłębnej analizie aby ubezpieczyć się od przykrości.Dlatego proponuję abys wybrała się do kilku doradców i sprawdziła co Ci zaproponują.W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu,chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

(regulamin forum)
szavon / 195.116.98.* / 2009-02-02 13:20
No i do tych 20 banków wkrótce ma dołączyc Alior który ma rozszerzyc oferte o kredyty hipoteczne.Ciekawe jaka będzie oferta banku o "wyższej kulturze bankowości"

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: