Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

najtańsze mieszkania w Krakowie

najtańsze mieszkania w Krakowie

marlena35 / 2011-11-04 08:51
Chcę wreszcie przestać płacić obcym osobom za ich mieszkanie, które łaskawie mi wynajmują i co chwila straszą podwyżką, rozglądam się powoli za własnym, ale te ceny z którymi na razie się spotykam nie są na moją kieszeń, może ktoś z Was wie gdzie w Krakowie są najtańsze mieszkania, na jakich osiedlach? wszelkie wskazówki w sprawie racjonalnego kupna mieszkania mile widziane :-)
Wyświetlaj:
gregwin / 193.106.245.* / 2012-04-16 09:22
Popieram bubul, "obrzeża" nie oznacza, że mają kiepski dojazd, cały czas się to zmienia a sieć komunikacji miejskiej rozrasta się sukcesywnie. Za jakiś czas tzw obrzeża staną się centrum, jak to historia pokazuje i nie będą się różnić od Wrocławskiej, czy Karmelickiej. Nasze mieszkanka okażą się za kilka lat dobrą inwestycją, gdyż w związku z powyższym ich wartość wzrośnie.
Pozdrawiam kopiko9999, choć Cię chyba nie znam, ale też mieszkam na osiedlu Fajny Dom.
bubul / 89.72.74.* / 2011-12-29 21:44
a na ruczaju się nie zastanawiałaś? z tego co wiem, to od dzisiaj uruchamiają tam nowy tramwaj na ruczaj, co prawda jakieś autobusy mają przy okazji zlikwidować, ale ja mam uczelnie na ruczaju i zawsze to szybciej tramwajem, niż autobusem tłuc się w korkach. CO do miejsca, to jeśli chcesz to powstaje tam wiele nowych osiedli, więc bez problemu coś znajdziesz, tak myślę, poza tym w tym roku podobno ceny mieszkań są znacznie niższe niż w latach poprzednich.
ana234 / 188.47.245.* / 2013-05-28 11:39
Ruczaj to masakra!!! Za Zadne pieniądze tam bym nie zamieszakala!
Kopiko9999 / 193.106.245.* / 2011-12-15 13:42
Witam Mieszkania Kraków

Rzeczywiście mieszkania w znacznej odległości od ścisłego centrum generalnie rzecz biorąc są tańsze. Ale bzdurą jest fakt, iż są to mieszkania z kiepską komunikacją.
Ja sama mieszkam w XIV dzielnicy i jestem bardzo zadowolona. Super dojazd do pracy, na zakupy do centrum. Pod osiedlem mam przystanek a i dwa kroki do Jana Pawła. Nie mam problemów z parkingiem, gdy jadę autem. Pod nosem M1, planeta, ....

A na osiedlu fryzjer, kosmetyczka, przedszkole, sklep spoż., apteka, a planują dyskont w niedalekiej przyszłości. Pracuję na Kamieńskiego więc z osiedla mam 10 min samochodem do pracy.
Rzeczywiście mieszkanie było jedno z tańszych na rynku, gdy szukałam ok 1 rok temu. Dziś już budują nowe etapy osiedla Fajny Dom więc duży jest wybór i mieszkania ponoć fajne. Sprawdź ceny teraz!
P.S. Standard w porównaniu do ceny na wysokim poziomie
kornellli / 2011-11-04 14:09
Jak pewnie w każdym mieście najtańsze są obrzeża, z kiepskimi połączeniami z komunikacją miejską i najlepiej na terenie zalewowym, co najlepsze znajdują się na to chętni...
bubul / 195.114.183.* / 2012-01-31 10:59
obrzeża zawsze były tańsze, niż samo centrum. jednak niekiedy dojazd nie musi być tragiczny. i tak myślę, że w krakowie wiele się robi, żeby ulepszyć komunikację miejską
alantka / 2011-11-04 11:09 / Bywalec forum
mysle, ze w nowej hucie znajdziesz w dobrej cenie
Mejdej388 / 77.253.173.* / 2017-07-20 19:18
Kto o zdrowych zmysłach chce kupić nowe mieszkanie na Nowej Hucie? Przecież tam strach wyjść po godzinie 20stej z domu! W życiu!
Jak w Krakowie to jedynie w centrum na nowym, ekskluzywnym, monitorowanym i chronionym osiedlu.
Spójrz na osiedle Art-City na Grzegórzkach i sobie porównaj :P
www.art-city.pl
Kicek444 / 87.105.191.* / 2018-02-26 11:14
Po 20ej? Tam strach wyjść w słoneczne południe z domu! Mieszkałem w Nowej Hucie przez 6 lat, bo nie było mnie wtedy stać na kupienie mieszkania w lepszej dzielnicy Krakowa. Teraz właśnie mieszkam na osiedlu Art-City (od 11 miesięcy), czyli praktycznie w ścisłym centrum i nie boję się po godzinie 22 wyjść z psem na spacer. Mało tego, nie słyszałem, aby coś się komuś stało na osiedlu.
kott30 / 91.223.167.* / 2018-08-20 14:17
ale farmazony opowiadasz - to że Nowa Huta jest niebezpieczna to mit, jest tutaj zielono i spokojnie - Nowa Huta jest bardzo ładną dzielnicą i tanią jeżeli chodzi o kupno mieszkań, mi rodzice kupili mieszkanie tutaj rok temu dzięki pomocy ABCDom i jestem bardzo zadowolona
Wisia / 37.248.255.* / 2016-02-24 16:54
Dla budujących dom w Krakowie pomocna może być firma oferująca przeglądy budowlane
http://www.krakow.przeglady-budowlane24.pl
Oferujemy fachowe i konkurencyjnie cenowe przeglądy budowlane w Krakowie.
www.krakow.przeglady-budowlane24.pl
Tel. 503 073 395
Polecam posiadają konkurencyjne ceny na rynku
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy