Forum Archiwum tematów giełdowych

NAJZYSKOWNIEJSZA AKCJA - był KONKURS NA FORUM Z NAGRODAMI

NAJZYSKOWNIEJSZA AKCJA - był KONKURS NA FORUM Z NAGRODAMI

Redakcja forum / 2006-01-18 08:00
Zasady były bardzo proste. Od poniedziałku wskazać jedną spółkę, której akcje będą dawały największy zysk przez kolejny tydzień - do czwartku włącznie. Co piątek sprawdzaliśmy:
- kto wygrywa w danym tygodniu
- kto wygrywa w całym okresie gry.
Zapraszamy do zabawy i wszystkim życzymy akcji na 3000%.
Upominki dla zwycięzców!

GRA ZAKOŃCZONA!
Wyświetlaj:
zarek35 / 2006-03-27 18:00 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
No to ja też MUZA!!! :-)))
nefrees / 2006-03-27 17:03 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
MUZA
popekjr / 2006-03-27 12:56 / Bywalec forum
przepraszam, moze to glupie pytanie, ale co to jest MASTERS?
gabrik / 2006-03-27 14:15 / portfel / Wierny Forumowicz
na rynku jednolitych jest notowany
Redakcja forum / 2006-03-23 22:27 / Administracja forum
A oto najlepsze akcje ostatniego tygodnia:

MASTERS
ELEKTRIM
CENSTALGD
INSTALKRK
WILBO
GANT
STALPROD
DZPOLSKA
PEKAES
ECHO

Najlepszą lokatę uzyskali :
I miejsce: (Elektrim) nefrees, zarek35
II miejsce (CENSTALGD) ciech35, atram
III miejsce (Echo): Memphis. Robbi

Ranking po IX edycjach konkursu (Zasady: Za każde 1. miejsce przyznajemy 3 punkty, za drugie miejsce 2 pkt., za trzecie - 1 pkt.):

nefrees - 13 pkt.
Memphis - 10 pkt.
zarek35 - 10 pkt.

atram - 9 pkt.
ciech35 - 7 pkt.
jkm - 4 pkt.
Robson - 4 pkt.
alex - 2 pkt.
bodo - 2 pkt.
eliot - 2 pkt.
joseph - 2 pkt.
Krzysztof - 2 pkt.
emilio - 1 pkt.
Gizmo - 1 pkt.
Ircia - 1 pkt.
marks - 1 pkt.
mattek - 1 pkt.
sebicat - 1 pkt.
styx - 1 pkt.
utya - 1 pkt.
Robbi - 1 pkt.

PROWADZI nadal: nefrees!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulujemy! Zwycięzców prosimy o adres pocztowy pod: forum@money.pl (I tu zasada: każdy forumowicz może otrzymać w sumie 2 upominki - kubek i smyczkę lub podkładkę, a na koniec nagrody za cały konkurs!)

Została 1 runda. By nie było niejasności - typujemy od piątku do poniedziałku, wyniki sprawdzamy w czwartek po sesji. Należy wytypować akcję, która będzie najzyskowniejsza w tygodniu od piątku do czwartku.
Za I miejsce przyznajemy 3 pkt. Za II miejsce - 2 pkt. (jeśli miejsce pierwsze zajmie mniej niż 3 graczy). Za III miejsce 1 pkt (podobna zasada).
A więc od 24 do 27 możesz wybrać spółkę, która będzie najzyskowniejsza w rankingu z tygodnia - sprawdzamy 30 marca. Zapraszamy, a za ostatnie nieporozumienia przepraszamy, jeśli komunikat nie był czytelny
Redakcja forum / 2006-03-20 22:28 / Administracja forum
Ostatni dzień głosowania dziś.
nefrees / 2006-03-20 20:00 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Elektrim.
zarek35 / 2006-03-22 17:31 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
nefres nie mogłeś się zdecydować? :-)))
choć i tak w tym tygodniu bedzie ciężko..
nefrees / 2006-03-22 20:45 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Na forum było napiane, iż obstawiamy w piątek oraz w poniedziałek spółkę, która będzie najlepsza po zamknięciu czwartkowej sesji. Napisane było również, iż do zdobycia jest maksymalnie 6 pkt, po 3 pkt za spółkę obstawioną w piątek oraz w poniedziałek (2 rundy). Stąd też obstawione przeze mnie dwie spółki - bynajmniej nie wynikało to ze zmienności zdania, ale z czystych kalkulacji. A poza tym nie jestem mężczyzną.
Pozdrawiam Ciebie oraz Redakcję Forum, która usunęła posta, w którym zawarte było to co napisałam.
Redakcja forum / 2006-03-22 21:42 / Administracja forum
Chodzi jednak o typowianie jednej spółki w piątek lub poniedziałek - a wyniki sprawdzamy w czwartek po sesji.
nefrees / 2006-03-22 22:21 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Mówi się, iż nikt szanujący się nie zmienia reguł w TRAKCIE gry. A jednak.

Cytat z dnia 16.03.06 (Redakcja_Forum):
"UWAGA: Końcówka gry trochę trudniejsza. zostały 2 rundy. Typujemy W PIĄTEK I PONIEDZIAŁEK, wyniki sprawdzamy w czwartek po sesji. "

Cytat z dzisiaj: "Chodzi jednak o typowianie jednej spółki w piątek LUB poniedziałek"
Może i czepiam się, ale w moim zawodzie i w zawodzie wykwalifikowanych administratorów, np forów istnieje istotna różnica pomiędzy tymi dwoma operatorami. Poza tym pomijając tą kwestię, człowiek logicznie myślący dostrzeże różnicę pomiędzy "i" oraz "lub". No i może w takim układzie wyjaśni mi redakcja na czym ma polegać trudność w typowaniu w piątek LUB w poniedziałek, hę?

Odbiegając jednak od tego temu pozostaje jeszcze sprawa usuniętego posta z zasadami przez Redakcję. Nic tylko pogratulować Państwu organizacji.

Pozdrawiam
atram / 2006-03-23 09:05
Hmm. Mam nieodparte wrazenie ze wszyscy poza Toba zrozumieli o co chodzilo :> Szczerze mowiac nowe zasady z ostatniego posta Redakcji Forum byly dosc enigmatycznie wylozone. Ale po trzecim przeczytaniu dalo sie zrozumiec o co chodzi. Tak wiec moze warto czasami sprobowac kogos zrozumiec zamiast zle zrozumiec i zarzucac mu kretactwo?
nefrees / 2006-03-23 18:22 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Atram -> Masz jedynie wrażenie. A po drugie nikomu nie zarzucam krętactwa, przedstawiłam sytuację jak zaistaniała tutaj na forum.

Zarek35 -> Nic się nie stało. Ani przez moment nie poczułam się urażona :-)

Redakcja_Forum -> Prosiłabym na przyszłość o niezmienianie zdania w trakcie lub też o sprecyzowanie dokładnych zasad na samym początku. Gdybym od razu wiedziała, iż zmienią Państwo zdanie po tym jak upłynie czas na głosowanie, to bym nie oddała głosu w piątek, gdyż nie miałoby to najmniejszego sensu.

Pozdrawiam Wszystkich :-)
zarek35 / 2006-03-23 16:58 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Ale rozpętałem burzę... :-(((
Ja też zrozumiałem że typujemy 2 rundy 17 - 20 marca - sprawdzamy 23(1 runda) i 24-27 marca - sprawdzamy 30 (2 runda). Ale nadal, tak jak było dotychczas, typujemy jednego faworyta..
A za tego mężczyznę - przepraszam!
zarek35 / 2006-03-20 19:20 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Elektrim
Redakcja forum / 2006-03-20 17:16 / Administracja forum
Ostatni dzień głosowania - sprawdzamy wyniki w czwartek po sesji.

Najnowsze wpisy