Forum Archiwum tematów giełdowych

NAJZYSKOWNIEJSZA AKCJA - był KONKURS NA FORUM Z NAGRODAMI

NAJZYSKOWNIEJSZA AKCJA - był KONKURS NA FORUM Z NAGRODAMI

Redakcja forum / 2006-01-18 08:00
Zasady były bardzo proste. Od poniedziałku wskazać jedną spółkę, której akcje będą dawały największy zysk przez kolejny tydzień - do czwartku włącznie. Co piątek sprawdzaliśmy:
- kto wygrywa w danym tygodniu
- kto wygrywa w całym okresie gry.
Zapraszamy do zabawy i wszystkim życzymy akcji na 3000%.
Upominki dla zwycięzców!

GRA ZAKOŃCZONA!
Wyświetlaj:
smichal / 2006-03-18 19:35
ja tez stawiam na IGROUP choc pewnie w poniedzialek spadnie...
nefrees / 2006-03-17 21:11 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Kolejny raz typuję IGROUP.
Robbi / 2006-03-17 13:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po głębszym przeanalizowamiu chciałbym zmienić swój wybór jeśli to możliwe.
Stawiam na ECHO!
:-)
Redakcja forum / 2006-03-16 18:14 / Administracja forum
W ostatnim tygodniu wygrał MASTERS. Na tę akcję stawiali:
I miejsce: nefrees, Memphis, Robson

Ranking po VIII edycjach konkursu (Zasady: Za każde 1. miejsce przyznajemy 2 punkty, za drugie miejsce 1 pkt.):

nefrees - 10 pkt.
Memphis - 9 pkt.
atram - 7 pkt.

zarek35 - 7 pkt.
ciech35 - 5 pkt.
jkm - 4 pkt.
Robson - 4 pkt.
alex - 2 pkt.
bodo - 2 pkt.
eliot - 2 pkt.
joseph - 2 pkt.
Krzysztof - 2 pkt.
emilio - 1 pkt.
Gizmo - 1 pkt.
Ircia - 1 pkt.
marks - 1 pkt.
mattek - 1 pkt.
sebicat - 1 pkt.
styx - 1 pkt.
utya - 1 pkt.


PROWADZI nadal: nefrees!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulujemy! Zwycięzców prosimy o adres pocztowy pod: forum@money.pl (I tu zasada: każdy forumowicz może otrzymać w sumie 2 upominki - kubek i smyczkę lub podkładke, a na koniec nagrody za cały konkurs!)


UWAGA: Końcówka gry trochę trudniejsza. zostały 2 rundy. Typujemy w piątek i poniedziałek, wyniki sprawdzamy w czwartek po sesji. Należy wytypować akcję, która będzie najzyskowniejsza w tygodniu od piątku do czwartku.
Za I miejsce przyznajemy 3 pkt (a nie 2 jak dotychczas). Za II miejsce - 2 pkt. (jeśli miejsce pierwsze zajmie mniej niż 3 graczy). Za III miejsce 1 pkt (podobna zasada).
A więc 17 i 20 marca możesz wybrać spółkę, która będzie najzyskowniejsza w rankingu z tygodnia - sprawdzamy 23 marca. Zapraszamy
zarek35 / 2006-03-16 20:22 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
A ja mam pytanie, pewnie laickie, ale.. Co to za spółka MASTERS. W notowaniach giełdy jej nie znalazłem..
zarek35 / 2006-03-17 17:05 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Dzięki! Znalazłem!
A do tej pory obstawiałem tylko z notowań ciągłych..
zarek35 / 2006-03-15 16:00 / "Uznany Gracz Giełdowy"/ II miejsce w konkursie giełdowym
Witam
Czy to już koniec gry? Nie ma wyników...
alex / 2006-03-16 10:31
No wlasnie, dobre pytanie.... To juz dzisiaj czwartek przeciez...
nefrees / 2006-03-10 19:31 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Z dużą dozą niepewności obstawiam MASTERS.

Najnowsze wpisy