Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Namiary na prawdziwą pracę chałupniczą-sprawdzone osobiście!

Namiary na prawdziwą pracę chałupniczą-sprawdzone osobiście!

AgatkaMM / 37.30.177.* / 2013-12-18 23:45
Witam serdecznie
Od kilku miesięcy poszukuję pracy ( studiuję zaocznie, mieszkam wraz z paczka przyjaciół w wynajmowanym mieszkaniu,które muszę opłacić tak jak i czesne) niestety bez rezultatu, zdesperowana zaczęłam przeglądać oferty tzw. prac chałupniczych. Co prawda wydawało mi się to mało realnym "mitem", jednak postanowiłam próbować-dostałam oferty od kilkunastu firm z różnych ogłoszeń o pracę w domu. Większość tych firm okazywała się nieuczciwa, towaru nigdy nie zobaczyłam na oczy, jedna firma przywiozła części do montażu długopisów ale co z tego jak po 30 dniach składania nikt ich nie odebrał a kontakt z firmą się urywał...Tylko z jednym przedsiębiorstwem - Butter Zoom S.C. udało mi się podpisać umowę o dzieło na 30 dni na montaż długopisów, części dostałam poprzez kuriera i umowę też podpisałam przy kurierze, po złożeniu długopisów czekałam 2 dni na kuriera który je odebrał i zapłacił mi gotówkę za długopisy. Kontakt z firmą się nie urwał i planuję wziąść następne długopisy, także spokojnie mogę powiedzieć ze polecam te firmę. Nie dopatrzyłam się żadnych tzw. kruczków w umowie ani innych uchybień ze strony firmy. Jeśli ktoś z Was chce spróbować swoich sił, podaję namiary: Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 Warszawa osoba do kontaktu to p. Marzena Wyrwa adres mailowy to: butterzoom@gmail.com
Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu pracy :)
Agata Mrozińska z Opola
Wyświetlaj:
Mia173 / 83.10.113.* / 2016-07-06 09:56
Ja ostrzegam przed firmą PenBox! Oszuści, którzy jak każdy inny nie odzywają się
Dudi88 / 83.21.215.* / 2016-07-04 13:58
a Ja prawie dałem sie w to wkręcic ... firma MARKPOL ,której nigdzie nie ma ;)

Witamy Serdecznie.

Firma Markpol zajmująca się produkcją artykułów piśmiennych, biurowych i reklamą oferuje pracę wykonywaną w domu jaką jest składanie długopisów.

W odpowiedzi na wykazane przez Państwa zainteresowanie zamieszczoną przez nas ofertą pracy, niniejszym przedstawiam szczegóły jej dotyczące, a zarazem warunki współpracy z naszą firmą w charakterze pracownika zdalnego.

Zgodnie z treścią ogłoszenia praca dotyczy zdalnej produkcji długopisów. Umowa na mocy której przebiega współpraca z naszą firmą to umowa zlecenie ( jeżeli ktoś z jakiegoś względu nie chce bądź nie może mieć umowy jest taka możliwość, należy nas o tym wcześniej poinformować).

Stawka za wykonywaną pracę, przysługująca pracownikom zdalnym zatrudnianym przez naszą firmę jest stała i nie podlega negocjacjom. Płatność netto - 0,24 zł/jeden długopis.

W dwóch paczkach wysyłanych Państwu po nawiązaniu współpracy mieści się łącznie 5 tysięcy sztuk długopisów (elementy do złożenia).

Płatność wynagrodzenia za ukończenie pojedynczej partii pięciu tysięcy długopisów (1200 zł netto) odbywa się automatycznie przelewem na konto bankowe lub - na wyraźne życzenie - do rąk własnych poprzez kuriera w momencie odbioru gotowych materiałów.

Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do współpracy z naszą firmą, umowę zlecenie (podpisywaną z nami wstępnie na okres 2 miesięcy, następnie z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) wraz z pierwszą partią elementów do produkcji 5 tysięcy długopisów oraz pełną dokumentacją towaru (opisy, instrukcje) nadajemy przesyłką kurierską na wskazany nam adres.

Podpis na umowie składacie Państwo w obecności kuriera po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości.

Część kosztów wysyłki pierwszego zestawu (elementów do montażu z dokumentacją) pokrywa z góry kandydat na pracownika zdalnego poprzez uiszczenie wpłaty 14 zł na konto bankowe firmy.

Kwota ta jest natychmiast zwracana w ciągu dwóch dni od otrzymania materiałów od kuriera.

Opłata na pokrycie części kosztów wysyłki pierwszego zestawu dla pracownika ustalona została przez firmę w celu minimalizacji ryzyka zgłoszeń fałszywych oraz przede wszystkim ubezpieczenia paczki w czasie transportu przed uszkodzeniami. Opłaty za przesyłki kolejnych zamawianych partii długopisów do montażu pokrywa już firma.

W momencie ukończenia przez Państwa zlecenia (złożenia partii długopisów) i po poinformowaniu nas o tym fakcie, w ciągu maksimum dwóch dni roboczych, po odbiór zapakowanego i zabezpieczonego zestawu zgłasza się kurier. Firma pokrywa wszelkie koszta związane z odbiorem gotowych partii długopisów. Nie są Państwo zobowiązani do ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z dostawą skompletowanych zestawów. Do przesyłki zwrotnej istnieje możliwość wykorzystania kartonu z przesyłki dostawczej, który dzięki utwardzonej strukturze i dobrym zabezpieczeniom jest zdatny do ponownego użytku.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem wynagrodzenie wysyłane jest przelewem na wskazane przez Państwa konto bankowe w przeciągu jednego dnia roboczego - wynagrodzenie pieniężne do rąk własnych otrzymują Państwo od kuriera w momencie odebrania gotowych materiałów.

Osoby chętne do nawiązania współpracy z naszą firmą na wyżej określonych warunkach prosimy o wysyłkę na nasz email:markpolkadry@gmail.com
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania na który powinien zostać wysłany pakiet części
- numer telefonu do kontaktu z Państwem
- preferowany sposób otrzymywania wynagrodzenia (wraz z niezbędnymi danymi do przelewu/przekazu)

Wpłatę 14 zł za wysyłkę pierwszego zestawu elementów z dokumentacją prosimy kierować na konto bankowe firmy:


Markpol
Gdańska 164
85-674 Gdańsk

33 1470 0002 2450 8402 9000 0001

tytuł przelewu: zestaw startowy (imię i nazwisko).

Po dokonaniu przelewu przez Państwa prosimy o informację w celu przygotowania materiałów do wysyłki.

Przelewy dokonane poprzez bankowość elektroniczną bywają księgowane na koncie firmy już w kilka godzin po ich nadaniu. W zależności od pory dnia gdy przelew zostaje zaksięgowany, wysyłka pierwszego zestawu następuje w ciągu 7 dni roboczych.


Informacje dodatkowe - regulamin:

1. Pracownikom z niedużym doświadczeniem w przeciągu jednej godziny średnio udaje się złożyć w okolicach 60 sztuk długopisów. Po nabraniu przez nich wprawy ilość ta wzrasta z reguły do ok. 80 sztuk na godzinę.

2. Usterki, uszkodzenia dyskwalifikujące produkt: Długopisy powinny być zdatne do użytku w pełni funkcjonalne, nie mogą się "zacinać", jak również ich stan wizualny powinien być idealny (brak wyraźnych zarysowań, tym bardziej pęknięć). Którakolwiek z wyżej wymienionych wad dyskwalifikuje produkt. Szczegółowe instrukcje na temat składania, jak również bezpiecznego pakowania długopisów zostają zamieszczone w przesyłce.

3. Zniszczone długopisy lub ich elementy, głównie podczas transportu, są wliczane w koszta firmy.


4. W początkowym
oszukana1111 / 94.254.146.* / 2016-11-27 20:30
Ta firma to oszuści ja wpłaciłem i nic
Zielonka w / 83.230.46.* / 2016-08-10 16:11
Dalej masz to samo bo ja dałem się nabrać i zapłaciłem już tydzień temu i nic nie ma
markpol / 91.231.25.* / 2016-08-24 06:00
niestety to oszustwo nie dajcie sie nabrac juz tyle wysylalam i wszystkie firmy to oszustwa
E77 / 31.11.212.* / 2016-08-16 13:42
Ja tez się dałam wkręcić, wpłaciłam i nic...
MIŚIA / 86.90.205.* / 2016-07-14 15:08
proszę o opinie na temat tej firmy
Wlad1979 / 2016-06-22 13:34
Firma Parker Pen Company
PPC Poland Sp. z.o.o.
Ul. Reniferowa 88
03-289 Warszawa
Czy miał ktoś do czynienia z tą firmą? Przysłali mi na maila ofertę składania długopisów 40 gr za sztukę, 9 zł należy im wysłać za kuriera z materiałami.Na mapie google ten adres to kompleks budynków pod ochroną agencji. Kit , oszustwo? proszę o odpowiedż.
LiMo69 / 188.125.250.* / 2016-07-23 08:51
Niestety dałam się nabrać....korespondencja meilowa błyskawiczna, odpowiedz na moje pytania szybkie i rzetelne, przelałam 9,00 zł ( w końcu żaden majątek, praca dodatkowa by się przydała, a zaufanie do ludzi to przecież nie naiwność )...no i na tym koniec kontaktu z firmą..chociaż 9,00 zł przelali zwrotnie na moje konto...zagadka dla mnie osobiście ogromna, o co chodzi????
beata294 / 31.11.224.* / 2016-07-07 20:03
To oszust! Ja zorientowalam sie juz po przeczytaniu maila bo byl slowo w slowo identyczny ktory znalazlam na forum ktory umiescil ktos kto tez nie byl pewny z tym ze byla to zupelnie inna firma a opis wspolpracy i regulamin niczym sie nie roznil
vipinka / 2016-07-04 10:55
PPC Poland Sp. z.o.o.
Ul. Reniferowa 88 z Januszem Tyczko to ewidentna MARTWA DUSZA! Ja także dałam się naciągnąć. Mimo sceptycyzmu pomyślałam: to tylko 9 zł... :-) I w ten sposób wsparłam parszywego(-wą) oszusta(-tkę). Ech...
Awiec / 79.133.195.* / 2016-06-24 15:38
TOTALNE OSZUSTWO!!!

Na Reniferowej ma siedzibę całkiem inna firma. Ktoś się podszywa podając jej NIP i KRS.
Wlad1979 / 2016-06-24 16:35
Tak też myślałem , bo żadnego numeru tel nie podają, tylko adres mail , a gdy sprawdziłem ich w KRS to nic nie znalazło...Dzięki ;)
sylwia1605 / 88.156.226.* / 2016-06-29 16:08
A jak się Wam przedstawił Pan, który podpisał się pod mailem? Ja też dostałam ich ofertę, ale identyczną wersję maila na składanie latarek breloczkow dostałam tyle ze z Bydgoszczy.
Awiec / 79.133.195.* / 2016-06-30 09:08
Janusz Tyczko albo Tyszko.
Oferty pracy są na różnych miast od tego pana. Adres powtarzający się w ofertach to praca_produkcja24@wp.pl
kamila730 / 46.169.95.* / 2016-11-27 19:41
CZY MOŻNA PROSIĆ O TĄ FIRMĘ NA TEGO e-mail kamilazybura6@gmail.com
sabrajna / 82.177.66.* / 2016-07-19 13:42
Faktycznie jest to sprawdzone i nie trzeba nic opłacać? :)
wiki656 / 31.175.105.* / 2016-08-14 00:07
Jeśli można zapytać to co to za prawdzona firma?
Awiec / 79.133.195.* / 2016-06-24 15:36
TOTALNE OSZUSTWO!!!

Pod tym adresem nie istnieje PPC Poland Sp. z o.o.
Na Reniferowej 88 ma siedzibę firma zajmująca się zupełnie inną branżą.
Proszę sprawdzajcie podane namiary, jeśli macie KRS albo NIP firmy to łatwo ją zweryfikować.
eincome / 79.185.113.* / 2016-05-04 18:50
Mam do zaoferowania ciekawą formę pracy w domu na zasadzie partnerskiej współpracy z międzynarodową firmą reklamową. Oferuję uczciwy i sprawdzony osobiście zarobek + liczne bonusy dla moich partnerów. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy na: eincome@op.pl w temacie wpisz współpraca online i wklej link z jakiej strony do mnie napisałeś/aś.
Amanda777 / 89.64.13.* / 2016-04-15 11:41
Witam przeczytałam twój tekst i się zastanawiam długo pracowałaś przy tych długopisach nie oszukali ciebie bo też poszukuję pracę w domu uczę się na weekendach i nie wiem czy się podjąć takiej pracy dużo osób pisze ze to są oszuści.
Bozena1962 / 83.26.64.* / 2016-11-07 12:00
Jestem na stalej rencie i szukam pracy dodatkowej w domu
rodiqwow@interia.pl / 77.115.58.* / 2016-04-16 22:54
praca chałpunicza, pisanie tekstów w wordzie rodiqwow@interia.pl
mmmk / 188.146.1.* / 2016-04-01 19:57
dyskutujecie na temat firmy titancorp i zauważyłam coś co żadne z Was nie zauważyło, gościu wpisuje pozytyw pod różnymi nickami ale IP kompa nie jest wstanie zmienić. wniosek - zadowolony jest tylko on bo kasę otrzymuje. Zadowolony348 /IP 31.61.136.* / 2016-02-05 23:13
Maria626 / 46.169.117.* / 2016-04-10 20:27
Ludzie w różny sposób zarabiają.Każdy wydziera ile tylko się da.Ja również wpłaciłam kiedyś bo miałam dostać materiał do składania pudełek ozdobnych.Ale te parę złociszy to nic w porównaniu ile wpłaciłam za żel na żylaki(ok.300 zł).To było w lutym a żelu do dnia dzisiejszego nie dostałam.Okazało się że nawet moje maile nie dochodzą,bo strona jest fałszywa.A tak pięknie się reklamują-Warico Doctor- tak się nazywa żel a żekoma strona internetowa to kobietazdrowie.plNie dajcie się nabrać
amiel1 / 2016-03-23 18:15
Witam, a czy może ktoś z Państwa korzystał ze strony pracuj-online.com? Tam też niestety trzeba wpłacić chyba 40 zł o ile dobrze pamiętam, ponoć jeśli nie dostaniesz pracy w ciągu miesiąca oddają kasę, czyli mogą się wkrótce zacząć zwijać. Są różne oferty pracy online,serwis nie w pełni funkcjonalny, po zarejestrowaniu niestety trzeba załadować swoje cv aby można było aplikować do jakiejś oferty. I też nie wiem czy to nie firma, która zgarnie conieco i zniknie.
patiszonek / 83.4.113.* / 2016-04-10 23:18
witam!tez przegladalam ta oferte i zastanawiam sie czy warto....zbyt pieknie zeby bylo prawdziwe.Kazdy grosz sie przyda,ale czy wato rezykowac? Jesli ktos cos wie na temat tej firmy to prosze napisa
Aś / 31.2.88.* / 2016-03-27 14:23
Właśnie się na to nabrałam i jak sądzę nie tylko ja. Większość ofert w portalach z ogłoszeniami jest właśnie tego samego typu...myślę że to jedna i ta sama szajka naciągaczy. Ogłoszenia różnią się tylko rodzajem pracy (tzn tym co mamy robić) oraz numerem konta na które trzeba wpłacić zaliczkę. Zastanawiam się tylko dlaczego moderatorzy portali nic z tym nie robią? Czyżby nie przeglądali ogłoszeń które umieszczają na stronie? Żenada
J657 / 31.175.73.* / 2016-03-17 21:42
To może portal money.pl podałby link do tego wątku odpowiedniej sekcji Policji?
justyna251 / 185.12.20.* / 2016-03-15 16:15
Witam.Niestety ja tez padłam ofiarą oszustów uważajcie na firmę BIC Graphic Europe, tak jak w wiekszości tutaj przypadków po wysłaniu 8zł kontakt z rzekomą firma się urywa.Dzwoniłam do tej firmy i jak sie okazało ta firma istnieje tylko nie zajmuje sie pracą chałpniczą,Pani z którą rozmawiałm telefonicznie powiedziała,że musiał się ktos pod nich podszyć.Najlepsze jest to,że NIP,REGON się zgadza tylko nie numer konta,uważajcie
aga976 / 195.117.177.* / 2016-06-01 10:09
też nabrałam się na BIC Graphic Europe. Różne ogłoszenia i różne numery kont,a potem cisza. powinni się za nich wziąć ale co zrobić. Ludzie chcą pracować albo dorobić sobie,a pseudoprzedstawiciele korzystają. Firma powinna zgłosić to sama,w końcu im jest szargana opinia. Pozdrawiam
waniliowa / 193.34.53.* / 2016-05-05 19:25
Dzięki za info :) właśnie się zastanawiałam nad podjęciem współpracy z nimi. Pomyślałam, że wpłacić 8 zł to nie dużo, można zaryzykować. Ale skoro ostrzegasz - daruję sobie :) dzięki.
chudzinka2 / 159.205.81.* / 2016-03-10 21:58
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do odwiedzania naszej firmy osobiście.
Nasza firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
Naszą firmę można sprawdzić w rejestrze KRS.


Pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę.


Zespół firmy


“Cargo Sp.zoo”

Banda złodziei, nawet w KRS nie ma wpisu ich a tak zapeniają
Grzegorz1030 / 78.154.64.* / 2016-02-28 23:15
W Płocku pojawiają się ogłoszenia "firmy" Halix (halixspolkazoo@gmail.com), to teraz, a jakieś dwa tygodnie temu zobaczyłem ich ogłoszenie po raz pierwszy i wysłałem zapytanie o pracę. W odpowiedzi dość obszernej, z opisem co trzeba robić, była też informacja, że za przesyłkę 1go pakietu długopisów do złożenia trzeba przelać 14zł na ich konto. Z ostrożności sprawdziłem w necie nazwę halix i nawet przybliżona nazwa nie wyskoczyła. Nie ma ich nigdzie, także w bazie działalności gospodarczej. Kutafoństwo działało pewnie najpierw na skwerach, "daj Pan złotówkę na bułkę", a jak uzbierali na kompa, to im co niektórzy naiwni po kilkanaście złotych na raz podsyłają.
Sprawdzajcie wszystkich, jak się ma net, trzeba to robić. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.
Olkens / 164.127.51.* / 2016-02-25 12:34
Tytuł był całkiem inny.... Czyli o uczciwe pracy w internecie , chyba taka nie istnieje powiem szczerze , albo trafiają na taką farciarze. Powiem wam moi drodzy , że u mnie w małek mieścinie jest kilku ludzi , którzy składają kalendarze, typu - nakładają na kalendarz te czerwone i prześwitujące paski,... Jest to możliwe , bo sama widziałam , że to robili , tylko chamy nawet nie chcą powiedzieć dlA KOGO PRACUJĄ!!! Podjeżdża kurier i bierze paczki dając nowe. Nie wiem i nie mogę się nic o nich dowiedzieć ,ale jak widać takie coś istnieje,,, Ja wam powiem , że wysłałąm dane i pieniądze do firmy PEN4YOU co dziwne znalazłam, 3 podfiremki w necie i nie wiem komu i w co już mam wierzyć jak dzwonie to nie ten podddział , albo nie wiem nie odbierają,,, WQysłałam tam 8 zł po czym dopiero po tygodniu kiedy minąl termin oczekiwania na kuriera zaczęłam patrzeć i szukać w necie o nich i się dowiedziałam , że firemka nie isnieje!!!
Tak więc ostrzegam naiwnych i biednych luzdi , że praca w nevcie RACZEJ NIE ISTNIEJE!!! to jest prosty sposób zarabiania pieniedzyprzez naciągaczy w necie.... TYLE!! Zabrali mi 8 zł a na następny dzień nawet na kawałek chelba nie miałam od kogo pożyczyć.....
kingapotok / 2016-02-19 09:18
czy ktos slyszal cos o firmie PenSite? Sprawdzilam Nip i Regon wiec ta firma istnieje napiszcie cos wiecej jezeli ktos mial stycznosc z ta firma
Adam7891 / 78.11.39.* / 2016-04-11 08:54
COS O FIRMIE PEN SITE I O WSZYSTKICH OSZUSTACH CHAŁUPNICZYCH: przepraszam za bledy ale pisze w pospiechu. tak firma PenSite istnieje i produkuja dlugopisy i nie tylko jest jedno AALLEE!!! Nie nie zgodze sie ze ta firma to oszusci. oszustami sa zwykli ludzie którzy daja takie oferty pracy. oszusci przeszli na sposob. dawniej byly oferty pracy takiej bez namiarów tylko kontakt e-mail ale ludzie podchodzili do tego sceptycznie, dlatego oszusci znalezli nowy sposob i podszywaja sie pod znane firmy podaja nipy i krs co po sprawdzeniu daje ze to fakyucznie firma prawdziwa.ale ludzie sa strasznie naiwni i wplacaja jakies glupie sumy za prace? od kiedy normalna powarzna firma pobiera oplaty za przyjecie kogos do firmy? ludzie gdzie macie rozum i oczy czy jestescie az tak glupi i naiwni? SPRUBUJCIE MOJEJ METODY ktora wlasnie wykorzystalem co do tej firmy PEN SITE i kazdej innej..ta metoda jest bezpieczna darmowa i nie boli. potrzebna tylko glowa i odrobine czasu..Znalazłem na necie wiele ogloszen firmy PenSite oferta byla cudowna a zarobki ho ho...wystarczylo przelac 30 zl tzn to sa koszty pierwszej paczki pakowania i oplata kuriera by to do was wyslac (wraz z dokumentami umowy) podali nazwe swojej firmy miejscowosc regon i KRS(dla nie edukowanych podaje adres gdzie mozna sprawdzic wiarygodnosc firmy- http://www.krs-online.com.pl/ )po sprawdzeniu krs wszystko sie zgadza firma istnieje ma dobra opinie firmowa strone internetowa ze sklepem wszystko legalne i jak na kazdej takiej stronie jest kontakt z firma wiec brne dalej kontaktuje sie z ta firma i pyatam o oferte pracy chalupniczej ize znalazlem ogloszenie ..przesylam im link i jaka odpowiedz dostaje? ze oni nie maja takich ofert pracy tym bardziej nie pobieraja oplat i nie istnieje u nich takie cos jak chalupnictwo.. to sa falszywe firmy pod nich sie podszywajace i wyludzajace kase. a nic z tym nie zrobia bo firmy sa zalozone na cyprze i otto cala prawda o chalupniczych pracach
abcdefghijklmnoperstw / 94.254.242.* / 2016-08-30 11:15
Ciekawe co na to prokuratura?... Nie potrafią zablokować kont bankowych? Nie istnieje prawo na Cyprze? Nawet komornik może zablokować konto gdy ma decyzję e-sądu. Czy ktoś z tym był w prokuraturze? Wiem że 8zł to tylko wykroczenie... Ale temat dotyczy wyłudzeń na durzą skalę i to już jest poważny problem społeczny. Taką sprawą prokuratura powinna się zając z urzędu. To nie jest sprawa cywilna. To kwalifikuje się do ścigania z powodu naruszenia przepisów Kodeksu Karnego. jedyne co jest potrzebne to zgłoszenie przez osobę poszkodowaną doniesienia o popełnieniu przestępstwa. Wiem że policja to odwali. Bo oni robią wszystko by nic nie robić. Być może należy to zgłosić w Prokuraturze Generalnej. Bo tu nie chodzi jedynie o kradzież ośmiu złotych [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Marcin234 / 94.254.145.* / 2016-02-23 21:52
PenSite to chyba tez sciema wyslalem im kase i juz zaraz drugi tydzien minie i nic nie slychac ani widac. Musza niezle na nas zarabiac ale dobry pomysl mielu zeby sie wzbogacic...szkoda ze kosztem ludzi ktorzy potrzebuja jakiehkolwiek pracy zeby dac dziecku co jejsc. To jest oburzajace ze tak nas wykorzystuja :((
Naiwna855 / 109.173.219.* / 2016-02-19 15:21
Ta firma to oszuści po wysłaniu pieniędzy przestali się odzywać..
wercziks / 109.243.194.* / 2016-02-25 14:52
a znacie taką firmę jak Cargo?
xxx985 / 93.105.42.* / 2016-03-24 10:15
firma Cargo podobnie jak wszystkie inne oszukują ludzi biednych chcących jakoś zarobić by dać dziecią co zjejść !!!! Sama jestem matką wychowującą dwójkę dzieci i nie umiem znalejść żadnej rozsądnej pracy a chałupnictwo to jedno wielkie oszustwo
agnieszka33 / 5.60.146.* / 2016-03-14 16:35
wlasnie szukam cos na ich temat bo wyslalam kase i czekaam a wiadomo dorabiac trzeba mam dzieci,znalazlam ze jest siedziba w nowej rudzie na ul niepodleglosci,niby kurjer ma dostarczyc produkty i umowe jak cos bedzie to napisze pozdrawiam poszukujocych pracy,
oooo222121 / 89.64.41.* / 2016-03-02 21:48
No właśnie też jestem ciekawa tej firmy Cargo z Nowej Rudy? Czy wiarygodni są?
DUSIK / 109.207.102.* / 2016-02-25 16:33
Witam ja też dostałam ofertę od firmy CARGO się zastanawiam co mam zrobić. Szukałam już na różnych forach ale nie znalazłam nić o tej firmie.
A TAK WYGLĄDA ICH OFERTA

Firma “Cargo Sp.zoo” z siedzibą w Nowej Rudzie, zajmująca się miedzy innymi, produkcją artykułów piśmiennych, biurowych i reklamą oferuje pracę wykonywaną w domu jaką jest składanie długopisów.

W odpowiedzi na wykazane przez Państwa zainteresowanie zamieszczoną przez nas ofertą pracy, niniejszym przedstawiam szczegóły jej dotyczące, a zarazem warunki współpracy z naszą firmą w charakterze pracownika zdalnego.

Zgodnie z treścią ogłoszenia praca dotyczy zdalnej produkcji długopisów. Umowa na mocy której przebiega współpraca z naszą firmą to umowa zlecenie ( jeżeli ktoś z jakiegoś względu nie chce bądź nie może mieć umowy jest taka możliwość, należy nas o tym wcześniej poinformować).

Stawka za wykonywaną pracę, przysługująca pracownikom zdalnym zatrudnianym przez naszą firmę jest stała i nie podlega negocjacjom. Płatność netto - 0,24 zł/jeden długopis.

W dwóch paczkach wysyłanych Państwu po nawiązaniu współpracy mieści się łącznie 5 tysięcy sztuk długopisów (elementy do złożenia).

Płatność wynagrodzenia za ukończenie pojedynczej partii pięciu tysięcy długopisów (1200 zł netto / komplet bez ubytków) odbywa się automatycznie przelewem na konto bankowe lub - na wyraźne życzenie - do rąk własnych poprzez kuriera w momencie odbioru gotowych materiałów.

Po zgłoszeniu chęci przystąpienia do współpracy z naszą firmą, umowę zlecenie (podpisywaną z nami wstępnie na okres 2 miesięcy, następnie z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony) wraz z pierwszą partią elementów do produkcji 5 tysięcy długopisów oraz pełną dokumentacją towaru (opisy, instrukcje) nadajemy przesyłką kurierską UPC na wskazany nam adres.

Podpis na umowie składacie Państwo w obecności kuriera po uprzednim okazaniu dokumentu tożsamości, z możliwością wcześniejszego sprawdzenia zawartości przesyłki.

Część kosztów wysyłki pierwszego zestawu (elementów do montażu z dokumentacją) pokrywa z góry kandydat na pracownika zdalnego poprzez uiszczenie wpłaty 16zł lub 21zł(priorytet) na konto bankowe firmy.

Kwota ta jest natychmiast zwracana w ciągu dwóch dni od otrzymania materiałów od kuriera.

Opłata na pokrycie części kosztów wysyłki pierwszego zestawu dla pracownika ustalona została przez firmę w celu minimalizacji ryzyka zgłoszeń fałszywych oraz przede wszystkim ubezpieczenia paczki w czasie transportu przed uszkodzeniami. Opłaty za przesyłki kolejnych zamawianych partii długopisów do montażu pokrywa już firma.

W momencie ukończenia przez Państwa zlecenia (złożenia partii długopisów) i po poinformowaniu nas o tym fakcie, w ciągu maksimum dwóch dni roboczych, po odbiór zapakowanego i zabezpieczonego zestawu zgłasza się kurier. Firma pokrywa wszelkie koszta związane z odbiorem gotowych partii długopisów. Nie są Państwo zobowiązani do ponoszenia dodatkowych kosztów w związku z dostawą skompletowanych zestawów. Do przesyłki zwrotnej istnieje możliwość wykorzystania kartonu z przesyłki dostawczej, który dzięki utwardzonej strukturze i dobrym zabezpieczeniom jest zdatny do ponownego użytku.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem wynagrodzenie wysyłane jest przelewem na wskazane przez Państwa konto bankowe w przeciągu jednego dnia roboczego - wynagrodzenie pieniężne do rąk własnych otrzymują Państwo od kuriera w momencie odebrania gotowych materiałów.

Osoby chętne do nawiązania współpracy z naszą firmą na wyżej określonych warunkach prosimy o wysyłkę na nasz email: cargo.cru@gmail.com

- imię i nazwisko
- adres zamieszkania na który ma zostać wysłany pakiet części
- numer telefonu do kontaktu z Państwem
- preferowany sposób otrzymywania wynagrodzenia (wraz z niezbędnymi danymi do przelewu/przekazu)

Wpłatę 16zł lub 21zł(priorytet) za wysyłkę pierwszego zestawu elementów z dokumentacja, prosimy kierować na nasze firmowe konto bankowe:


Cargo Sp.zoo

ul. Niepodległości 17

57-400 Nowa Ruda

94 1470 0002 2004 6071 4000 0001


Tytuł przelewu: zestaw startowy oraz imię i nazwisko podejmującego pracę.

Po dokonaniu przelewu przez Państwa prosimy o informację w celu przygotowania materiałów do wysyłki.

Przelewy dokonane poprzez bankowość elektroniczną bywają księgowane na koncie firmy już w kilka godzin po ich nadaniu. W zależności od pory dnia gdy przelew zostaje zaksięgowany, wysyłka pierwszego zestawu następuje w ciągu 7 dni roboczych.

Informacje dodatkowe - regulamin:

1. Pracownikom z niedużym doświadczeniem w przeciągu jednej godziny średnio udaje się złożyć w okolicach 60 sztuk długopisów. Po nabraniu przez nich wprawy ilość ta wzrasta z reguły do ok. 80 sztuk na godzinę.

2. Usterki, uszkodzenia dyskwalifikujące produkt: Długopisy powinny być zdatne do użytku w pełni funkcjonalne, nie mogą się "zacinać", jak również ich stan wizualny powinien być idealny (brak wyraźnych zarysowań, tym bardziej
piotr453 / 5.172.236.* / 2016-06-20 10:42
to oszustwo. taki sam tekst dostalem od PARKER PEN COMPANY... tez okazali sie oszustami.....!!!
malowazne / 88.156.110.* / 2016-03-22 14:29
dostalam ta sama ofetre niestety to oszusci bo jak napisalam meila zeby dali nammiary jakies nw numer telefonu chociaz to nikt do tej pory sie nie odezwal..;(
Renne / 89.66.159.* / 2016-03-17 19:55
Witam dostałam identyczna ofertę z identycznym numerem konta jedynie to co się roznilo to to że firma nazywa się Cortes i trzeba wpłacić 15 zł. Myślę że to jedna wielka ściema Pozdrawiam
daniel1982 / 188.33.90.* / 2016-04-06 18:46
Witam,

Byłbym bardzo wdzięczny za kontakt mailowy osoby, które odpowiedziały na ofertę Cargo Sp. zoo, cortes, pensite, papeart, Halix itd. i wysłały pieniądze - myślę, że mogę pomóc. Mail celnerd19824małpaop.pl
bleeeeeeeeee / 83.22.79.* / 2016-03-14 20:53
paperart ma taki sam nr konta,,,,, tez cisza.....
Liza / 91.239.152.* / 2016-03-09 10:41
Te firmy to jedne wielki oszustwo. Dostałam
ofertę z innej firmy o nazwie Pro eco z identycznym numerem konta - przypadek ?
Nie dajcie się oszukiwać. Ja nie korzystam z takich ofert gdzie trzeba najpierw wpłacać pieniądze
agataaaa / 109.241.214.* / 2016-03-07 12:01
Ja też niestety dałam się nabrac na oferte firmy cargo. wplacilam tym oszustom 15.30 jak chcieli i na tym sie skonczylo . 15 zl to nie duzo ale jesli dalo sie nabrac kilkadziesiac lub kilkaset osob to juz spora kwote uzbierali.
aneta kkkk / 80.87.37.* / 2016-03-06 17:13
Dostałam od Cargo Sp z o.o. Taką sama treść oferty, ten sam adres i nr konta - nie wiem co robić!
94Mała / 91.94.48.* / 2016-03-03 12:44
Ja dostałam taką samą treść e-maila tyle że opłata to 14 zł, firma Halix ul Głogowska 39 Poznań i identyczny nr konta bankowego? Przypadek? Nie wysyłałam jeszcze pieniędzy ale coś tu pachnie oszustwem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ulcia555 / 150.254.203.* / 2016-03-21 08:08
pod tym adresem jest sklep obuwniczy znanej marki RIEKER, więc nie ulegaj oszustom i nie wysyłaj kasy
Ewa749 / 188.146.134.* / 2016-02-29 19:46
Niedawno wyslalam im pieniadze i na tym nasza wspolpraca skonczyla sie drodzy Panstwo
Nie świadoma / 95.160.198.* / 2016-02-29 20:06
To prawda ,oszuści i naciągacze
kozak 12 / 185.53.155.* / 2016-02-28 16:51
jeśli trzeba płacić to jest lipa
Bercia / 77.115.25.* / 2016-02-25 00:45
PenSite to naciągacze ja też dałam się nabrać. Po wpłacie nie odzywają się, bogacą się kosztem ludzi którzy chcą dorobić, albo cokolwiek zarobić. Nie dajcie się nabrać nie wpłacajcie im nic!!!
kasia540 / 185.28.248.* / 2016-02-19 15:19
tak ja do tej firmy dzwoniłam i o żadnym składaniu długopisów nie mają pojęcia.To oszuści nie dajcie się nabrać.
romek71111 / 91.208.93.* / 2016-02-18 14:41
Ludzie!!! Naprawdę dajecie się nabrać na coś takiego jak składanie długopisów??? Długopisy są składane w fabrykach przez automaty, a nie ręcznie.
Pomyślcie trochę. Żadna uczciwa firma nie pobiera opłat na konto. Podpisuje się umowę, wykonuje coś i dostaje pieniądze.
oszukany534 / 83.29.143.* / 2016-02-17 15:52
Titancorp to oszuści !!!! sprawdziłem ich i nie warto nic przelewac. zmieniaja adres strony, numery konta itp.
bert407 / 188.137.121.* / 2016-02-17 16:25
ja własnie wysłałem kase i czekam na pisaki
Ewka*18 / 94.254.225.* / 2016-02-24 14:23
Nie nabierajcie sie przeciez Nader taki kurier za kierownica przez value dzien mniej zarobi nix Wy w domu przy skladaniu dlugopisow gdzie mozecie ogarnac jeszcze w miedzy czasie do owe obowiazki . Badzmy realistami i birch te nieroby do ktorych wysylacie pieniadze wezma sie do pracy. Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy