Forum Polityka, aktualnościKraj

Napieralski o Kaczyńskim: "Trzeba powiedzieć dzień dobry"

Napieralski o Kaczyńskim: "Trzeba powiedzieć dzień dobry"

Wyświetlaj:
Jan3 / 109.107.7.* / 2010-09-29 19:28
To nie kultura a hipokryzja przemawia przez Napieralskiego. Nie każdego stać na wyrazistość i szczerość. Kaczyńskiego stać a Napieralski najwyraźniej mu tego zazdrości bo za dużo o tym mówi.
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-29 09:10
I znów paplanie bez sensu tylko po to by być w mediach.

Jakie ma pomysły na zmniejszenie długu, poprawę gospodarki?
antykler / 62.122.115.* / 2010-09-30 07:40
Ma pomysły, tylko jeszcze boi się zbyt otwarcie o tym mówić.
Wystarczy tylko bardziej skrócić smycz czarnym, i dużo problemów mamy z głowy- a szczególnie tych finansowych.
ojro / 91.193.208.* / 2010-09-29 10:44
Trzeba przyznać, że Napieralskiego ostatnio bardzo dużo w mediach. Próbuje wypowiadać się na każdy możliwy temat, aby tylko było słychać o jego partii.

Ale spokojnie, miną wybory samorządowe, to znów będzie o nich cicho. Potem przed wyborami parlamentarnymi w 2011 będzie kolejny wyskok wszystkich partii. PO sobie przypomni o ofensywie legislacyjnej, PiS wyciągnie sprawę Smoleńska, SLD będzie mówić o potrzebie oddzielenia Kościoła od państwa i o równouprawnieniu mniejszości seksualnych, a PSL będzie gadać o wyrównywaniu różnic między miastem a wsią.
A potem miną kolejne wybory i znowu będzie spokój...
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-29 08:45

Ja nie zgadzam się z Donaldem Tuskiem i Jarosławem Kaczyńskim w wielu ważnych sprawach, ale kultura nakazuje powiedzieć: dzień dobry i podać rękę - podkreśla szef SLD.

widocznie u niego w domu obowiązywały inne zwyczaje a kultura to zupełnie nie znane mu pojęcie i to
dotyczy nie tylko Kaczyńskiego.

Małe zawsze jest krzykliwe, zawzięte i podłe.
chamy kultury uczą - świat się wali! / 195.168.109.* / 2010-09-29 16:41
Napier..dalski to chłopak ze wsi. Chcesz przekonać, stetryczały aktywisto, umacniaczu tzw. ludowej demokracji, że w/w zdołal coś wynieść z chałupy rodzinnej, poza czyrakami na tyłku?
EURO STUDENT / 2010-09-29 09:24
czy Ty podasz rękę komuś kto codziennie modli się żebyś zdechł? Tusk i Komorowski pragną tego. wiadomość że Jarka nie było na pokładzie bardzo ich zawiodła.
Cr / 89.171.138.* / 2010-09-29 10:09

czy Ty podasz rękę komuś kto codziennie modli się żebyś zdechł?


Tak - podam, bo ja nie dzielę ludzi na takich, którzy zasłużyli sobie na moją rękę i takich, którzy nie mają prawa do tego zaszczytu.

Skąd Ty albo Kaczyński możecie wiedzieć o co modli się Tusk i Komorowski? To jest właśnie Wasz pisowski problem: przekonanie, że wszyscy chcą Was wymordować. Nie ma możliwości Was przekonać, że tak nie jest, bo co z tego, że dzisiaj rano obudziłeś się zdrowy i żywy, fakt, że nikt Cię nie zabił jest dla Ciebie dowodem, że widocznie jeszcze mu się nie udało. Nie jestem lekarzem, ale na tyle się orientuję, że takie przypadki wymagają terapii. Polacy nie dbają o zdrowie, także psychiczne.
co za ściema / 167.192.220.* / 2010-09-29 16:27
co ty pie... ludziku POkrętnie lewicowy. Będziesz kultury uczył ? w stosunku do zjełczałych chamów?. A kogo obchodzi komu swoją rękę podajesz, albo gdzie ją wkładasz, a następnie gruntownie wylizujesz..
EURO STUDENT / 2010-09-29 11:00

Polacy nie
dbają o zdrowie, także psychiczne.

A czy Partia PO dba o finanse które później odbijają się na mojej psychice? =/

Ja wiem że oni chcą wykończyć Jarka. Każdy to wie ale Ty nie wiesz bo wierzysz że będzie IRLANDIA. Zielona Wyspa. Zadłużenie poniżej 3% PKB, ale niestety 3 lata pokazują że nic takiego się nie stanie. Wierze w to że takie zmiany może poprawić tylko Zyta Gilowska a ona ma poparcie Kaczyńskiego dlatego wybieram PiS. Zyta była kiedyś w PO. Jeżeli by dalej była. Dziś nie byłoby takich problemów ( o ile podejmowała by suwerenne decyzje bez podpowiedzi Tuska)
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-29 10:20

Skąd Ty albo Kaczyński możecie wiedzieć o co modli się Tusk i Komorowski?

o to samo, przecież oni( trzej plus...) grają w jednej drużynie a że elektorat to łyka to o to im chodzi.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-29 09:31

czy Ty podasz rękę komuś kto codziennie modli się żebyś zdechł?

taki jesteś tego pewny.
Dla mnie to jest perfidna gra, manipulacja elektoratem bo obie strony mają wspólny interes.
Znasz to dobry policjant i zły policjant.
Botycki / 83.7.12.* / 2010-09-29 09:36

Dla mnie to jest perfidna gra, manipulacja elektoratem

Dla Ciebie. Poprzyj to dowodami cwaniaczku.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-29 10:07

Poprzyj to dowodami cwaniaczku.

uderz w stół a nożyce się odezwą.

Kaczyński nawet nie próbuje odsunąć Tuska od władzy.

Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.

Najnowsze wpisy