Forum Polityka, aktualnościKraj

Napieralski: PiS i PO wspólnie budowały IV RP

Napieralski: PiS i PO wspólnie budowały IV RP

Wyświetlaj:
konserwa / 2010-05-04 09:30 / Tysiącznik na forum
Mnie osobiści IV RP nie przeszkadzała, a skoro inne kraje postsowieckie potrafiły szybko przeprowadzić lustrację a my babrzemy się z tym do dzisiaj to już inna sprawa. Pewnie ludzie do zlustrowania przy takim zaangażowaniu PO prędzej wymrą niż wytłumaczą się z przeszłości.
Jeśli chodzi o IPN zwykle patrzy się z perspektywy Wałęsy na tych "przebrzydłych" Gontarczyków, Cenckiewiczów itp. A to zaledwie 1% działalności IPN. Trzeba naprawdę być bardzo zacietrzewionym, żeby nie widzieć świetnych badań IPN dotyczących okresu powojennego i problemów żołnierzy polskiego podziemia. O wielu z tych spraw dowiedziałem się dzięki pracom badawczym IPN. Jakże byłaby niepełna historia Polski gdyby nie prace badawcze IPN.
Co do biura antykorupcyjnego można je reformować, ale każdy szanujący się kraj takowe posiada (czasami tylko różnią się nazwą).
Dlaczego SLD i Napieralski boją się IPN i CBA nie rozumiem????
skalae / 78.9.1.* / 2010-05-04 10:15
szczera prawda.Najwjęcej chachmęci sld która ustawa przez rządy milera jest jasna ?/specjalnie piszę małymi literami/.Każdy szanujący kraj swojego obywatela takie służby ma ale nocna zmiana zrobiła swoje i politycy zawsze się wybronią.
Binarek / 2010-05-04 09:03 / Tysiącznik na forum
Czuje Olejniczaka oddech na plecach
d123d23f / 196.3.50.* / 2010-05-04 08:53
Ty Panie Napieralski, a Pan to PISowi nie pomagal ustaw wbrew PO głosować???? wiec sie nie wypieraj, wszyscy budowalismy Polske jaka mamy.....
aloese / 81.190.13.* / 2010-05-04 11:01
Ja nie budowałem takiej Polski, IV RP Kaczyńskich, a pisowskie paskudy niech zamilkną.
pablo55 / 82.210.184.* / 2010-05-04 08:34
Karierowicz, który dla kariery wstąpił do partii postkomunistycznej a z narodowymi socjalistami z PiS sączy jad z TVP w głowy Polaków.
nikt z nikad / 88.220.76.* / 2010-05-04 10:25
gdzie takiego jezyka uczą ? w szkołach raczej nie... widac ze indoktrynację prowadzą niektóre środowiska... widać że działalność ZSMP jest kontynuowana też przez inne środowiska....
demagogia stosowana...
skoro Pablo tak pieknie określileś dwie opcje polityczne może podaj okreslenie dla reszty na scenie politycznej... PO, PSL, może UPR i jeszcze jakieś ? może okaże się że scena polityczna w Polsce jest w ogole do du.. tylnej części ciała... czy naprawdę uważacie że tylko Polska jest pelna obludy w polityce ? niestety tak jest wszedzie... jest teatr sa i aktorzy
allegra49 / 87.205.129.* / 2010-05-04 16:11
Witam.Odechciewa się czytać o tej wzajemnej nienawiści Polaków do Polaków.Na jednej ziemi żyjemy i nienawidzimy się.Przecież to jest chore! popatrzmy na inne narody.A u nas co.....gospodarka ...be...tylko IPN i teczki, niech się to skończy wreszcie.Młodzi, wykształceni i .....nienawiedzeni niech się wezmą do mądrego zarządzania Polską.....bo jest coraz gorzej.Popatrzcie na ludzi na ulicy....coraz biedniejsi.

Najnowsze wpisy