Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Naprawa pasa startowego w Modlinie rozpoczęta

Naprawa pasa startowego w Modlinie rozpoczęta

Money.pl / 2012-12-27 13:24
Wyświetlaj:
tomcio_paluch / 2012-12-27 15:06 / Bywalec forum
Zamówienie publiczne = najniższa cena i wszystko jasne. Firma bez większego doświadczenia w budownictwie drogowym.
kaczorek ma motorek / 2012-12-27 16:42 / Tysiącznik na forum
To typowe u nas w Kraju jest przetarg bo musi być mówią że ten a ten go wygrał a to nie prawda bo u nas się wybiera.A czego to stający do przetargu nie muszą mieć ISA certyfikaty wszelkiej maści które przecież nic nie znaczą to lipa na papierku.Ale jak nie zapłacisz to do przetargu nie staniesz!!!
I wybrali wykonawce który nie był wstanie wykonać zlecenia (brak rozrzutnika?)wiec wygrany zatrudnił podwykonawcę A ja mam pytanie skoro podwykonawca posiadał odpowiedni sprzęt dlaczego nie mógł być wybrany ano tak bym zapominał o prowizji i zysku na podwykonawcy
Nikt nie pobrał próbek z przekroju betonu a oni smarkają masa naprawczą która się do tego nie nadaje bo to nie jest posadzka w garażu.
Nie istnieje taka masa naprawcza którą można naprawić pas startowy bo te masy nie nadają się na nawierzchnie gdzie występuje duży nacisk i dodatkowo połączony z ścieraniem
Była i jest o to afera ale widać na żywca na oczach wszystkich robi się remont typu pic na much
Syfa pudrem się nie uleczy
YZ / 91.94.71.* / 2012-12-27 13:51
Ludzie! Czytałem, że to podobno na miejscu widziano jak to Kaczyński łuszczył ten pas, a na dodatek znowu dzieli Polaków i rozpowiada, źe to samorząd Platformy odpowiada za budowę tego lotniska..

Całe szczęście nasze Zuchy z PO wzięły się za odbudowę.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Baryłka12 / 2012-12-27 14:05 / Bywalec forum
Swoją drogą zastanawi amnie ile taka naprawa będzie kosztowała... bo jak sądzę z kieszeni linii lotniczych nie pójdzi en anaprawę tylko z kieszeni podatników...
Tomasz P. / 2012-12-27 14:25
jak w tym kraju ma być normlanie skoro wkłąda się ogromną kasę w budowę lotniska, które tzreba po kilku miesiącach remontować??

Najnowsze wpisy