Forum Polityka, aktualnościKraj

W czwartek rozpocznie się naprawa pięrwszej części pasa startowego w modlinie

W czwartek rozpocznie się naprawa pięrwszej części pasa startowego w modlinie

Wyświetlaj:
kaczorek ma motorek / 2012-12-24 22:59 / Tysiącznik na forum
Ha ha ha "Materiał zastosowany do naprawy jest materiałem używanym w takich sytuacjach na wielu lotniskach w kraju i za granicą i posiada wszystkie wymagane certyfikaty - zaznaczono."
To podajcie jaki to materiał !!!!!
Z kodo durniów robicie ,takiego materiał nie istnieje. To jest pas startowy a nie pod beton pod asfaltem jeżeli się juz łuszczy po pierwszych mrozikach to oznacza że jest oszukany np za mała zawartość cementu lub zamiast kruszywa odpowiedniej jakości zastosowano np ziemie (tak jak to robiono powszechnie na autostradach tyle że tam tego nie widać bo beton jest przykryty asfaltem )
Jedno jest pewne że już dziś próbuje się zamieść pod dywan powagę sprawy, już wiedzą jak będą naprawiali ? a kto pobrał próbki betonu do ekspertyzy bo ponownie zbadać wytrzymałość betonu , bo od tego zaczyna się ocena .
Niestety nie istnieją takie materiały które słaby beton zamienniom na mocny a wszelkie naprawy w temperaturach minusowych są skazane na niepowodzenie
Proszę Państwa Syfa nie da się uleczyć pudrem i tyle
Pyclik / 2012-12-25 00:37 / Tysiącznik na forum
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Pyclik / 2012-12-25 21:31 / Tysiącznik na forum
Kto wnioskował usunięcie kolejnego postu i z jakiego regulaminowego powodu?
Pyclik / 2012-12-25 21:26 / Tysiącznik na forum
Kto usunął post i co rzekomo zostało złamane?
kaczorek ma motorek / 2012-12-25 11:17 / Tysiącznik na forum
Twój komentarz ma charakter złośliwy już w nim zakładasz że nie jestem fachowcem. A skąd Ty możesz o tym wiedzieć?
Zapomnij że prawdziwym fachowcom dadzą się wypowiedzieć bo tak już wynika z samego artykułu. Pomyśl oni już wiedzą jak będzie naprawiany beton.Tego typu nawierzchnie muszą posiadać różnego typu ekspertyzy które były wykonywane na bieżąco w trakcie wykonywania zlecenia tak zwane próby na zagęszczenie ,ściskanie ,analiza chemiczna zawartości samego betonu. Jeżeli po tak krótkim czasie i po takich "mrozikach" są tego typu usterki oznacza tylko jedno że wcześniejsze ekspertyzy są lipą (papier wszystko przyjmuje nawet dureń w tym kraju może mieć certyfikaty ble za to zapłacił, à propos wiesz po co są potrzebne certyfikaty ?
Tak czy owak przed powzięciem jakiekolwiek decyzji jest potrzeba nowych badań ekspertyz więc niema mowy o sposobie naprawy jeżeli nie zna się przyczyny stanu faktycznego!!!! widzę że miałeś problemy wczytania się w mój post skoro piszesz "Pokaż to teraz, nie za tydzień czy miesiąc, kiedy wypowiedzą się prawdziwi fachowcy."
Po za tym żądasz życzy niemożliwych bo piszesz "a konkretnie skąd się na tym znasz, jakie masz doświadczenie w projektowaniu i budowie!" mam Ci napisać tu życiorys ? Opisać doświadczenie zawodowe (moje w budownictwie od 1978r.)Jak się wałki robiło teraz a jak dzisiaj? opisać hierarchie od robotnika do naczelnika ? przykłady z życia wyjęte.
Pyclik co chciałeś zostać budowlańcem w parę godzin ? Od samego czytania i oglądania? Tak się nie da ! ale jak masz pomysł na wspaniały środek który sprawi że lipny beton nim pomalowany stanie się mocny to opatentuj go będziesz bardzo bogaty a ludzie będą ci wdzięczni przez kolejne pokolenia
Pyclik / 2013-01-06 18:33 / Tysiącznik na forum
Dla wielkiego fachowca budowlanego do porównania z jego opinią:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lotnisko;w;modlinie;jest;pozytywna;opinia;ws;naprawy;pasa;startowego,205,0,1227213.html013-01-06 17:05

Lotnisko w Modlinie. Jest pozytywna opinia ws. naprawy pasa startowego
Pyclik / 2012-12-25 21:25 / Tysiącznik na forum
Bzdury wierutne, ale odpowiadasz na mój post, który twoi kumple z MoneY usunęli.
Żaden fachowiec nie jesteś, bo żaden fachowiec w oparciu o dane z tego czy innego artykuliku nie podjął by się technicznej diagnozy ,jaką przedstawiłeś.
Ja budowlańcem nie jestem i tak się nie przedstawiam, ale hochsztaplerów jako tako potrafię rozpoznać, stąd moja rada w poście - zajmij się lepiej kaczorkiem lub rowerkiem, a nie wprowadzaj ludzi w błąd.
bsf / 87.205.170.* / 2012-12-24 19:41
KOLESIE Józefa Bąka wszystko spartaczą.
jan715 / 188.147.5.* / 2012-12-24 19:11
Czy o razacych zaniedbaniach została powiadomiona Prokuratura? Czy następna afera PO będzie zamieciona pod dywan?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pyclik / 2012-12-26 00:58 / Tysiącznik na forum
Dlaczego pytasz, masz przecież możliwość zrobić to sam!
Szukasz jakiegoś "jelenia"
Wodą święconą go.Pas też. / 159.205.134.* / 2012-12-24 17:48
Chochlik odczep się od admina.Między modleniem a Modlinem jest tak jak m-dzy chochlą a chochlikiem.

Najnowsze wpisy