Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nasz sondaż : dział Giełda na Money.pl

Nasz sondaż : dział Giełda na Money.pl

Redakcja forum / 2006-05-17 12:31
Chcemy, by ten dział służył Wam i pomagał. Prosimy o odpowiedź na pytania:

Czego oczekujesz w dziale Giełdy?

Najbardziej interesująca część działu to...?

Jakich danych Ci brakuje?

Jakie dane są trudne w czytaniu?

Jakie informacje powinny być publikiwane na stronie głównej działu?

Czy komentarze wpływają na Twoje decyzje inwestycyjne?


Dziękujemy, a jeśli podasz nam adres, wyślemy Ci upominek (dla pierwszych 10 osób).
Wyświetlaj:
Remi / 83.23.246.* / 2006-05-23 18:30
Bardzo brakuje dla wszystkich spółek terminarza:
dzień prawa do dywidendy
dzień wypłaty dywidendy
wysokość dywidendy
dzień ustalenia praw poboru
itp
Duże uznanie dla komentarzy pana DG. Proszę pana o codzienne komentarze, inni piszą tylko co było, a to kazdy gracz wie, bo śledzi sesje
andrzejk / 2006-05-29 21:41
jeśli chodzi o terminaż, to tak, popieram. A jakże!
gabrik / 2006-05-20 00:14 / portfel / Wierny Forumowicz
1) kogoś w rodzaju Rejczaka z Bankiera (oczywiście mamy naszego D.G. ale myślę że częstsze analizy i komentarze w trakcie sesji byłyby dobre tylko aby już nie można było ich pod nimi komentować.( bo to zrobi dodatkowy bałagan)
2) raczej wszystkie potrzebne
3) notowań surowców na żywo
4) komunikaty ze spółek choć jest lepiej niż wcześniej
5) coś trzeba zmienić ale póki co nie mam pomysłu
6) może coś dla grających na instrumentach pochodnych bo nie mamy wsparcia fachowca money w tej materii

P.S. delikatnie i powoli ze zmianami bo jednak jest tu specyficzny klimat i szkoda go popsuć ale oczywiście trzeba się rozwijać i jestem jak najbardziej za.
Podoba mi się np. pomysł aby w trakcie sesji sobie "rozmawiać" np. pod komentarzem a dyskusje po jej zakończeniu były oddzielnie.wiem że była taka próba lecz jej forma się nie sprawdziła może to jest właśnie jakiś pomysł na stronę główną działu?
6) staram się "coś" z nich wyciągać ale nie na "ślepo" raczej jako dodatkowe info np. pod wpływem kupiłem swego czasu LUBAWĘ ( w ciemno)
gabrik / 2006-05-20 00:16 / portfel / Wierny Forumowicz
przepraszam ale coś mi pokręciło te 6 punkty :-)
gabrik / 2006-05-20 00:19 / portfel / Wierny Forumowicz
a i punkt 4 moich uwag już nie potrzebny w wersji do wydruku jest OK - póżna pora na pisanie i się czepiam
andrzejk / 2006-05-18 18:48
Tak na gorąco, co się rzuca w oczy, to forma wyświetlania komunikatów ze spółek (słaba czytelność) oraz przede wszystkim brak załączników do takiego komunikatu! Np.
komunikat z FAM:
(treść....)
Załączniki:
Uchwały podjęte przez NWZA.pdf
Ten załącznik powinien być likiem do tego pliku, tak jak jest to na innych portalach.
Doróbcie to proszę, bo tego baaardzo brakuje.
Pozdrawiam.
pd / 2006-05-19 11:21 / Bywalec forum
Widzę, że dodano koło tytułu komunikatu link do "wersji do wydruku" - można powiększać i pomniejszać czcionkę.
Rabarbar / 2006-05-17 14:07 / Bywalec forum
Powinien być co wieczór wyświetlany temat: co jest ryzykownym zakupem na 2 najbliższe sesje (czego nie kupować). Szkoda, że D G. podaje tylko komentarze rano, kiedyś pisał też wieczorem. Cenie je bo nie są mętne i ogólnikowe jak wielu analityków. Komentaże nie wpływają tak jednoznacznie na podejmowanie decyzji o zakupie lub sprzedaży ale niewątpliwie zaoszczędzaja mi czas jaki bym musiał przeznaczyć na wyszukiwanie po portalach tv itd. Więcej objaśnień w odrębnym temacie typu c/z, wyjaśnień z okazji zbliżających się PP itd. Aktualizacja notowań ciągłych mogłaby następować częściej. Kiedy jest moment na dokupowanie funduszy i jakich kiedy jest czas na zmianę TFI tego trochę mi brakuje.
ELLA / 83.5.195.* / 2006-05-17 13:47
Witam Redakcję.Jak na razie wszystko jest OK,poza małym ale komentarze ze spółek drukowanu sa zbyt małą czcionka(niewyrażną,mało czytelna jak dla mnie).A najbardziej zajmuja mnie komentarze na forum,które oczywiście wpływają na moje inwestycje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy