Forum Polityka, aktualnościKraj

Natali Świat: PiS nie grozi rozłam

Natali Świat: PiS nie grozi rozłam

Money.pl / 2007-12-08 10:39
Komentarze do wiadomości: Natali Świat: PiS nie grozi rozłam.
Wyświetlaj:
Kero niezwerbowany / 87.205.74.* / 2007-12-08 10:39
Rozłam to może i nie grozi bo to oznaczałoby co najwyżej podział na dwie części. PiSiory się po prostu rozpadną bo wszystkie kredki chce mieć Jarek ale on nie przyjmuje do wiadomości, że tak się nie da, że wszystko co miał w dzieciństwie kosztem Lecha już minęło.
Dorośli bawią się zespołowo Jaruś, indywidualiści mają przerąbane w Polsce a ty udajesz, że nie wiesz o tym.
Aby być indywidualistą trzeba mieć co najmniej odpowiednią posturę, kiedy jej brak to pozostają wyłącznie kabarety tudzież cyrki ale tam sama śmieszna postura też już nie wystarczy.
srututuu / 83.24.232.* / 2007-12-08 17:43
co do postury, to fakt są różne. Dla przykładu, jak się ma posturę i gębę bandyty, to według obecnych kreyteriów estetycznych powinno się mieć coś wspólnego ze sprawiedłiwością. Gdy się ma posturę i ten głęboko psychopatyczny błysk w oku, to obecnie powinno się być np. marszałkiem, tj, osobą jednoczącą posłów w dziele tworzenia dobrego prawa. Gdy się ma posturę i mordeczkę ruskiego Pawlika Morozowa, to zapewne należy obecnie docenić te cechy i zająć gościa sprawami zagranicznymi. Gdy się ma postrurę stetryczałego psychopaty, wydającego dźwięki hieny (to odnosi się również do tzw. śmiechu), to obecnie powinno się być doradcą, oczywiście dla wyważenia poglądów w sprawch wszelakich. Ponadto trzeba być zwerbowanym i to na ochotnika (myślę o skrzywionym kręgosłupie moralnym), aby wyobrażać sobie, że bez uśmiechu politowania ktoś może przyjąć stwierdzenie o braku rozpadu z jednoczenym istnieniem podziału.
Co do zasad gry, to niektórzy rozumieją je w taki sposób w jakim im je przekazano na szkoleniach w WSI czy też innych podobnych, szacownych, firmach,
Zdzich / 2007-12-10 21:56 / Bywalec forum
To tak jak bym słuchał pana Cymańskiego
@@@ / 195.90.107.* / 2007-12-10 22:18
Miales tu juz nie zagladac klamczuchu.

Najnowsze wpisy