Forum Forum finansoweBanki

natychmiastowe przelewy

natychmiastowe przelewy

reklamix / 2013-04-12 10:24
Pieniadze z jednego konta na drugie konto w ciagu kilku minut i to nawet w weekend! taka opcja jest juz dostepna od dawna w polskim systemie bankowym ale jest to platna usluga, jest szansa ze jesszcze w tym roku zostana wprowadzone zmiany majace na celu zrzeszyc w tym systemie jeszcze wiecej bankow :) Nic tylko sie cieszyc :)
Wyświetlaj:
tujest15 / 178.36.81.* / 2013-07-09 07:44
W Alior Sync 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w każdym miesiącu jest za 0 zł. Dla zainteresowanych link do tabelki z wykazem banków i godzinami, w jakich można wykonać przelew: http://innowacje.sync.pl/przelew_natychmiastowy
prokuratorek / 2013-07-04 10:13
jak przelewam z alior sync do pekao sa (żubra), to nie zdążę przełączyć zakładek w przeglądarce i kasa już jest. wiec nie kilka minut… co z tego, ze nie wszędzie można wysłać? to wina samych banczkow, a nie systemu. szkoda tylko, ze ekspresowe przelewy kiru są drogie i niestety na razie tylko dwa większe banki to maja, tj. millennium oraz ing. co z reszta? hehe – komuś pasuje, iż moja kasa wysłana o 6 rano idzie do kolesia przez 6 godzin ;) a jak wyśle o 15, to czasem o 17 już jest. elixir jest da best! ale jest lekko przestarzały, warto to zauważyć. a płacić 5 pln za przelew natychmiastowy nie zamierzam, chyba, że spłacam kredytowke i grozi mi 40 pln kary ;)
i warto zapoznać się z tabela godzin granicznych przyjmowania przelewów wewnętrznych. db śpi rzeczywiście już od 18tej. ale np. millennium tez idzie spać już o 17:30. a wprowadzili niby natychmiastowe kir’u. gdzie tu logika millennium – nie wiem…
Nohal 1 / 2013-05-28 13:04
A czy w ogóle jest dostępna gdzieś lista banków które wprowadziły u siebie właśnie te szybkie przelewy? Na przykład nie mam pojęcia czy mój bank ma taką opcję w swojej ofercie. Konto posiadam w Alior Banku... co do tego czy banki wycofają szybkie przelewy, wydaje mi się że nie bo z tego co wiem to działają one do określonej kwoty , która jest relatywnie niska...
baltazar66854 / 178.182.197.* / 2013-05-29 15:37
Lista banków jest tutaj: https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki, a kwota przelewów to 5 tys. zł. Jestem w Syncu i wykorzystuję moich 10 darmowych przelewów w miesiącu ;)
antek45 / 2013-05-28 12:17
cieszyc sie, pytanie tylko po jakim czasie banki stwierdza ze to malo oplacalne jest bo tak naprawde traca przez te ekspresowe przelewy z racji tego ze peniadze nie sa w banku tylko cialgle w ruchu a jak sa w ruchu to nie zarabiaja, oczywiscie mowie o sytiacji kiedy beda natychmiastowe przelewy darmowe w kazdym banku. jak beda platne to to tylko dodatkowa usluga :)

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: