Forum Forum dla firmKadry

Nawięcej miejsc pracy w małych i średnich

Nawięcej miejsc pracy w małych i średnich

Money.pl / 2006-10-07 09:54
Komentarze do wiadomości: Nawięcej miejsc pracy w małych i średnich.
Wyświetlaj:
Hania / 83.11.62.* / 2006-10-07 09:54
To prawda, że te małe i średnie firmy są motorem napędowym dla gospodarki.Ale jak trudno zaistnieć na rynku takim firmą?Sama chciałabym otworzyć taką firmę ,ale zadaje sobie pytanie czego jeszcze nie ma a co mogłoby być i trafić do wszystkich!Każdy mówi jak postąpić w przypadku kiedy chce otworzyć firmę osoba z pełnym zapleczem finansowym.A ja chciałabym wiedzieć jakie rady macie państwo np. dla bezrobotnego który też chciałby coś zmienić w swoim życiu. Bardzo zależy mi na tej odpowiedzi.Pozdrawiam.
Smacht / 89.151.23.* / 2006-10-10 21:28
Haniu, powiem Tobie tak:
"szukajcie a znajdziecie...".
Na początek odpowiedz sobie na pytanie dlaczego grzyby nie rosną na jezdni , następnie gdzie i kiedy można je znaleźć
oraz dlaczego jedni znajdują ich więcej drudzy mniej , w tym samym czasie i w tym samym miejscu. Nie lekceważ głębokiej analizy swoich odpowiedzi.
... a teraz te odpowiedzi spróbuj przenieść na swoje marzenia o biznesie oraz swoją aktywność - i "poszukaj innego lasu, zacznij ćwiczyć spostrzegawczość, poterminuj u super grzybiarza itd."
Pozdrawiam.
Bergamotka / 91.94.44.* / 2007-05-20 19:43
Chciałabym by takich ludzi było więcej ... pozytywnie podchodzących do życia !
Osobiście bardzo dziękuję za refleksję.
Co prawda twardo stąpam po ziemi momo to nie przeszkadza mi to w układanu swoich "marzeń". Nie ma nic piękniejszego na świecie niż chwila zadumy i fakt - iż się udało :-)
Haniu trzymam kciuki :-)

Najnowsze wpisy