Forum Forum inwestycyjneForex

NBP nie wykorzystał szansy na umocnienie złotego

NBP nie wykorzystał szansy na umocnienie złotego

Wyświetlaj:
Heniekstar01 / 77.242.233.* / 2011-11-24 23:33
Ale eksport będzie szedł. NRD-owcy wykupią wszystko przy granicy przy tym kursie. Ciekawym jest to. Jak cukier zdrożał u nas to tam w sklepach pisali nie brać więcej niż 10 kg na osobę. To może i u nas wprowadzić limit tankowania aut z Niemiec. Po 10 litrów.
oczywiście u nas tego nie zrobią.
Ale ten przelicznik ożywi naszą gospodarkę. Tylko pytanie, jeśli potrwa ten kryzys dłużej niż zapasy, to kiedy zaświecimy się na czerwono.
Jestem laikiem, ale to moje zdanie.
llllll / 46.134.211.* / 2011-11-24 23:18
te debile juz od dawna czekali nie wiem na co jak euro bylo ponizej 4 zl to pozwolili pociagnac do gory .belka i oni wszyscy to amatorszczyzna
anty belka / 87.205.38.* / 2011-11-28 15:18
"Państwo" np NBP BGK sprzedaje jak drogo ... spekulanci.
Ja jak kupuje tanio i sprzedaję drogo to reguluję rynek i ochraniam złotego - żeby było
jasne
bugsy07 / 193.238.67.* / 2011-11-24 22:10
piszą tu ludzie nie znający rynku a foreksem rzadzi DJ i ludzie Goldmana nasz minister mógł po prostu zarobic kupkę kasy na dopłaty rolnicze choćby bo UE wypłaci nam w końcu grudnia i każe przeliczać po 4,40 (z końca września) czy wiecej a jak kasa wpłynie to bedzie 3,98. Rynku nikt nie ruszy jak Dj ma spaść to wszystkie agencje prześcigają się w negatywach wiadomo jewrejcy zawsze razem zapytaj dziadka
bugsy07 / 193.238.67.* / 2011-11-24 22:10
piszą tu ludzie nie znający rynku a foreksem rzadzi DJ i ludzie Goldmana nasz minister mógł po prostu zarobic kupkę kasy na dopłaty rolnicze choćby bo UE wypłaci nam w końcu grudnia i każe przeliczać po 4,40 (z końca września) czy wiecej a jak kasa wpłynie to bedzie 3,98. Rynku nikt nie ruszy jak Dj ma spaść to wszystkie agencje prześcigają się w negatywach wiadomo jewrejcy zawsze razem zapytaj dziadka
wawrzek__M / 83.26.118.* / 2011-11-24 21:47
Panie Rogalski, a niby po co dzisiaj NBP miał umacniac złotówke ? Może Pan to logicznie wyjaśnić ? Chyba nie. Nie sztka wystrzelac amunicje na potyczce, a jak przyjdzie do prawdziwej bitwu o notowania auro, to może jej zabraknąć. Poza tym ruch w tejchwili należy do Merkel. Jedna jej negatywna wypowiedź i całe nasze umacnianie złotówki może diabli wziąść. Pomyslał Pan o tym Panie Rogalskipisząc ten bezsensowny tytuł ?
Xp.pl / 79.184.132.* / 2011-11-24 20:58
Nie wykorzystał dlatego że mu na tym nie zależy,
zależy natomiast aby utrzymać możliwie wysoki kurs walut w związku z tym i ceny paliw będą wyższe i akcyza i VAT itd. Polacy to idioci że pozwalają się tak doić, nic mnie nie interesuje fakt że Grecy, Hiszpanie, Włosi, czy Portugalczycy mają jakiś problem. Dlaczego ja muszę natychmiast za to płacić. Kiedykolwiek agencje obniżają wiarygodność jakiegoś kraju to natychmiast złotówka traci na wartości w stosunku do wszystkich walut, podczas gdy w Europie jest kryzys w moim 65-tysięczym mieście otwarto dziś dwa kolejne "obce" supermarkety i przez cały dzień trudno znaleźć miejsce na ogromnych parkingach a klienci wywożą w koszykach potężne ilości chińskiej tandety. Myślę że skoro naród pokazuje ile ma pieniędzy to w interesie rządzących jest mu w wyrafinowany sposób te pieniądze odebrać.
banj / 83.15.13.* / 2011-11-24 18:44
I nie wykorzysta. NBP, a razem z nim Ministerstwo Finansów nie mają pomysłu na obronę złotego, który będzie tracił, czy sie to komu podoba, czy nie. Dla nas, Polaków, nie jest to miła perspektywa, bo już dawno został przekroczony poziom równowagi. Mamienie, że to korzystne dla eksportu jest wytartym frazesem i tylko całkowity ignorant może się tym podpierać. A skoro czynią tak NBP i MF, to opinię o tych dwóch instytucjach zostawiam innym, mnie nasuwa sie jeden wniosek na temat wiedzy, kompetencji i kondycji tych dwóch instytucji. Przyszłość jawi sie czarno. Będzie wymachiwanie szabelką przez pana Belkę, obłudne i puste w treści buńczuczne wypowiedzi pana Rostowskiego. Wspierać ich będa ich podwładni tak staczać sie bedziemy ku upadkowi. A liczenie na to, że strefa euro nam pomoże ma się nijak do rzeczywistości. Oni będą pomagać sobie, co widać gołym okiem i po polskim złotym. Dojdziemy do tego, że tu w Polsce jakoś przeżyjemy od pierwszego do pierwszego, a przy jakimkolwiek wyjeździe do kraju strefy euro zapłacimy za skromny obiad dwudniowy zarobek jaki otrzymamy w ojczyźnie, która o nas "dba". Nasza praca będzie tylko sztuką dla sztuki, choćbyśmy poświęcili wszystko, aby ja wykonać jak najlepiej. Instytucje wymienione na wstepie czynią wszystko, żeby nam się w głowach nie przewróciło.
W.F. / 95.49.151.* / 2011-11-24 20:49
Zgadza się co do joty.już jestesmy dziadami europy.Ile euro zarabia Polak ,porównać do innych to jesteśmy żebraki polaki.I JESZCZE TO 4,50 EURO JUTRO ZA WSZYSTKO ZAPŁACICIE DUŻO WIĘCEJ.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy