Forum Spółki giełdowe GPW SA

Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

Nerwowa końcówka na GPW. Cały tydzień na plus

Wyświetlaj:
canary wharf / 2013-07-22 07:15 / portfel / Tysiącznik na forum
pojeqane TVNCNBC podaje ciagle jakies pierqoly o Detroid :))) bu hhahahhahaaa jakby to mialo jakis zwiazek z GPW, oj jest zle, powiedzialbym BARDZO zle :

: Silver Future (SI.F)
22 Jul, 6:59 1984.800 +38.600 (+1.98%)

powiedzialbym ze bedzie dzis krach na kgh tak z +5%

bu hhahahaa :)))
czekamy na info z tvnu w stylu ofe rozbiora za miesiac zeby znowu tanio zebrac akcje, po poludniu powiedza ze jeszcze z tym ofe to tak do konca nie wiadomo wiec odbitka ....itd....
canary wharf / 2013-07-21 14:08 / portfel / Tysiącznik na forum
bu hahhaaa :)) usiadlem troche na kompie a tu caly weekend pisza :))))) ja sobie plywam jezdze roverkiem no to se ide :) hehhehee
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 11:49
SYNONIM szaleje na forach i wypisuje różne bzdety o gospodarce USA jakoś tej pseudo katastroficznej wizji nie podzielają sami Amerykanie którzy powinni jako pierwsi na to reagować.Amerykańskie indeksy na szczytach program skupu QE3 działa na full obrotach , a nasza GPW szoruje po dnie ale to zawdzięczamy naszym rodzimym politykom, od przeciągania sprawy.Myślę że jeśli ten okres zostanie wykorzystany do dobierania tanich akcyjek tak jak w 2011r , gdy było podobnie , nie powinien żałować.
Zaklinanie deszczu na pustyni nic nie pomoże / 77.254.33.* / 2013-07-21 10:24
Jeśli ktoś szaleje, to tylko ty, zawodowy naganiaczu frajerów na straty, który nie rozumie prostych rzeczy i myśli, że jak będzie operował swoimi oszukańczymi pobożnymi życzeniami i powielał bzdury wystraszonych trwającym końcem piramidy finansowej hodowanej przez wiele dekad przy pomocy kupionych przez nich mediów i "ekspertów" banksterów, to kogoś tym oszuka, bo ma wszystkich za bezmyślnych idiotów, co to kupią każdą ciemnotę.

Stąd te wypociny są tak śmieszne, że szkoda czasu na obnażanie ich dyletanckiego poziomu.

Drukowanie z powietrza rekordowych długów i nazywanie tego "wzrostem", kiedy inflacja szaleje, koszty rosną, a popytu i tak nie ma, bo nie ma pracy, to jest tylko dowód na to,ze już z tego koziego rogu nie ma wyjścia, bo jak to przerwą, to od razu zejdzie powietrze z balona, a jak będą kontynuować, to balon pęknie z ogromnym hukiem, dziesięć razy większym jak po Lehmanie.

Dlatego Fed wpadł w panikę po tym, co stało się z rynkami, jak tylko wspomniał, że jak się zacznie poprawiać, to być może zacznie zwijać QE, chociaż dobrze wie, że żadnej poprawy od tego nie było, i nigdy nie będzie, ale boi się do tego przyznać, więc w swojej desperacji zaczął wszystko odkręcać, czym tylko przyznał, że QE przynosi odwrotne skutki od zapowiadanych.
A wszystkie dane z gospodarki i coraz gorsze wyniki spółek i ich jeszcze gorsze prognozy to potwierdzają.

Dlatego obroty na giełdach zanikają, bo nie ma już po prostu głupich na uczestniczenie w tym przekręcie, kompletnie oderwanym od rzeczywistości gospodarki, której nie da się wydrukować, tak samo jak jedynego prawdziwego pieniądza - złota.

A tworzenie i jednoczesny pewny upadek tej piramidy finansowej zaczął się już w 1971 r., w momencie zerwania związku pieniądza ze złotem (w odróżnieniu od papierowego "złota", którym handlują na giełdach, a które z fizycznym nie ma żadnego związku, przez co ich koniec też już nadchodzi, tak samo jak i dolara).
poi4589 / 213.25.189.* / 2013-07-22 08:42
"Drukowanie z powietrza rekordowych długów i nazywanie tego "wzrostem", kiedy inflacja szaleje" ooooooo a gdzie ta inflacja szaleje ?
lukaszwych.niel / 77.254.48.* / 2013-07-21 14:22
Dobrze już dobrze a co na to lekarz?
canary wharf / 2013-07-21 13:58 / portfel / Tysiącznik na forum

już w 1971 r., w momencie zerwania związku pieniądza ze złotem

mylisz sie wlasnie obecny kryzys jak i poprzednie maja zwiazek z tzg gold standard zamiast silver standard, dlaczego ?- otoz zlota jest relatywnie malo w porownaniu do srebra ktorego jest pelno wszedzie, - kghm nawet wydobywa, natomiast ok 90% calego zlota jest skupione w rekach kilku zamoznych tego swiata i moga oni sterowac kursami jak tylko chca, natomiast co do derywatow na metale, ogolnie commodieties to jest tak ze handluje sie nimi w oderwaniu od rzeczywistosci podobnie jak CDSami albo ETFami
canary wharf / 2013-07-21 13:59 / portfel / Tysiącznik na forum
konczac, pieniadz finducjarny oparty na srebrze dawal bardzo dobre wyniki ekonomiczne nie tylko w USa dawniej ale takze w Polsce miedzywojennej,
canary wharf / 2013-07-21 14:00 / portfel / Tysiącznik na forum
pieniadz oparty na srebrze wprowadza b.duza plynnosc na rynku, zloto juz nie
canary wharf / 2013-07-21 14:02 / portfel / Tysiącznik na forum
natomiast tzw fiat currency powodowal niesamowity wzrost gospodarczy w czasach Lincolna, a banki prywatne rotchildow i wartburgow i jpmorganow chcialy wprowadzenia gold standard zeby manipulowac interest rate, gdyz fiat currency tzw greenbuck mialy 0% stope %% dawali kredyty bez odsetek, gospodarka sie rozwijala, za to Lincoln zostal assasinated....
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 11:50

kiedy inflacja szaleje,


koszty rosną,

Chłopie co na to lekarz , gdzie tak jest
Dlatego obroty na giełdach zanikają, bo nie ma już po prostu głupich na uczestniczenie w tym przekręcie,

Pytanie nasuwa się samo , co tu robisz tu forum właśnie giełdowe halo.............
w odróżnieniu od papierowego "złota", którym handlują na giełdach, a które z fizycznym nie ma żadnego związku, przez co ich koniec też już nadchodzi, tak samo jak i dolara).

Tyle bredni na raz to tylko ty PAN DA RUMUŃSKA, lub SYNONIM mógłby tylko wymyślić.Jesteście po jednych pieniądzach , tylko że ten drugi wypiera się tego.Chyba nie stać go u twojego lekarza.
synonim / 2013-07-20 15:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

SYNONIM szaleje na forach i wypisuje różne bzdety o gospodarce USA


Podaję twarde fakty z którymi nie jesteś w stanie polemizować


jakoś tej pseudo katastroficznej wizji nie podzielają sami Amerykanie którzy powinni jako pierwsi na to reagować.Amerykańskie indeksy na szczytach


W 2007 roku też były na szczytach, nawet jeszcze w 2008 roku były wysoko gdy już trwała Wielka Recesja więc te głupie kasyna akcji jak zwykle nie wiedzą co się dzieje


program skupu QE3 działa na full obrotach


Nic nikomu nie daje, ożywienie w USA jest najgorsze w historii

Obama’s is the Worst Economic Recovery in History

http://factreal.wordpress.com/2013/02/16/obamas-is-the-worst-economic-recovery-in-history-graph-gdp-data/

a ich gospodarka jest tak naprawdę cały czas w recesji od 2008 roku gdy liczy się PKB starą metodologią bez sztuczek

http://www.shadowstats.com/alternate_data/gross-domestic-product-charts


a nasza GPW szoruje po dnie ale to zawdzięczamy naszym rodzimym politykom, od przeciągania sprawy


Taaaaaaaaa, pewnie to, że wszystkie inne giełdy wschodzące w naszym regionie i nie tylko też szorują po dnie również jest zasługą naszych polityków ha ha ha ha ha


Myślę że jeśli ten okres zostanie wykorzystany do dobierania tanich akcyjek tak jak w 2011r , gdy było podobnie , nie powinien żałować


Nie tylko sam jest dawcą kapitału ale chce na to nagonić innych

Na 2500 w czerwcu ten koleś zaklinał wzrosty a rynek od razu wtedy tąpnął 11% w dwa dni więc uważajcie na tego gościa bo to jest idealny antywskaźnik
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 16:36

Podaję twarde fakty z którymi nie jesteś w stanie polemizować

Szkoda tylko że nikt oprócz ciebie ich nie potwierdza , nie dziwne.
W 2007 roku też były na szczytach, nawet jeszcze w 2008 roku były wysoko gdy już trwała Wielka Recesja więc te głupie kasyna akcji jak zwykle nie wiedzą co się dzieje

Pierwszy od czasu drugiej wojny światowej , taki krach , ale dla mnie możesz na niego czekać.Tylko jakie to ma przełożenie do dzisiejszej sytuacji , żadne.
pewnie to, że wszystkie inne giełdy wschodzące w naszym regionie

Bovespa na czele , nasz region.DAX wysoko , a to najważniejszy indeks naszego regionu.
Nie tylko sam jest dawcą kapitału

Ciekawe , czy to ja po trzy razy kupuję miedziaka za każdym razem licząc wtopę.
Na 2500 w czerwcu ten koleś zaklinał wzrosty a rynek od razu wtedy tąpnął 11% w dwa dni więc uważajcie na tego gościa bo to jest idealny antywskaźnik

Jakoś tak się dziwnie składa że spółki dywidendowe na które ja postawiłem jakoś nie tąpnęły , ale samemu łatwo to sprawdzić.Ale nadal jestem skłonny iść o zakład że w tym roku ten poziom na dużym zostanie przebity.Ale to może jedynie interesować posiadaczy jednostek uczestnictwa , a nie forumowych inwestorów.
synonim / 2013-07-20 17:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Szkoda tylko że nikt oprócz ciebie ich nie potwierdza ,

Podaję je za renomowanymi serwisami, Bloomberg, Reuters itd. więc bredzisz. Ciekawe kto miałby je niby "potwierdzić", może jakiś twój komitet osiedlowy ha ha ha ha


Pierwszy od czasu drugiej wojny światowej , taki krach ,


Po II Wojnie światowej było wiele krachów, krach w 1969 roku, krach w 1973 roku, krach w 1987 roku, wielki krach z 2000 roku więc co chwila wychodzi twoje dyletanctwo co tylko utwierdza mnie w tym, że w akcje wchodzą już największe leszcze


ale dla mnie możesz na niego czekać.Tylko jakie to ma przełożenie do dzisiejszej sytuacji , żadne

W 2007 roku nie było specjalnych powodów do krachu a i tak się zaczął, teraz trwa sekularna bessa i jest dużo więcej powodów do krachu, cała masa - kilka krajów w Europie na krawędzi bankructwa, bańka kredytowa w Chinach bliska pęknięcia, zbliżająca się recesja w USA i tykające bomby zadłużenia w wielu krajach. To, że ty to olewasz w swym dyletanctwie i bezmyślności wcale nie oznacza, że to nie są realne zagrożenia i powody do krachu


DAX wysoko , a to najważniejszy indeks naszego regionu.


Cyrkowa giełda, której od dawna nie kopiujemy, Nawet sam DAX już nie ma siły rosnąć za USA co zwiastuje koniec wzrostów


Ciekawe , czy to ja po trzy razy kupuję miedziaka za każdym razem licząc wtopę


Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona mało istotnej jednej z wielu inwestycji w moim portfelu podczas gdy mam masę inwestycji w portfelu. Jesteś skrajnie tendencyjny ale czego można wymagać od trolla. Pominąwszy to, że sam wtapiasz coraz mocniej na miedziaku


Jakoś tak się dziwnie składa że spółki dywidendowe na które ja postawiłem jakoś nie tąpnęły


Ujawnij swój portfel i bieżące momenty wejścia a póki tego nie zrobisz jesteś tylko jednym z wielu bajkopisarzy tutaj, którzy "zarabiają" po fakcie
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 17:37
Synonim , dalej spam.
Podaję je za renomowanymi serwisami, Bloomberg, Reuters

I one tak manipulują danymi jak ty , to dobre.
Po II Wojnie światowej było wiele krachów, krach w 1969 roku, krach w 1973 roku, krach w 1987 roku, wielki krach z 2000 roku

Wklej jeden ale dosłownie jeden post z tego okresu gdzie pisałeś że warto brać akcyjki po taniości.Jest z innego okresu kilka twoich postów dotyczących TPSA jak kosztowała 16.
wchodzą już największe leszcze

Ale czy ja kiedykolwiek twierdziłem że jestem wielkim graczem , oczywiście że jestem małym indywidualnym skrobaczykiem.
Uczepiłeś się jak rzep psiego ogona mało istotnej jednej z wielu inwestycji w moim portfelu podczas gdy mam masę inwestycji w portfelu. Jesteś skrajnie tendencyjny ale czego można wymagać od trolla. Pominąwszy to, że sam wtapiasz coraz mocniej na miedziaku

Tak jestem , bo pokazuje że jesteś forumowy inwestorem i nigdy niczego nie kupiłeś, nie znasz podstaw.Koszty transakcyjne przykładem , o dywersyfikacji też się ode mnie dowiedziałeś.
Ujawnij swój portfel i bieżące momenty wejścia

Pisałem trochę o tym podając na bieżąco jak dobierałem gazownię TVN i Syntka , ale to głupota i nie będę tego robił.
którzy "zarabiają" po fakcie

No tak jak SYNONIM.
synonim / 2013-07-20 21:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Podaję je za renomowanymi serwisami, Bloomberg, Reuters

I one tak manipulują danymi jak ty , to dobre


Jedynym manipulantem jesteś tutaj TY


Po II Wojnie światowej było wiele krachów, krach w 1969 roku, krach w 1973 roku, krach w 1987 roku, wielki krach z 2000 roku

Wklej jeden ale dosłownie jeden post z tego okresu gdzie pisałeś że warto brać akcyjki po taniości.


Jak zwykle NIE NA TEMAT i odwrócenie kotka ogonkiem



Jest z innego okresu kilka twoich postów dotyczących TPSA jak kosztowała 16.


Poza tym, że znów nie na temat to KŁAMIESZ

Nigdy nie zalecałem kupna tepsy jak byla po 16 ani nie pisałem, że kupuję

Pokaż taki post a jeśli tego nie zrobisz to jesteś KŁAMCĄ (i tak jesteś)


Tak jestem , bo pokazuje że jesteś forumowy inwestorem i nigdy niczego nie kupiłeś,


Masz nadal urojenia


o dywersyfikacji też się ode mnie dowiedziałeś


Buhahahahahahahaha Ty naprawdę jesteś chory

O dywersyfikacji to wiem na pewno to, że ty jej nie rozumiesz


Pisałem trochę o tym podając na bieżąco jak dobierałem gazownię TVN i Syntka , ale to głupota i nie będę tego robił


Nie masz ŻADNYCH poświadczeń z forum, że brałeś papiery niżej niż są teraz i jesteś tylkko jednym z wiuelu mitomanów jacy "zarabiają" tu "PO fakcie"
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 09:09
SYNONIM prosiłem cię wiele razy żebyś nie wciągał tyle tego białego do nosa.Wszyscy zmuszeni są przez ciebie do czytania twojego spamu , co tu więcej udowadniać.Nie rozumiesz najprostszych zwrotów jakich używasz , a nawet poszczególnych słów.Przykładów jest aż nadto , po co nimi zanudzać innych.I nie będę tego co biorę przed tobą poświadczał , puknij się w głowę , najlepiej czymś ciężkim.Ale dobrze że rozumiesz słowo dywersyfikacja to mnie cieszy , to teraz jeszcze jedno sformułowanie , koszty transakcyjne.Może dowiadując się co to jest zorientujesz się jakiego błazna z siebie publicznie zrobiłeś i to nie raz , forumowy inwestorze.
synonim / 2013-07-21 09:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

SYNONIM prosiłem cię wiele razy żebyś nie wciągał tyle tego białego do nosa.Wszyscy zmuszeni są przez ciebie do czytania twojego spamu , co tu więcej udowadniać.Nie rozumiesz najprostszych zwrotów jakich używasz , a nawet poszczególnych słów.Przykładów jest aż nadto , po co nimi zanudzać innych.I nie będę tego co biorę przed tobą poświadczał , puknij się w głowę , najlepiej czymś ciężkim.Ale dobrze że rozumiesz słowo dywersyfikacja to mnie cieszy , to teraz jeszcze jedno sformułowanie , koszty transakcyjne.Może dowiadując się co to jest zorientujesz się jakiego błazna z siebie publicznie zrobiłeś i to nie raz , forumowy inwestorze.


Cała odpowiedź nie na na temat, czyli BEŁKOT
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 11:32
SYNONIM twoja cała obecność na tym forum jest nie na temat , jak można rzeczowo odpowiedzieć człowiekowi żyjącemu bez sensu.Tak samo też piszącemu.
synonim / 2013-07-21 12:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jesteś tylko wioskowym przygłupem, który kupił akcje :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:03
Za to ty SYNONIM jesteś , forumowym mega inwestorem hehehehe.Fakt jest taki że masz wybujałą wyobrażnię.To na każdym kroku wychodzi , bezsensowne twoje wpisy przykładem.
synonim / 2013-07-21 15:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

bezsensowne twoje wpisy przykładem

Nikt nie wypaca tu większych bezsensów niż ty wioskowy głupku :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 06:45

wioskowy głupku

Lustereczko powiedz przecie kto jet największym lamusem na świecie
synonim
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-07-22 08:13

Lustereczko powiedz przecie kto jet największym lamusem na świecie


Wioskowy głupek zabrał głos :-)
synonim / 2013-07-21 12:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

jak można rzeczowo odpowiedzieć

Ty nie możesz, "rzeczowa odpowiedź" to coś co przerasta niczym KOSMOS twój rozumek wielkości rozumku Kubusia Puchatka :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-21 14:06

twój rozumek wielkości rozumku Kubusia Puchatka :-)

Widzisz przyznajesz pośrednio że jest używany , za to twój to tylko ozdoba.Wiecznie mowy , SYNONIM go nie używa.
synonim / 2013-07-21 15:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Widzisz przyznajesz pośrednio że jest używany ,


Mrówka też używa rozumu z takim samym skutkiem jak ty ha ha ha ha ha
gangbang / 2013-07-21 17:49
Ale używa a nie nosi dla ozdoby tak jak SYNONIM.
synonim / 2013-07-21 22:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co z tego skoro takiego tępaka jak ty w życiu nie widziałem :-)
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-22 06:36
Ten jak go nazywasz tępak , bez problemu cię synonim rozszyfrował , naganiaczu .Jak tam służba , odebrałeś dywidendowe od drobnicy , wystraszyłeś podając zmanipulowane dane.Bo jak nie micha będzie pusta.
synonim ze smartfona / 5.172.252.* / 2013-07-22 08:10

Ten jak go nazywasz tępak , bez problemu cię synonim rozszyfrował ,

Taki muł jak ty nie rozszyfrowałby nawet najprostszego rebusa :-)
gangbang / 2013-07-22 10:39

synonim ze smartfona / 5.172.252.*

A taki lamus może jedynie służyć swemu panu , bo sam nie ma kasiorki .Forumowy inwestor.A rebusy i krzyżówki to tak coś dla ciebie.
synonim / 2013-07-22 10:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A taki lamus może jedynie służyć swemu panu , bo sam nie ma kasiorki

Bełkot
arnold / 5.60.182.* / 2013-07-20 13:10
gangbang,czy to prawda,że dostajesa0,35pln od wpisu? Dlatego nawet w weekend piszesz te swoje wypociny,bez sensu.
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 16:37

arnold / 5.60.182.*


nawet w weekend piszesz

To teraz powiedz co ty robisz.
Nie pomogą zaklęcia zbankrutowanych mitomanów / 178.36.59.* / 2013-07-19 21:04
Kapitalizacja Microsoft spadła dziś o "jedyne" 30 mld $, czyli tyle, ile wynosi wartość całego Freeport McMoRan.
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-07-20 11:26
Wyluzuj tu handlujemy na GPW.Poza tym od tych twoich rewelacji przeważnie kłamliwych i mocno zmanipulowanych nic się nie stało, tyle razy oszukiwałeś że jesteś nie wiarygodny.
filand / 2013-07-19 19:49
Ponieważ dzisiaj można było na forum znaleźć kilku specjalistów z rozgrzanymi głowami i zabierających głos w sprawach o których mają mgliste pojęcie, to proponuję lekturę. Jak już się uczyć to od lepszych i mądrzejszych.
Oto link
http://seekingalpha.com/article/1558672-does-microsoft-get-the-message-yet?source=kizur
Pozdrawiam i załączam wyrazy szacunku.
Z poważaniem.
Zwolennik dywidend.
filand / 2013-07-19 19:11
WIG20 zamknął piątek wzrostem o 0,56%. Gorzej było na szerokim rynku gdzie mWIG40 spadł o 0,12%, a sWIG80 wzrósł tylko o 0,21%.

Wpływ na notowania WIG20 w głółnej mierze wpłynęły spadki na akcjach KGHM. Po informacji ze strony chińskiego banku centralnego, rynki spodziewają się luzowania polityki w Chinach co dobrze wpłynie na tamtejszą gospodarkę. Miało to wpływ na ceny miedzi, które po publikacji zaczęły zyskiwać na wartości. Musiało to pomóc akcjom KGHM, które dziś zakończyły sesję na wzroście o 0,77%.
Najlepiej podczas piątkowych notowań zaprezentował się Bank Pekao SA zyskując 2,16%. Był to także udany dzień dla inwestorów PZU (+1,2%), Synthosa (+1,14%) oraz PGE (+0,93%). Najsłabiej za to tydzień zakończyła Bogdanka (-2,71%), Bank Handlowy (-1,20%), Kernel (-1,23%) oraz Eurocash (-0,8%).

Pozdrawiam z wyrazami szacunku.
Z poważaniem
Zwolennik dywidend.
prostejest / 188.147.1.* / 2013-07-19 18:16
Idzie inflacja to akcje w gore.proste
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy