Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Netia ma 571 tys. klientów szerokopasmowego internetu

Netia ma 571 tys. klientów szerokopasmowego internetu

Wyświetlaj:
klient NETII / 77.255.49.* / 2010-01-28 18:47
No ciekawe gdzie taka cena? "
W przypadku sieci własnej Netii i uwolnionych linii Telekomunikacji Polskiej (LLU) dostęp do internetu w szybkości 4 Mb/s, w pakiecie z telefonem kosztuje 49 zł miesięcznie." - kto mądry znajdzie taką ofertę? bo na stronie Netii ceny kształtują sie zupełnie inaczej....
Annazb / 78.30.83.* / 2010-02-09 17:47
Ceny cenami ale szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze nigdy wcześniej z tak beznadziejną firmą. Od lipca 2009 prowadzę z nimi rozmowy o założenie internetu na łączach TPSA. Do dnia dzisiejszego a mamy luty 2010 nie mam świadczonej usługi a umowę mam podpisaną od września 2009 z nimi i to druga bo pierwszą ze mna podpisali a po jakims czasie przysłali pismo że ja anuluja bez wyjaśnienia mi przyczyny i podesłali następną.Przysłali mi router który nie wiem gdzie mam sobie wsadzić bo nie działa, kiedy dzwonię przełączają na infolinii i albo się nie mozna dodzwonić albo kolejne przełączenie dalej. Kiedy się jakims cudem dodzwonie kończy się na kolejnym zgłoszeniu do techików a ja dalej bez internetu. Nie informują o tym na jakim etapie jest załatwiana sprawa. Wygląda na to że nie oni za mna a ja za nimi mam chodzić. Zgłoszenia z internetu też robiłam. Szczerze mówiąc miałam doczynienia i z UPC i z Multimedia i tamte firmy są perfekcyjne w porównaniu do Netii.
Moja cierpliwość się kończy. Obecnie czekam znowu na kontakt z technikiem który ma przyjechać do mnie. Tyle że tym razem jeśli nie dostarczą mi usługi dla mnie będzie to równoznaczne z zerwaniem umowy bo i tak jestem cierpliwa, prawda?. A i co ciekawe umowa podpisana jest nie jako z osoba fizyczna a firma firma więc tym bardziej nie rozumiem jak mozna sobie tak to lekceważyć.Reasumujc zdecydowanie nie polecam tej firmy.
Andrew ;-) / 77.254.242.* / 2010-01-28 20:59
Czytaj uważnie od 1 lutego. myślę że netie przejmie pałeczkę TP S.A. co już od dawna poczynia.
czekolada77 / 2010-02-16 15:01
Przyznam szczerze, z jestem troche zaskoczona. Rozwazam oferty operatorów i brałam pod uwage zarówno Netie jak i Neostrade. Czy Netia podobnie jak neostrada wprowadzila możliwość neta na próbe? Wolalabym nie brac kota w worku, a wiem ze w neostradzie tego typu opcje wprowadzili i można przetestowa swobodnie przez okres 3 miesiecy. Wie , ktoś czy nadal ta promocja jest aktualna?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy