Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie będzie przenoszenia numerów

Nie będzie przenoszenia numerów

Hamburger / .* / 2005-10-03 10:15
Komentarze do wiadomości: Nie będzie przenoszenia numerów.
Wyświetlaj:
Andre / .* / 2005-10-14 12:50
Ekonomicznie to się nazywa oligopol, jest trzech operatorów którzy współdziałają na szkodę klienta. W UE walą za to kary żę hej,miejmy nadzieję że nasze UOKiK będzie równie skuteczne
KBB / .* / 2005-10-04 11:05
OK - sąd powinien się zgodzić, ale powinien wyznaczyć opłatę "manipulacyjną" (za manipulowanie rynkiem) po 3 mln zł/dzień od każdego wnioskodawcy. Cała zgromadzona suma powinna być do dyspozycji nowego operatora GSM na budowę własnej infrastruktury, oczywiście bezzwrotnie. W ten sposób problem braku konkurencji na rynku GSM zostanie szybko złagodzony.
4 Operator / .* / 2005-10-11 08:30
To ja ogłaszam się 4 operatorem i chcę taką kasę...Jeżeli taki sposób działania (kary płacone przez jednego operatora wprost do kieszenie drugiego) ktoś nazywa konkurencją to radzę się jeszcze raz zastanowic nad tym co pisze.
KBB / .* / 2005-10-16 23:14
Jesteś czwartym operatorem GSM, z koncesją, odpowiednim personelem, kompetencjami itd. - Fajnie... Witam p. prezesa Netia Mobile! Dostałbyś więc p. Prezesie tę kasę, ale na inwestycje w sieć i do ścisłego rozliczenia. Jak się coś nie zgodzi, pójdziesz do pudła. OK?
Tomas / .* / 2005-10-04 07:34
Witam popieram restrykcje!!! Powinni otrzymac sowite kary! (ktore naprwde zabola)! Nie mozemy tu mowic o Monopolu ! To Oligarchia! Na swiecie byly dwa scenariusze, ktore pozwalaly na przejscie do innego operatora! 1- to odplatny, gdzie trzeba bylo wykupic swoj numer od operatora. 2 - to model, ze przyszly operator pokywal koszty wykupienie numeru. U nas tak naprwde boja sie migracji klientow, a co za tym idzie obnizenia wlasnych zyskow!!! Nie mamy jeszcze czwartego gracza w GSM! Prosze mi uwierzyc nie jest to problem techniczny przejscie numeru od jednego operatora do drugiego!!! No chyba ze ich informatycy wyemigrowali a Ci co pozostali sa za GŁU.. !
Pero / .* / 2005-10-03 21:21
dowalić im mld E mandatu za nieprzestrzeganie terminu, może wówczas pomyślą na przyszłość co robić, żeby do tego nie dochodziło? a klienci i tak, i tak są oszukiwani na maksa, w Niemczech rozmowy po przeliczeniu E-zł są tańsze, a już nie mówiąc o zarobkach - o, tam to dopiero Niemcy idą do przodu :)
kwiatek / .* / 2005-10-03 21:12
bo era plus i nieidealna pomarancza to monopolisci którzy w d... mają klienta, 2 lata nic nie robią i nagle sięchcą dogadac w tydzień, dowalić im odpowiednie kary to zaraz cośwymyślą, a nam biednym zawsze w oczy ech co za szmaciasty kraj..
klient wyrolowany / .* / 2005-10-03 21:00
A to już jest problem operatorów. Za każdy dzień zwłoki w obowiązywaniu ograniczeń praw klienta 100000,00 PLN kary. Powinno poskutkować. Wtedy szybciej się myśli.
Hamburger / .* / 2005-10-03 10:15
Teraz widać jak wygląda monopol, bo wbrew pozorom sieć telefoniczna w Polsce, nawet komórkowa jest zmonopolizowana. Trzeba całkiem nowej firmy /i nie jest to Orange/ żeby "namieszała" w tym "bigisie"
silver / .* / 2005-10-03 11:12
To jesli mowa o konkurencji, to ja poprosze o siec O2, ktora jest w Niemczech, UK i Irlandii. BlackBerry, MDA i inne rodzynki w ofercie.
Co dzien nowa Era / .* / 2005-10-19 23:19
Daj spokoj - kruk krukowi.... A co do BB czy MDA - mam w Erze i wole Nokiowe komunikatory. Serio...

Najnowsze wpisy