Forum Forum inwestycyjneForex

Nie ma daty wejścia do euro. Ale Polska sie szykuje

Nie ma daty wejścia do euro. Ale Polska sie szykuje

Wyświetlaj:
djey / 109.76.38.* / 2010-11-23 14:45
jak najszybciej wprowadzic euro ale zlikwidowac kredyty! wtedy bedzie cacy :)
michacel2 / 2010-11-23 13:53 / Tysiącznik na forum
Tak wlasnie Rostek widzi deske ratunkowa dla wladzy ale kosztem POgrazenia narodu. Kiedy juz nic nie maja do powiedzenia wracaja znowu, jak bumerang do tego odgrzewanego kotleta euro.
Kaczynski ma racje, tylko niech mu nie maluja fałszywie geby a Niesioly, Sikorskie czy inne watachy z klakierskimi mediami niech wrednie nie dołują i nerwicuja prezesa a kiedy on sie uspokoi, czego sie obawia PO, to naród sie nawet nie zawaha.
Zwróccie panstwo uwage Irlandia, kiedys wzór Tuska dla Polski, wróży sobie az 3 lata na stabilizacje ale dopiero po wsparciu z UE, Angli i USA i sprzyjającym rozwoju gospodarczym.
Moja rada i z wielka troska zyczenie, bo nikt nie widzi i nie raczy słuchać glosu rozsadku czy
opamiętania przed zagrozeniem. Polska ostatnie 3 lata to tylko nieustanne katastrofy i kleski.
W prawdzie wielki kryzys Argentyny to już zaszlosc i nie ma nic wspólnego lub nie zostala A.
poturbowana w tym obecnym kryzysie swiatowym, tak jak USA, UE czy nawet Polska ale było bardzo glosno. Na naszym europejskim podwórku niestety gromadza sie ciagle czarne chmury zapoczatkowane przez Islandie, Grecje, Irlandie a teraz dobija i dojrzewa do bankructwa Portugalia. Portugalia wciaga za soba, jak wir zaraz Polske, niczym domino czy lancuszek uzależnienia monetarnego i gospodarczego. Najgorsze jest to, ze nieuchronnie POchlaniana stoi lub balansuje na krawedzi przepasci i zapasci w kleszczach letargu gospodarczego, niby nasza ale jednak ta ich POlska Tuska. Ta wyblakla wirtualnie stworzona manipulacjami, spekulacjami czy oszustwami przy pomocy mediów a zwlaszcza michnikowska GW, niby zielona wyspa omamila i oszukala caly naród a wielka dziura bidzetowa czy gigantyczny dlug publiczny staly sie przyktyte wrzutami za przyczyna propagandy sukcesu, pijaru wizerunkowego i sztucznie wylacznie dla celów partykularnych socjotechniki, tylko dla utrzymania sie przy władzy wymyslona wojna polsko-polska, która nie leczy lecz rozdziera rany. Na równi z Bulgaria i Rumunia POlska stoi u progu bankrutów Europy, co nastapi juz latem 2011 r. Az strach pomyslec, co bedzie z nami i jak blado wypadniemy z Euro2012 wraz z borykajaca sie z bieda Ukraina. Niestey wybory parlamentarne za rok nawet przy odsunieciu PO od wladzy nie zmienia wcale tej fatalnej sytuacji, bo niepowetowane szkody nie dadza naprawic sie nawet przez 2 pokolenia. Najpierw trzeba będzie przywrócic stabilizacje kraju, uzdrowic panstwo i pobudzic rozwój, co bedzie okropnie trudne, bo taki balast ruszyc zaraz i natychmiast nie podobna. Jedyny ratunek to nadzieja wcześniejszych
wyborów, moze na wiosne, bo ten rzad nierzadu i zaniechan nie rzadzi lecz administruje i to
nieslychanie nieudacznie oraz wbrew i ze szkoda dla narodu..
kst1 / 83.16.170.* / 2010-11-23 14:59
Ale te Niemcy, Anglia i Francja ratują strefę euro bo muszą dbać o SWOJ interes. Czy będą ratowały złotówke?
michacel2 / 2010-11-23 15:34 / Tysiącznik na forum
nie kiwna nawet palcem ale Tuska to nie obchodzi, bo glupi i biedny polski naród zaplaci za wszystko, Tusk nie, bo rzad sie sam wyzywi... skad to znamy
prawdziwy polak / 82.145.208.* / 2010-11-23 13:27
Niech sobie w d..e wsadzi tom obcom walute.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy