Forum Forum finansoweKredyty

Nie można przewalutować???????????

Nie można przewalutować???????????

Zdziwiony / 83.5.178.* / 2010-12-06 19:54
Parę dni temu w "Trójeczce" słuchałem audycji o kredytach i tym "zainspirowany" poszedłem do "swojego" Banku Millenium. Tam dowiedziałem się,że nie ma możliwości przewalutowania kredytu hipotecznego z ZŁ na CHF....zrobiłem wielkie oczy,że w dzisiejszych czasach coś jest niemożliwe.Kredyt zaciągnąłem trzy lata temu.Teraz ponoć Millenium nie daje kredytów(chyba hipotecznych) w innej walucie jak w złotówkach.Tzn. że jestem "skazany" na spłacanie w złotówkach?????Tak sobie kombinowałem(nie wiem czy dobrze),że teraz jak frank wysoko to warto byłoby "uciec " od złotówki a się okazuje,że nie ma takiej opcji-czy to prawda?Może jest jakieś inne rozwiązanie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ewa firma Dobra Rada / 2010-12-07 15:19
Rzeczywiście Mill. nie ma w ofercie kredytów walutowych, pozostaje refinansowanie w innym banku i spłata Mill (po3 latach bez kosztów). Nie polecam CHF (jest jedna dobra oferta na rynku, dla klientów o dochodach na poziomie 8000 netto na gospodarstwo, w tym gł. kredytobiorca min. 5000). Zatem pozostaje Euro, a tutaj jest ofert atrakcyjnych sporo, kwestia zdolności kredytowej, czy się Pan kwalifikuje?, wymogi są podwyższone w stos. do PLN. Jeżeli oferty potrzebne w Warszawie mogę przygotować symulacje, ale konieczny kontakt i pewne dane. Mój mail ewa.andrzejewska@multispektrum.pl

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: