Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie trzeba zostawiać biletu parkingowego za szybą

Nie trzeba zostawiać biletu parkingowego za szybą

Wyświetlaj:
T. / 81.190.72.* / 2012-06-18 22:55
Przy wjeździe do każdej miejscowości powinny być rogatki i budka ze strażnikiem co będzie pobierał opłatę za sam wjazd pojazdu z obcą rejestracją do danej miejscowości.
Jak zwariować w tym kraju ,to już na całego.
Ja Padne / 77.112.77.* / 2012-06-18 22:52
To nie rewolucja, to skrajna głupota ludzi kierującymi się nie wiem jakimi przesłankami - z byle gówna zrobic sprawę. Czemu to ma służyć? Czyli co - nie można karać kierowcy, który nie pozostawi biletu za szybą, bo jest tzw. domniemanie niewinności? K***a co za debile. Czym to debile motywują?
Hiacenty / 77.112.77.* / 2012-06-18 22:44
Do granic absurdu dochodzi wykładnia prawa w Polsce. Jest jedno wyjście - straż miejska i policja za kazdym razem w przypadku nie pozostawienia biletu w widocznym miejscu powinna blokować koła i kosztami obciążac kierowców. Co za debilizmy w tym kraju plenią się bez końca.
Ryszard Wlkp / 83.7.172.* / 2012-06-18 21:28
powoli wladza wogóle a władza sądowa w szczególności ogłupi nas doszczętnie
m-53 / 95.49.161.* / 2012-06-18 19:22
Nie sądzę, by parkujący uznawali to za naruszenie praw obywatelskich.
W końcu parkując na miejscu dla inwalidów też trzeba umieścić plakietkę w widocznym miejscu.
Działanie niedorzecznika kuriozalne a sądu wręcz idiotyczne
tesa1959 / 2012-06-18 18:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No tak. A po powrocie blokada na kołach i ... szukaj wiatru w polu, aby odjechać. Albo kartka, że stosowny dokument należy przekazać do Straży Miejskiej w terminie ...., bo w przeciwnym wypadku ..... i poczta ma interes, albo skrzynka e-mailowa SM zapchana.
Nie mam co robić, tylko skanować bilety i wysyłać dowody, że zapłaciłam za parking.
jósef / 79.188.190.* / 2012-06-18 18:15
masz rację. Potem szukać wydziału, pracownika straży aby zdjąć blokadę -absurd. A swoją drogą w wiekszości krajów europejskich opłate albo dowód uprawnienia nalezy umieścić za szybą - i co w tym złego. Ale my mamy rzecznika, mamy sąd, urząd ochrony konsuenta i narodową schizofrenię.
tesa1959 / 2012-06-18 18:22 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ale my mamy rzecznika, mamy sąd, urząd ochrony konsuenta i narodową schizofrenię.

A może rzecznik chce załatwić pracę dla znajomych? Bo jeszcze jest taka możliwość, że na każdym parkingu będzie stało dwóch stójkowych. Tylko po co wtedy parkometr? Mogą sprzedawać bilety :)))

Najnowsze wpisy