szkoda parkingowa

bananewa / 2009-05-19 22:08
Witam - mam pytanie:
samochód nowy "salonowy"
szkoda parkingowa
1) zarysowane prawe drzwi
2) wgniecione lewe drzwi
sprawcy nie znaleziono...
ubezpieczyciel hestia OC+AC - pakiet
samochód na firmę

hestia i ASO chcą by podpisać im papier, że ASO występuje w moimi imieniu i jeśli chodzi o kontakt z ubezpieczycielem to jego biznes, ale dodatkowo jest zapis o tym, że jeśli kwota naprawy przekroczy kwotę wyceny to mam sobie różnicę pokryć z własnej kieszeni...
- ja chcę się rozliczyć bezgotówkowo
- mam AC i z tego AC mają być pokryte koszty
- obie firmy ASO i Hestia nalegają na podpisanie tego cyro... papieru

jakieś sugestie?
będzę wdzięczn...


a teraz
Wyświetlaj:
michal.b / 89.77.160.* / 2009-05-22 12:18
mialem rozne z nimi przezycia, ogolnie wspolczuje i zycze powodzenia....zreszta nawet kiedys byl taki glosny przypadek o rodzinie ktora HDI zostawila na wegrzech bez samochodu, noclegu i pieneidzy - znieczulica panuje. Teraz jestem w linku, przynajmniej dzwonia jak sie polisa konczy, w hdi zapomnij nawet o tym, zeby Ci dlugopis do podpisania umowy dali....
Lech3 / 2009-05-23 19:14 / Bywalec forum
Nio , a link to cię ukołysze do snu :)
Oni tak ciebie kochają :)
Michał12345 / 83.10.234.* / 2009-05-24 11:01
eee tam kochaja nie kochaja pewnie wszystkich traktuja tak samo. Wedlug mnie najwazniejsza jest cena ubezpieczenia a tu czesto wypadaja dobrze choc oczywiscie nie zawsze.Pozniej mozna brac pod uwage to w jakim czasie wyplacana jest szkoda, jak to kwota itd.
Violinka / 83.28.90.* / 2009-05-22 14:38
Hestia i HDI to dwie różne firmy ;)
Artwork1 / 2009-05-24 09:54 / portfel
Własnie :)

A wracajac do tematu. ..."że ASO występuje w moimi imieniu i jeśli chodzi o
kontakt z ubezpieczycielem to jego biznes, ale dodatkowo jest zapis o tym, że jeśli kwota
naprawy przekroczy kwotę wyceny to mam sobie różnicę pokryć z własnej kieszeni...
" - czegos tu nie rozumiem. Jeśli ASO bezposrednio kontaktuje sie z ubezpieczycielem to prawdopodobnie masz opcje serwisowa rozliczania szkod czyli warsztat przesyla kalkulacje ja akceptuja badz nie, jak tak to naprawiaja, wyplata i koniec. ... jaka doplata??? :/ Masz AC i nowy samochod :) Musza Ci naprawic go do stanu przed szkoda i koniec kropka.
bananewa / 2009-05-26 11:30 / Bywalec forum
dzięki za odpowiedzi,
a propos jeszcze szkody: zna ktoś jakiś system do nagrywania ruchu wokół samochodu - tak aby mieć tablicę, czy twarz sprawcy ?

Najnowsze wpisy