Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nie wierzcie furiatom i Tuskowi

Nie wierzcie furiatom i Tuskowi

Money.pl / 2007-09-29 17:23
Komentarze do wiadomości: Nie wierzcie furiatom i Tuskowi.
Wyświetlaj:
NIEPIS / 213.150.1.* / 2007-10-01 13:29
Mały się nie schyla bo jest za gruby. Ze to całowanie po łapkach ma opanowane. fuj jakie to niesmaczne.

Brawo dla Pana Profesora Bartoszewskiego.
szeryf1 / 62.111.218.* / 2007-10-01 10:55
A Japończycy dla przykładu wszystkim się kłaniają. I na dobre im to wychodzi.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-01 03:18
A teraz oburzają się na wypowiedzi innych ludzi na swój temat.
To co powiedział Pan Bartoszewski, jest wyjątkowo trafnym opisem zachowań ludzi, którzy uważają się za polityków, a są POLITYKIERAMI. Pełne moje poparcie dla słów Pana Bartoszewskiego !
old gringo / 79.187.37.* / 2007-10-01 11:58
te wiadowmości korespondenta wojennego z pomyjów wyborczych brawo !
a nie wiesz jak jest obowiązujaca informacja z uwagi na poprawnośc polityczną, ze burmistrz Brukseli odmówił Pax Europe zorganizowania manifetsacji w dniu 1 1 września. Zgłosiło sie 20 tysięcy chętnych z 25 krajów.
Ci co mimo wszystko przyjechali rozganiała policja konna i aresztowano 154 osoby jak donosił SPIEGEL. Gdyby takie cosa się stało w Warszawie dopiero by było Geremek dopiero by wrzeszczał w PE o faszyźmie w Polsce.
A dlaczeo ta sama Bruksela zezwoliła w lutym 2006 na manife islamską, która idąc ochraniana przez kordon policyjny niosła transparenty z hasłami "śmierć zydowskim psom" , "Śmierc chrześcijańskim psom" ?
To się działo w Brukseli tam gdzie urzędola eurodeputowani UE !!
JAW / 89.78.40.* / 2007-09-30 19:58
Jeśli polityka ma polegać na niekłąnianiu się w pas, to pytam za jaką cenę. Jeśli za poczucie jakiegoś honoru osobistego każdego obywatela, to być może tak, ale jeśli skutkami ubocznymi ma być to, że odetną mi dopływ gazu, to już nie. A z całą pewnością nie do zaakceptowania jest niekłanianie się za cenę byczenia prezydenta i jego popychadeł w Waldorf Astorii
El Presidente / 83.24.97.* / 2007-09-30 11:15
Z co raz mniejszym zainteresowaniem czytam komentarze do newsów na portalu Money.pl. Głównym powodem tej tendencji jest fakt, iż pojawiają się komentarze generowane przez prawdziwe szumowiny. Bo jak nisko trzeba upaść, aby anonimowo obrzucać błotem człowieka, który przeżył Auschwitz, jest nieprzeciętnie inteligentny i przede wszystkim dobrze wychowany.

Jedno stwierdzam z pewnością, że anonimowość forum dyskusyjnego wyzwala jeszcze niżesz instynkty niż zwyczajna pyskówka organizowana na wiecach partyjnych w trakcie trwającej kampanii wyborczej.

Apeluję do wszystkich biorących czynny udział w dyskusjach na Money.pl aby ignorowali idiotyczne rozwlekłe komentarze mające na celu przede wszystkim dalsze antagonizowanie. Nawt choćby nie wiem jak Wam wzrastał poziom adrenaliny to nie reagujcie!
tompot / 2007-09-30 07:53 / portfel / Bywalec forum
Zgadzam się w całej rozciągłości z wypowiedzią Bartoszewskiego. Kaczyński za swój największy sukces w polityce zagranicznej uważa "nie kłanianie się w pas". Ja uważam, że w polityce zagranicznej nie liczy się styl jej uprawiania, ale jej efekty. Jak na razie efekty działalności Fotygi sa mierne: pozycja Polski w przyszłym traktacie została osłabiona, mamy niepotrzebne zaognienie sotsunków z Niemcami i mamy wreszcie w końcu podlizywanie się USA, które mają nas daleko gdzieś i nie mamy żadnych profitów ze współpracy z nimi.
hosiak / 2007-09-30 07:11 / Bywalec forum
Ich miejsce zajęli tacy ludzie jak
Geremek. To jest nasze, chyba największe nieszczęście, nasza
choroba. Potrzebujemy uzdrowienia, a brak jest lekarzy.
Szarlatani tylko ją pogłębiają.
-----------------------------------------------

Szarlatani i biedne polglowki takie jak Ty,nieprawdziwy "Gosciu"
Tranquility / 213.77.120.* / 2007-09-30 02:23
Moi drodzy, ja wiem, że każde z was stara się bronić swoich decyzji/preferencji - to w końcu naturalna, instynktowna wręcz, reakcja - ale mam do was wszystkich prośbę: mniej jadu.

Czytając większość wypowiedzi odnoszę wrażenie, że obrzucanie się błotem i sączenie jadu to ulubiona rozrywka przeciętnego Polaka. Jestem świadom tego iż wiązanki pod adresem zwolenników innych partii pomagają odreagować nagromadzony stres, ale jednak optowałbym za podjęciem konkretnej, popartej argumentami, rozmowy.

Do pieniaczy: państwu już dziękujemy.
andy 2307 / 193.151.97.* / 2007-09-30 01:05
Prawda jest taka, że jak Tusk odejdzie, a jego miejsce zajmie np. pan Zdrojewski, to spokojnie zagłosuje na PO...ale dopóki tam jest Tusk, to juz wole komunistów...
gość / 85.232.230.* / 2007-09-30 08:01
zgadzam się z Panem w jednej kwestii. Zdrojewski był by najlepszym liderem dla platformy! Ale i tak będę głosował na PO bo lepszy dobry klub ze słabym liderem niż LiD czy przede wszystkim partia "furiatów"
alex06 / 76.169.223.* / 2007-09-30 00:53
Jezeli teks jest pro Bartoszewski dlaczego tytul jest od Kaczora?
Money.pl za kim jestescie dla kogo pracujecie?
*********** / 85.232.230.* / 2007-09-30 00:42
Strasznie wkurzają mnie komentarze w których jacyś zakompleksieni ksenofobowie, zwymyślają wszystkich niepisowców od komuchów, złodziei, żydów, masonów, wazeliniarzy, ludzi z jakiegoś układu etc. Czy kiedykolwiek któryś z was spotkał w swoim życiu polskiego żyda? (Sprawdzaliście czy ucięli mu napletek?) Czy znasz (osobiście) jakiegoś aferzystę który dorobił się na okradaniu państwa czy tylko słyszałeś, że gdzieś oni są i jest ich dużo? Czy zdajesz sobie sprawę ile osób z pis-u należało do PZPR? Denerwuje Cię to, że twój sąsiad jest bogatszy uważasz, że życie jest nie sprawiedliwe, bo na pewno wszystko ukradł i kombinuje nieustannie jak by tu coś jeszcze podprowadzić.A ty uczciwe pracujesz w budżetówce 8h dziennie w dni robocze i stać cię ledwo na m3. Typowe polskie myślenie. Bando psełdo inteligentów, która obraża tak wybitną postać jaką jest profesor Bartoszewski. Kim wy jesteście żeby go oceniać i osądzać? Czytelnikami money.pl?? W Polsce nigdy nie będzie tak jak na wyspach, bo nasz naród jest zawistny i fanatyczny.
_Jurek / 80.52.237.* / 2007-09-30 00:04
Wypowiedział Pan kwieciście dokładnie to, co osobiście sądzę na temat aktualnie rządzących, bardzo dziękuję za te szczere i celne w 100% słowa.
zadarmoinawizji / 83.24.228.* / 2007-09-30 11:19
podziękuj mu za wariacką formę wypowiedzi. Podziękuj, że możesz za darmo siedząc przed telewizorem oglądać starca złomoconego przez sklerozę, a opiekuni medyczni owemu wybuchowi furri nie zapobiegli. Co się dzieje w psychiatrii polskiej, to już strach mówić.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-01 03:11
Ten Starzec pomimo swojego wieku, widzi, słyszy i kojarzy fakty, których to umiejętności niestety, wielu młodszych od Niego nie posiadło. Gratuluję Panu Bartoszewskiemu trafności sądów i adekwatnej do sytuacji wypowiedzi. Szacunek dla Pana !
obserwator / 2007-09-29 23:49 / Tysiącznik na forum
Pan Bartoszewski to szczęśliwiec bo wszyscy mają go za guru polityki, nazywaja profesorem, daja nagrody, tak juz w Polsce jest że jak ktoś wejdzie na szczyt to na nim pozostanie na wieki, bo grono przyjacioł czerpie z tego krocie, ja tobie, ty mnie , wszystko zgodnie z przepisami, 50 procentowe koszty uzyskania przychodu za publikacje powielane przez środowisko, to zaświadcza że system jest wadliwy a demokracja skręca się od konwulsji jak nasza służba zdrowia.
Ile zaklamania w ludziach, jakie grymasy,jakie oczy, to widok straszny, czy Polacy w najblizszych wyborach wlaściwie zadecydyja mimo choregu systemu ustawiania list wyborczych gdzie szefowie są dyktatorami a spadochroniarze zawsze byli i zawsze będą. Swiat jest zaklamany,ludzie polityki tez, dziennikarze w pogoni za mamona przewróca świat do gory nogami, aby brzuchy były pełne, bilbordy w pełni oplacone.
marlowe / 2007-09-29 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No widzę, że poziom komentarzy upada u niezalogowanych. Niedobrze mi się robi od tego pisowskiego jadu. Mam już dość zarzucania mi, jako wyborcy PO, że jestem gejem, zomowcem, Niemcem, Żydem, agentem SB i cholera wie jeszcze czym. Niech szlag trafi Kaczyńskiego za wydobywanie z Polaków najgorszych kompleksów i rozdzieranie ich ran, w celu skłócenia jednych z drugimi. Niech go w końcu szlag trafi!
doboju / 83.24.228.* / 2007-09-30 11:22
co się pstrykasz esbeku, złap za TT-kę i wal, jak się oczywiście przebijesz przez BOR.
Elendir / 2007-09-29 23:48 / Łowca czarownic
Inteligencja i kultura osobista idą często w parze z niezależnym, krytycznym myśleniem. To drugie nie jest cenione w PiS. No więc PiS ma takie kadry jak widać...
zrozumiał? / 83.24.228.* / 2007-09-30 11:24
masz przykład niezależnego myślenia, lekko dostosowany do niniejszego komentarza: "Niech cię w końcu szlag trafi!" Podobało się i jak inteligentnie - nieprawdaż
Elendir / 2007-09-30 11:39 / Łowca czarownic
Może i Kaczyńskich szlag trafiać nie musi, ale dobrze byłoby gdyby zakończyli swoją polityczną działalność. A pozostała część wypowiedzi była jak najbardziej adekwatna.
sceptyk / 2007-09-29 23:42 / Tysiącznik na forum
Niech szlag trafi POwsnogi za POSTEMPACTWO i spychanie Polski do roli brukselskiego i berlińskiego wasala.
marlowe / 2007-09-29 23:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rzucanie sloganami stawia Cię na równi z faszystami i komunistami. Ja też nie jestem zadowolony z faktu, że partie postsolidarnościowe mają socjalistyczne programy. Solidarność to był związek zawodowy, więc siłą rzeczy socjalistyczny (prospołeczny). Ale ja się nie zachowuję jak pies spuszczony z łańcucha i stać mnie na rzetelną rozmowę. Nie nazywam Ciebie gejem ani zomowcem ani masonem. Jakim prawem nazywasz mnie powsinogą?
sceptyk / 2007-09-30 00:34 / Tysiącznik na forum
Takim samym, jak wzywasz do zabójstwa premiera i prezydenta RP.
marlowe / 2007-09-30 01:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie do zabójstwa, tylko politycznego unicestwienia.
terroryściwon / 83.24.228.* / 2007-09-30 11:26
ciekawe!
sceptyk / 2007-09-29 23:25 / Tysiącznik na forum
Nie słyszałem głosu oburzenia ze strony Bartoszewskiego, kiedy Polską rządzili złodziej, bandyci i mordercy (Kwaśniewski, Jaruzelski, Kiszczak) i ich parteigenosen.
Jakoś ten dzielny krytyk kaczyzmu nie protestował, kiedy czerwoni zawłaszczali Polskę i rozkradali nasz majątek narodowy, pozbawiając Polskę suwerenności (w Konstytucji RP oddaliśmy suwerenność).

Apeluję do p. Bartpszewskiego:
zamilknij waść, bo wstyd sobie robisz.
Elendir / 2007-09-29 23:35 / Łowca czarownic
Nie słyszałeś głosu oburzenia wcześniej, ale słuszność argumentom przyznajesz (skoro z nimi nie polemizujesz)?
sceptyk / 2007-09-29 23:40 / Tysiącznik na forum
Ja, podobnie jak JKM, nie trawię socjalizmu w żadnej postaci (pobożnej- PIS i bezpożnej (PO, LiD).
Ale irytują mnie takie MONDRALE, które w imię partykularnych interesów widzą zło tylko po jednej stronie.
tompot / 2007-09-30 07:47 / portfel / Bywalec forum
Korwin-MIkke to liberał - weź mnie nie rozśmieszaj. Jak człowieka, który związał się z Giertychem można nazwać liberałem. Ja uważam się za liberała i jedyna partia, która mi odpowiada to jak na razie PO. Może PO głosowała za paroma bzdurnymi pomysłami PiS-u (które nie przystoja liberałom), ale jak na razie nie widzę innej partii, która spełaniałaby moje kryteria.
Davout / 91.198.177.* / 2009-05-18 11:00
Popłuczyny po udecji, ubecji i Solidarności nazywasz partią liberalną?! PO to sztandarowy przykład socjaldemokratycznej Parady Oszustów, która od PiS-u różni się jedynie nazwą. Zastępowanie jednych drugimi, to jak leczenie trypra kiłą.
Elendir / 2007-09-30 00:05 / Łowca czarownic
Pozycja sceptyka jest bardzo wygodna. Łatwo krytykować. Problem polega na tym, że przynajmniej jedna z tych trzech partii (a być może nawet dwie) będzie rządzić Polską po wyborach. Niestety nie ma luksusu innej możliwości (może to się kiedyś zmieni?). I trzeba coś wybrać, gdyż brak stanowiska też jest stanowiskiem.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy