Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niemcy wykonają wyrok na Grecji? Blokują pomoc

Niemcy wykonają wyrok na Grecji? Blokują pomoc

Wyświetlaj:
Amerykanin / 178.37.129.* / 2011-06-10 08:05
Niemcy robia to tak na niby, zeby Bundestag ich poparl, a w rezultacie sa zmuszeni udzielic tej Lichwy, bo gdyby wypadla z UE Grecja, to zacznie sie Domino, sypnie sie Portugalia, Irlandia, Hiszpania itd.
Niemcy potraca rynki zbytu i pojda z torbami, oni trwaja tylko i wylachznie z exportu europejskiego. Za oceanem ich nie chca, w Chinach musza odbierac polowe produkcji i siedziec jak mysz pod miotla. Pozastaje im Europa, a rzeczywiscie nowi czlonkowie Uni. T-Mobile kupilo od USA licencje na TV w komorkach tzw UMTS za 7 miliardow USD i prawie bylo bankrutem, ale Unia sie rozszerzyla i znalezli Leszcza.
zis5 / 83.13.108.* / 2011-05-10 18:52
Angela nie fikaj z Grekami, bo oni już żółkną a postawieni pod ścianą otworzą bramę do Europy i niemiecki eksport padnie na twarz.
arch / 2011-05-10 18:24 / Tysiącznik na forum
Bałtycka rura zablokuje polskie porty.

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/335040,baltycka-rura-zablokuje-polskie-porty-merkel-wyjasnia.html,1,4
TAK TRZYMAĆ / 79.185.190.* / 2011-05-10 17:28
Niemcy powinni sprawdzić jak wydaje się fundusze unijne na Polskie autostrady
wczoraj / 2011-05-10 17:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Grecy niech w końcu sprzedadzą jakąś wyspę Niemcom. Niech sprzedadzą więcej aby się byczyć na emeryturze od 50 lat
UPR-WiP / 77.237.3.* / 2011-05-10 17:15
Eurokołchoz się wali, ale kto słuchał człowieka który o tym mówił już dawno - Pana Janusza Korwin-Mikke.
?! / 2011-05-10 17:20 / Tysiącznik na forum
Myszka Korwin-Miki, to dziwak - każdy może powiedzieć "a nie mówiłem?" Tyle tylko, że wpływ tego osobnika na sprawy jest zerowy.
234324 / 217.173.178.* / 2011-05-10 17:46
bo ludzie wolą jaroslawa wybitnego ekonomiste przepelnionego obłudą fałszem i duchem swietym rodem z torunia
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-05-10 16:43
wcale się Niemcom nie dziwię. dlaczego mają godzić się na coś co można nazwać ładowaniem kasy w wór bez dna ?
zxc12 / 79.191.159.* / 2011-05-10 16:31
Niestety nie urzędasy , poniesiemy my zwykli ludzie.
Te wszystkie dotacje niszczą ducha przedsiębiorczości i uczą spekulantstwa , nieróbstwa , kolesiostwa cwaniactwa itd itp
Urzędasów masa , pensje mają kosmiczne przydzielają dotacje czyli nie swoje pieniądze nie mając pojęcia o żadnej normalnej pracy czy prowadzeniu firmy , a kto na to musi zarobić??
Kiedy to runie?
Amerykanin / 178.37.129.* / 2011-06-10 07:54
Popieram, jedank w koncu beda wszyscy pracowac dla UE tj. dla Niemiec i Francji. Niemieckie banki, niemiecka telekomunikacja, niemieckie cukrownie, w koncu wszystko bedzie niemiecko-francuskie. Wystrzegajcie sie niemieckiego Telekomu, ktory tak sie reklamuje 134 miliony odbiorcow, a ma tylko polowe bo w USA wyrzucili ich z hukiem. Niemcy zawyzaja ceny w Europie, napedzaja Inflacje, a francuzi jak za rzadow Vichy, im wtoruja. Ostrzegam przed Telekom i 1&! Internet.
Magbed / 217.251.142.* / 2011-07-22 07:38
Und o co masz pretensje ,kiedy wpadłam w problemy w polsce nikt mi nie pomół wiec wyjechałam dociezkiej pracy ale nigdy jako urzedniczka polska nie miałam 37 godz pracy w tygodniu albo podwójnej emerytury na swieta w idze mentalnosc grekow w niemczech a moja kolazanka ktora mieszka w grecji mówi że nie dała by im złotówki wierze że specjalisci niemieccy znajda rozwiazanie sprawa jest w niemieckim trybunale konstytucyjnym a swoja droge unia już kiedys była i sie nie sprawdziła powinnismy sie raczej martwic o pokój w europie bo studni bez dna nie można akceptowac ,że jeżeli prawo niemieckie szuka paragrafu to znaczy ze nie akceptuja i to znaczy ze kto szuka ten znajdzie a grecja powinna sie poddac podoba mi sie to co mówi balcerowicz
tfuftuft / 87.205.183.* / 2011-05-10 17:23
wkrótce.... ale zmienią realia.... i zaczną od nowa...... zabawę we władzę...

w średniowieczu rozdawali ziemię ( zawsze coś warte, posiać można i człowiek z głodu nie umrze )

potem kapitalizm hmmm złoto ( na naszyjnik się przyda i coś warte z racji małych ilości w przyrodzie )

teraz rozdają pieniądze ( wirtualny zapis w komputerze lub papier toaletowy z nardukiem ) - dopóki go ktoś zechce to interes się kręci, stadiony budują, walczą z inflacją którą sami tworzą, z deficytem który sami tworzą ...... ale coś mi się wydaje że trzeba będzie zmienić system na lepszy i idealny jak socjalizm
( bo stary się okazał elastyczny do granic wyobraźni ale jednak pęka )

a potem ????

może jakiś nośnik danych w chip-ie pod skórą - średnia płaca brutto będzie wynosić np.: 3000 Gb. Bułaka w sklepie kosztuje 2 GB itd....

I tak dalej aż do momentu gdy zabraknie krzemu......
reeryyer / 87.205.183.* / 2011-05-10 17:25
ale zanim to nastąpi miną z 4 pokolenia kolesi przy korycie pełnym krzemu

Najnowsze wpisy