Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nieoczekiwane spadki na giełdzie

Nieoczekiwane spadki na giełdzie

Pablo / .* / 2005-05-10 19:30
Komentarze do wiadomości: Nieoczekiwane spadki na giełdzie.
Wyświetlaj:
Andrzej / .* / 2005-05-11 14:39
Witam Wszystkich, dawno się nie odzywałem, ale chyba ostatnio nikomu specjalnie nie chce się gadać :(Chciałbym przeprowadzić mały sondaż w sprawie Lotosu. Otóż, jak Państwo sądzicie, jaka będzie redukcja dla indywidualnych ???Po ostatnich emisjach ja stawiam na 95 %.
Tomi / .* / 2005-05-11 18:02
Ja stawiam na 98%Pozdrawiam
anna / .* / 2005-05-11 16:55
ja sadzę, że będzie 96% a może wiecej.Ta spółka jest uważana za najlepszą ofertę w tym roku, wiec popyt dopisze :)
KOLO / .* / 2005-05-11 15:49
może i więcej... lewary "załatwią" redukcję na wyższych poziomach, wszak akcji nie ma tak wiele...
dżeju / .* / 2005-05-11 14:35
Zetkama znów ruszy na dniach! widać spekułę, która podciągaWSiP się przełamał!Jutrzenka lekutko koryguje, i znów do przodu ruszy jak nicoto moje typy do końca tygodnia
dżeju / .* / 2005-05-12 08:22
kupiłem Jutrznię
dżeju / .* / 2005-05-12 09:15
i już żałuję, bo trzymałem kasę na okazje a wszystko wskazuje, że dzisiaj hitem będzie Próchnik
anna / .* / 2005-05-11 13:41
coś mi się wydaje, że bardzo nie spadniemy, w portfeliku zostały mi trzy spółki i pozostaną na lepsze czasy:)Jak tak dalej będzie to zaczne bawić sie tylko rynkiem pierwotnym, niewielkie to zyski ale zawsze coś :)Kwiat lotosu też biorę :)pozdrawiam
młody / .* / 2005-05-11 10:35
Cześć Orle,Ja tez nie mam Sterpro ale czaję się na niego , stąd te rozważania co by za wcześnie nie wejść. Pozdr.
dżeju / .* / 2005-05-11 12:05
hmm, wydaje się że podaż się wyczerpała, zadziałał opór na 6,40-6,50 i odbije?
strokuś / .* / 2005-05-11 08:55
Orzełku, z jednej strony wszystko było do przewidzenia (polityka o której wszyscy twierdzili że wiadomo co będzie, ale i tak lekko zamieszała; biała świeca tygodniowa stworzona przez same czarne dzienne), z drugiej strony wczoraj to chyba jednak efekt złych wiadomości o f. hedingowych - poleciał cały światna razie (od 22.IV o czym pisałem) jestem poza rynkiem (nie licząc 12% w PLB) i wejdę pewnie gdzieś za 1-2 tygodnie (chyba że skuszę się na kwiat lotosu)co do f. nieruchomości to temat mi praktycznie nieznany - z tego co wiem to inwestycja na długi termin i chyba mała płynność - ale może trzeba się zainteresować :)chwilowo cenię sobie inwestycję w f. akcji usa - albo s&p500 idzie w górę, albo dolar - sumarycznie po 3 tygodniach wychodzę na razie na plus 2% (drugie miejsce we wszystkich funduszach od 15.IV) i myślę że nadal powinno być nieźlenieco gorzej z europą (-1%, w porównaniu do -7% na W20), ale jeszcze potrzymam, jeśli nie indeksy to chociaż eur/pln powinno trochę polepszyć sprawę
m@rco / .* / 2005-05-11 08:37
Gdzie jeste ten ORLEN gdzie jest ten ORLEN....? Takie buńczuczne zapowiedzi i co dorwali się do nich i KLOPSSS......akkcje spólki lecą na łeb na szyjeeee..... i co dalej.....! Najdroższe paliwo w całej Polsce mają właśnie oni....! Niech ktoś mi powie co z tym fantem zrobić ... trzymać czy puścić yto pokosztach własnych....Jak ktoś ma jakieś propozycje niech pisze ! Pozdrawiam !!
orzeł / .* / 2005-05-11 07:32
Kochani !Łaj was niet?!Ja choć ułomnie to próbuję walczyć gdzie jesteście!:)?Kto dostał w dupcie sprzedawać i do boju!Ludzieeeeeee!a swoją droga jak pomyślę że mogłem mieszko sprzedawać po 4.14 a sprzedawałem po 3,7 i 3.6 a samą końcówkę po 3 zł słownie trzy złote TO TEŻ NAJCHĘTNIEJ ZAPADŁBYM SIĘ POD ZIEMIĘ:)UJAWNIJCIE CHOĆ SWOJE PLANY JEŚLI WSZYSCY SPRZEDALIŚCIE WSIO I CZEKACIE TO DAJCIE ZNAKA MOŻE JA TEZ WRESZCIE ZACHOWAM SIĘ STATYSTYCZNIE I POCZEKAM Z WAMI :)POZDRAWIAM właśnie wstałem - wybaczcie składnię nijaką:)
Orzech / .* / 2005-05-11 08:47
Orle, jestem, obserwuję ale nie wypowiadam się bo nie mam o czym. Jak tu inwestować... sam widzisz jak wyglądała wczorajsza sesja. Wyszedłem jak wiesz z wszystkich papierów, tolko Kretyn-Bank ostałsja... jego mat' ;-)Mieszko miał swoje dobre dni, wyedy razem pięliśmy się nawet do 4,16 ale teraz cóż...Wydawało mi się, że dobrym momentem do kupna będzie 3,20 ale teraz to już czekam na wyraźny sygnał. Ni będę się nadstawiał... zacytuję u stare indiańskie przysłowie: "Plecy pionierów są pełne strzał".Z ukłonami dla całej starej i nowej wiary na forum.
strokuś / .* / 2005-05-11 09:07
czyżby tendencja do zostawiania tego na czym jest się najbardziej do tyłu?
orzeł / .* / 2005-05-11 16:24
sorki Stroke ale nie rozumiem:)!??????
strokuś / .* / 2005-05-11 20:54
pytanie do Orzeszka odnośnie kredytbanku
orzeł / .* / 2005-05-10 23:49
witam Panów od Sterprojektu!:)To bardzo fajnie że publicznie wymieniacie się swymi spostrzeżeniami anal tech.nie mam tego papieru i nie będę miauuuuu ale jeśli mogę się dołączyć to ........w wersji optymistycznej papier powinien wyraźnie bronić się na poziomie 6,35!w wersji nieco mniej radosnej acz różnica niewielka - na poziomie 6,2no a potem ......... no cóż 6o niższych poziomach nie piszę bo aż się boję no dobra a teraz mój typ 6.2no to tyle tych cyferek pozdrawiam i wracam do swojego ivaxa i śrubokręcika nie wiem co z betacomem dziś nie poszedł za 17.8 (zmieniłem cenę Stroke 1/2 chciałem puścić liczyłem na długi górny cień a wyszła czarnulka korpusiasta)jutra to aż się boję !banki słabiuśkie może chociaż pko sa nie rypnie za mocno i z dywi będzie na jakąś agroturystykę (dobrze że mam już bilet na samolot bo jeszcze bym przerypał na giełdzie i by mnie rodzina wyklęła a trzy kobiety to siła że aż strach :))amica i alma long term a je to :)chyba sobie kupię:)poważnie
orzeł / .* / 2005-05-10 23:23
Panie i Panowie co o tym myślicie!?dla mnie ostateczną granicą rozsądku jest 1800zjeżdżamy poniżej i ja kończę tą zabawę:)ruszam na podbój rynku nieruchomości:)kto coś wie na temat fudnuszy o tym profilu - jakieś ciekawe linki:)Stroke znawco czekam na Ciebie - daj znaka jak się masz !?:)
Tomi / .* / 2005-05-10 23:56
Ja obstawiam w przedziale 1750-1800.Pozdrawiam
tolek / .* / 2005-05-10 20:02
a ja kupiłem PEKAO i zarobię na dywidendzie - 6.40 / a, to nie mało - nawet jeśli jutro trochę straci :)
gordon gekko / .* / 2005-05-11 19:36
ciekawe po ile kupiłeś to Pekao żeby ogólnie wyjść do przodu
Pablo / .* / 2005-05-10 19:30
Amica - niech moc będzie z tobą
orzeł / .* / 2005-05-10 21:16
ja też ją lubię ale jutro drugi róg diabełka a diabełki równe różki miewają :)obawiam się że korekta - pytanie jak duża (dobry sygnał obroty)
Pablo / .* / 2005-05-10 21:41
Możliwe, że pojawi się formacja spadającej gwiazdy (kurs powinien dotknąć poziomu 32,-) ale ja wierzę w AF i długi termin.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy