Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Nieruchomości w Polsce. Wynajem mieszkań coraz tańszy

Nieruchomości w Polsce. Wynajem mieszkań coraz tańszy

Wyświetlaj:
dariga / 2012-12-03 13:22
Teraz lepiej jest wziąć kredyt na własne mieszkanie niż wynajmować.
fabio001 / 85.222.73.* / 2012-12-03 12:16
zdecydowanie w Warszawie tak jak piszą się opłaca. rynek jeszcze nie jest nasycony. we wrzesniu jak przyjeżdża nowy rocznik studentów o mieszkanie nie jest łatwo i to już ani o tańsze ani o droższe. do tego warto dodać taki rynek gdzie o wynajem w ogóle nie jest trudno, czyli apartamenty. i tu też inwestycją jest lokalizacja. ulicę obok mnie na Kopernika stoi Rezydencja Foksal. Mają SPA, basen, inteligentne mieszkania. Sprzedały się już chyba wszystkie albo kilka zostało. jestem pewny że Ci ludzie maja już chętnych na wynajem. choćby firmy, które muszą dawać mieszkanie swoim prezesom, czy dyrektorom z innych miast pracującym obecnie w Warszawie
ananalityk / 81.219.200.* / 2012-11-27 17:34
Nie dość że ceny najmu spadają to jeszcze koszta utrzymania rosną he he .A kredycik za tzw."atrakcyjną inwestycje" pod wynajem płacić trzeba .Jeszcze paru deweloperów wystawi pod wynajem niesprzedane budy i będzie taniej i lepiej wynająć jak kupować i wiązać się stalowym sznurem z bankiem na 30 latek.A jak tych tzw."atrakcyjnych inwestycji" nikt nie będzie chciał wynająć to już tylko KOMORNIK I ILE KTO DA BYLE GOTÓWKA BYŁA!!!!
starszy pan / 2012-11-28 08:38
sprzedaż mieszkań a i owszem, ale żeby wynajem był tańszy to nie zauważyłem szczerze mówiać,na początku miesiąca szukaliśmy dla syn amieszkania i ceny nie różniły się nic a nic od tych sprzed 3 miesiecy
marggot / 2012-11-28 11:47
ja też tego niestety nie zauważyłam, jestem własnie w trakcie suzkania czegoś i ceny sa takie wyssane z palca, ze to zenada jakaś po prostu jest

Najnowsze wpisy