Forum Forum finansoweKredyty

Niezadowolony z Open Finance

Niezadowolony z Open Finance

beeez / 217.17.40.* / 2007-07-17 21:48
Hej
Jestem bardzo niezadowolony ze współpracy z Open Finance. Straciłem 15 tys PLN które wpłaciłem na poczet umowy przedwstępnej ( zakup nieruchomości). Doradca OF pozytywnie ocenil moja zdolnosc kredytowa i na tej podstawie umowa zostal podpisana. Po połtora miesiąca trwania analizy kredytowej kiedy to nie byłem informowany o postępie prac okazało się że problem tkwi w wycenie nieruchomości i kredyt moge dostać ale zupełnie nie spełniający moich wymagań. Co ciekawe mój sąsiad z drugiej części bliźniaka (identyczna nieruchomość - lustrzane odbicie) dostaje kredyt w tym samym banku bez żadnych problemów i tam wycena dokonana przez tego samego zresztą rzeczoznawcę nie stanowiła problemu. Skąd się bierze nierówne traktowanie klientów przez analityków? Co moge zrobić z OF za nierzetelną analizę mojej sytuacji kredytowej, nieinformowanie mnie o postępie prac, nie poinformowanie mnie że wycena może stanowić taki problem? Co ciekawe moja zdolność kredytowa ani razu nie była podwarzana... Dzieki za wszelką informację
wyrolowany 2 razy / 78.88.0.* / 2013-02-20 22:55
popieram uwazajcie na tych zlodziei, naliczaja prowizje za cos co nie doinformowany lub zwykły oszust telemarketer obiecuje na infolinii bezplatnie. Stanowczo odradzam korzystanie z tych złodziejskich ich uslug!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: