Forum Forum inwestycyjneFundusze

NIGDY WIECEJ Z pko tfi credit suisse

NIGDY WIECEJ Z pko tfi credit suisse

mroz / 2009-09-16 10:33
Trzeba uważać bo można stracić pieniądze. Ci nieudacznicy zablokowali mi fundusz i nie wiedząc złożyłem zlecenie odkupienia. Po miesiacu czekania na pien. chcialem zrezygnować z odkupienia. Z ich strony był szantaż, tak, ale gdy przyznam się do zablokowania. Do dzisiaj nie dowiedziałem siędlaczego zablokowano mi fundusz. To może być niebezpieczne.SWIŃSTWO.
Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-09-16 22:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Napisz coś więcej:
- kupowałeś przez pośrednika czy bezpośrednio?
- jaki fundusz, akcje, obligacje?
- co na to przedstawiciel funduszu?
- co to znaczy "zablokowali" i jakie były tego objawy?
1940TD / 83.8.123.* / 2012-09-24 16:09
To oczywiste,że uważać trzeba. Nie tylko u nich :-((! Od 30.12.2005r. stracili prawie 10% powierzonych przeze mnie PLN!!
mros12 / 80.52.188.* / 2009-09-17 09:17
Kupowałem parę lat temu przez internet. Zablokowali mi fundusze stabilnego wzrostu. Złozyłem zlecenie odkupienia jednostek (też przez internet) i dopiero jak nie było pien. na koncie zorientowałem się, że coś nie tak. Dowiedziałem się, że mam blokadę na tym funduszu. Bezczelnie wciskali mi, że ją sam uruchomiłem. Była to nieprawda. W piśmie nie podjęli wątku, kto założył blokadę. Ja myślę, że mają wadliwy system i on sam nabroił. To jest b. niebezpieczne, bo ktoś obcy może wyczyścić fundusze z pieniędzy. Ich reakcja była chamska
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy