Forum Forum emerytalneOFE

Nordea ma zgodę na przejęcie PTE Sampo

Nordea ma zgodę na przejęcie PTE Sampo

Money.pl / 2005-11-24 23:25
Komentarze do wiadomości: Nordea ma zgodę na przejęcie PTE Sampo.
Wyświetlaj:
zmęczony / 80.53.239.* / 2005-12-01 13:53
Krótko po zapisaniu wezwano mnie na policję w celu potwierdzenia swojego podpisu. Podobno w OFE Norwich było dużo umów podrobionych. Po jakimś czasie ja nie zrobiłem nic a znalazłem się w zupełnie innej firmie, Sampo. Teraz już będę miał trzeciego zarządzającego, Nordeę! Czy dalej będą tak kiepskie wyniki? Nie czekam, zmieniam fundusz!
rozczarowana / 83.9.205.* / 2007-06-04 13:10
chce zmienic fundusz ale nie wiem po jakim czasie moge rozwiązac umowe z nordeą . czy ktoś mi pomoże????
inwestor1975 / 2007-06-29 01:22 / Tysiącznik na forum
po 24 msc od przekazani pierwszej składki zmieniamy fundusz za darmo
Danuta / 193.25.4.* / 2005-12-13 15:23
Prosze zmienić, ale na lepszy, a najlepiej na najlepszy:):) Zapraszam do OFE ING Nationale Nederlanden - kolejny (trzeci) raz najlepszy fundusz w Europie centralno-wschodniej !!! I do tego najwyższa jednostka uczestnictwa na rynku funduszy emerytalnych w Polsce nie od dzisiaj zresztą, Klientów mamy bardzo lojalnych, tych nowych przychodzi do nas zawsze najwiecej, wiec i tym Klientom z innych źle zarzadzanych funduszy tez bedzie u nas dobrze; nasi Klienci mają wysoką śr. składkę, więc koszty sie rozkładaja korzystnie na wszystkich, a poza tym liczba klientów OFE ING zbliża się duzymi krokami do liczby OFE CU, spodziewamy sie wyjść i w tym miejscu na przednią pozycje; zresztą mozna to wszystko wyczytać z tabel i informacji w portalu Money czy www. ing.pl. Doskonale wpółgra konto OFE z innymi instrumentami finansowymi ING, ja zawsze zapisując Klienta do naszego OFE staram się Mu przedstawić program szerszy, żeby wiedział że w przyuszłości może swoje środki przeznaczyć w racjonalny sposób na zabezpieczenie swojej przyszłosci. Jezeli zainteresowałam Pana w jakimś stopniu, to proszę o kontakt. Od 6 lat skurecznie lecz rozważnie wprowadzam młodych w arkana OFE, a tym samym zabezpieczenia finansowego na teraz i później. Pozdrawiam
kris wawa / 87.207.190.* / 2005-11-24 23:25
mam u nich kredyt na m. balagan maja taki ze szok...a swplac pieniadze w warszawie...albo kolejki na 1 godzine albo nie prowadza obslugi gotowkowej.dziwny ten bank....
Juzio / 83.11.50.* / 2006-01-06 10:00
Dziwne ja nigdy nie narzekałem, bardzo niski koszt prowadzenia rachunku, kolejek nie ma i nigdy nie zauważyłem bałaganu czy jakis nieprwidłowości. Również na siec bankomatów nie narzekam w przeciwnieństwie np do PKO gdzie trzeba stać kilnaście minut.

Najnowsze wpisy