Notowania

ms9 / 62.233.173.* / 2007-01-06 20:35
Witam
Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam ten temat, ale tutaj chyba wchodzi najwięcej ludzi i może ktoś będzie mógł mi pomóc. Potrzebuje do napisania pracy magisterskiej pewnych danych, przeszukałem w miare swoich możliwości internet, ale niestety ich nie znalazłem. Przejde do rzeczy, potrzebuje całej historii notowań (wszystkie kursy spółek, wszystkie dni w których były notowane) giełd w Pradze, Budapeszcie, Moskwie i Warszawie. Jest to masa danych i pewnie to będą wielkie pliki, ale może ktoś z Forumowiczów ma coś takiego? albo chociaż jakieś wskazówki gdzie tego mógłbym szukać? byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek sugestie
ms9 / 62.233.173.* / 2007-01-08 12:38
Pozwolicie, że pierwszy i ostatni raz podbije moje zapytanie. Może nie wszystkiem chciało się zjeżdżać na dół strony, a akurat ma cos do dodania w tym temacie.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy