Forum Spółki giełdowe Netia SA

nowa giełda monfex wysokie dzienne zarobki

nowa giełda monfex wysokie dzienne zarobki

agaaa33 / 37.248.153.* / 2020-01-07 11:55
Nowa giełda ciesząca się dużymi wypłatami
najlepiej zarejestrować się z tego linku http://allsh.net/monfex
zarabiasz po 30 sekundach o rejestracji
natychmiastowe wypłaty
Ich zespół wsparcia jest znakomity. Odpowiedzieli profesjonalnie i kompleksowo na każde z moich pytań i bardzo mi pomogli.
Wyświetlaj:
Michelle / 188.147.99.* / 2020-04-29 22:45
Witam,

trafiłam na stronę MONFEX.COM poprzez link https://zarabiajforse.pl/ otrzymany od Laura.nowak.12 na instagram.
Już od początku nie podobał mi się wschodni akcent Pani Analityk, która od początku starała się ze mną zaprzyjaźnic i namawiała do wpłaty wyższej kwoty. (Pierwszy raz wpłaciłam 250$ a kolejny raz 190$)
Profil Laura.nowak.12 równiez wydawał mi się podejrzany, jednak był z nią kontakt i dałam się nabrać na zdjęcia pieniędzy i rzekomych zysków z platformy.

Pierwszy raz straciłam kapitał przez niedoinformowanie ze strony analityka. Po tygodniu zadzwoniła do mnie, że miała "konferencje" i, że odpowiada za moje straty, więc musimy odzyskać straty. Zaufałam Pani i wpłaciłam kolejne 190$ w czwartek 23.04 . Pani dała mi od razu sygnał do kupna akcji było to w piątek o 19 , miałam je trzymać przez weekend w poniedziałek akcje mocno wzrosły przez co straciłam sporo kapitału, kontaktowałam się z Panią analityk, twierdziła jednak, że wszystko jest dobrze, żeby nic nie robić i "czekamy". Skończyło się tak, że kapitał się skończył i jednocześnie kontakt się urwał . Proszę o interwencję w tej sprawie
asd638 / 217.153.32.* / 2020-01-17 13:12
Poświęć chwilę i przeczytaj:
Jesteśmy jedyną zaufaną witryną, która pozwala zarobić tygodniowo od około 500 zł do… to już zależy od Ciebie. sprzedajemy informacje na, których można w miesiącu zarobić od 2000 zł. Sprzedajemy tygodniowe informacje codziennie od poniedziałku do niedzieli w cenie 100zł i dzięki nam możesz zarobić duże pieniądze. Dajemy Ci szansę na otrzymanie biletów za pośrednictwem maila za bardzo niską cenę, w porównaniu z cenami rynkowymi.
Nasze informacje są prawdziwe i możesz być pewny, wysyłając maila w temacie START.
Proszę śledzić nas w sesjach tygodniowych i czerpać zyski z naszych informacji. Inwestujesz 100zł i możesz zarobić dużo więcej…
Nie czekaj pisz na adres: weekjob2020(malpa)gmail.com
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy