Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowa inwestycja Nickel Development

Nowa inwestycja Nickel Development

Money.pl / 2010-03-18 14:27
Komentarze do wiadomości: Nowa inwestycja Nickel Development.
Wyświetlaj:
tadeusz53 / 93.105.29.* / 2013-07-12 07:39
Z ubolewaniem obserwuję jak prowadzona jest sprzedaż mieszkań na Rycerskiej. W internecie podają że są 3 rodzaje promocji, ale jak przychodzi do konkretnych ustaleń odnośnie konkretnego lokalu to okazuje się, że są na nim po trzy rezerwacje robione przez różnych przedstawicieli handlowych których nawiasem mówiąc jest czterech. Po prostu każdy przedstawiciel rezerwuje lokale na własną rękę nie uzgadniając już wcześniej dokonanych rezerwacji dokonanych u innego przedstawiciela. Powstaje totalny bałagan i osoba która chce zdecydowanie kupić lokal nie może tego zrobić ba wszystko jest niby zarezerwowane. Przedstawiciele nie oddzwaniają na podane numery telefonów klienta mimo wcześniejszych takich ustaleń, a z kolei dodzwonić się do nich nie można bo nie odbierają połączeń. Istny zaklęty krąg.
Poziomkowe / 150.254.122.* / 2010-03-18 14:27
Nickel to partacze, choc bardzo dbaja o PR. W moim mieszkaniu kupionym 5 lat temu caly czas pekaja tynki a przez sufit wlewa sie woda z dachu. Zglaszalem ze 20 razy ten problem i nie zostal naprawiony.
Mike T / 94.42.125.* / 2011-10-18 13:25
Hej, mieszkałem w tym samym bloku nr 8 na Poziomkowym i przeszedłem przez to co i Ty. Sciany pękały przez cały okres kiedy mieszkałem w tym cholernym domu - 3 razy spekania usuwano i nie pomogło. Z uwagi na to iż mieszkałem na poddaszu średnio 2 razy do roku usuwano wady dachu - leciała mi do domu woda. na koniec pojawiły sie b poważne peknięcia na klatce - wiem że zarządca wnosił o uznanie budynku bublem budowlanym.

Najnowsze wpisy