Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nowa koalicja już dziś

Nowa koalicja już dziś

Money.pl / 2007-11-10 09:34
Komentarze do wiadomości: Nowa koalicja już dziś .
Wyświetlaj:
MN2 / 2007-11-10 12:46 / Bywalec forum
Nareszcie, zasługujemy przecież na: tanie państwo, szacunek dla przedsiębiorczych, dobre prawo i również na skuteczną administrację publiczną.
porąbanyczyco? / 83.24.221.* / 2007-11-10 14:36
głupa jarasz, czy o drogę pytasz?
dask / 195.187.79.* / 2007-11-10 11:47
Skonczyly sie wkoncu czasy okradania nas przez sponsorwanie zaprzyjaznionych stacji radiowych i rozdawnictwa posad za glowy
Barloc / 2007-11-10 12:12 / Bywalec forum
a co? Rząd przekazał jakieś dotacje na RM?
łapajzłodzieja / 84.234.0.* / 2007-11-10 09:34
Czyli od dziś czarne dni dla Polski i Polaków. Jak długo jeszcze będą nas okradać???
~Kris / 2007-11-10 11:11 / Tysiącznik na forum)
A ja myślę, że okradano nas przez te dwa ostatnie lata.

Ile trzeba będzie czasu, żeby zasypać te wszystkie fałszywe podziały, które PIS tak pracowicie kultywował?
Ile czasu będziemy przekonywać naszych sąsiadów w Europie, że nie jesteśmy krajem nacjonalistów, antysemitów, i ksenofobów?

Taką mam pracę, że jeżdzę po świecie i chcę, żeby mnie tam lubiano. Nie chcę, żeby mnie znajomi Szwedzi przedstawiali jako 'inżyniera z Europy' - bo wstyd im powiedzieć, że z Polski.
Gal# / 213.158.196.* / 2007-11-11 21:08
Kris biedaku - ściągnij spodnie i się pochyl - jak cię Szwedzi wydymają to cię WRESZCIE POLUBIĄ i juz nie bedą musieli się ciebie wstydzć. I koniecznie niech zaproszą kolegów lewaków - przy okazji udowodnisz wszystkim, ze wy - "wykształcichy" z PO - stoicie otworem dla całej postepowej Europy.
marek 19.53 / 83.24.78.* / 2007-11-11 00:45
To świadczy wyłącznie o Szwedach. Od prawie dwudziestu lat prowadzę interesy z Belgami i Amerykanami i nigdy nie podawałem adresu Europa lecz POLSKA. . Nigdy nie ukrywałem swoich preferencji.
inżynierbożejedyny! / 83.24.214.* / 2007-11-10 12:16
a co ci skaradzono w ostatnich dwóch latach?. Może pewność, że jakaś teczka tajniaka nie wyjdzie na jaw. A może, że jednak jakiegoś przekrętu nie da się ukryć. A może umiejętności dobierania sobie znajomych w kraju, w którym szwenda się po ulicach cała masa oryginałów, którzy nie mają jakiejkolwiek potrzeby składania zeznań skąd są, bo maja to wypisane na twarzach i jakoś się z tym dobrze czują. Jednego ci jednak nikt nie jest w stanie ukraść - parobczano-pańszczyźnianego poczucia niższości.
~Kris / 2007-11-10 12:28 / Tysiącznik na forum)
Skradziono mi czas.
Mam 35 lat i teczki przestają mnie interesować. Bardziej mi zależy na tym, żeby żyć w przyjaznym kraju, w zgodzie z sąsiadami.
niemahistoriiniemaprzyszłości! / 83.24.221.* / 2007-11-10 14:56
dwa lata ci skaradziono, żartujesz chyba?. Te teczki, o których mowa to cała, brutalna wiedza, o twórcach III RP, w której przeżyłeś płowę życia. To wiedza, może i o twoich pracodawcach, o mechaniźmie zawłaszcania czego się da i dopuszczania do zawałaszczania tych, którzy zaoferują najwięcej. To jest w końcu wiedza o ludziach, którzy chcą u młodych i ambitnych wywołać przekonanie, że ich kraj jest dla nich wrogi, gdy tylko im właśnie, starym wyjadaczom, ktoś śmie przypominać przekręty, zeszmacenie i brak przestrzegania podstawowych zasad moralnych.
Barloc / 2007-11-10 12:09 / Bywalec forum
głupiś.
Jak dla Ciebie wyznacznikiem normalności są jacyś porąbani Szwedzi, którzy wsadzają do więzień pastorów, którzy nie boją się (jeszcze!) cytować tego co mówi Biblia o homosiach, którzy wsadzają do więzień ojców, którzy dadzą klapsa swojemu dziecku - to gratuluje. Jesteś żenujący. Społeczeństwo szwedzkie jest jest najbardziej porąbane w Europie i nie brał bym z nich żadnego przykładu.
Barloc / 2007-11-10 09:58 / Bywalec forum
Ile Pawlaczek dostanie miejsca przy korytku????

Najnowsze wpisy