Forum Forum dla firmOprogramowanie

[Nowa wersja] WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.20.2

[Nowa wersja] WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.20.2

Administrator ProgramyPC.pl / 83.18.237.* / 2007-08-01 10:44
WF-Mag Magazyny i sprzedaż to system przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profil działalności, umożliwiający wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Ponadto ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. Dzięki temu na tle konkurencji program klasyfikowany jest bardzo wysoko. System pracuje w oparciu o Microsoft SQL Server, co sprawia, że jest stabilny, wydajny i szybki w działaniu. Wbudowana część odpowiadająca zamówieniom (w wariancie BIZNES i PRESTIŻ) daje możliwość łatwego zarządzania zapasami magazynowymi, a moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrolę stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe.

Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem:
http://www.programypc.pl/wf-mag;sprzedaz;i;magazyn;7;20;2,program,26.html

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
pecha.83 / 212.109.152.* / 2012-03-27 22:36
Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn to aplikacja pod Windows, przeznaczona dla firm handlowych prowadzących magazyn. Umożliwia błyskawiczne i wygodne wystawianie i korygowanie dokumentów handlowych kontrolując przy tym stany ilościowe towarów. Intuicyjna obsługa sprawia, że praca z programem jest prosta, szybka i przyjemna.

Ponadto program umożliwia przechowywanie danych teleadresowych kontrahentów, cennika towarów i usług oraz pilnowanie stanów magazynowo-ilościowych. Dzieki opcji zestawień tabelarycznych i graficznych będziesz mógł błyskawicznie zanalizować swoją sprzedaż w dowolnym okresie.

http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn
tomasz-dynia / 213.158.196.* / 2008-11-26 19:09
Witam

dodatkowe moduły do połączenia WF-MAG z Allegro ,Sote i osCommerce znajdziesz na stronie www.directsoft.pl

Najnowsze wpisy