Forum Forum dla firmKadry

Nowe miejsca pracy. Te firmy zatrudnią ponad 1000 ludzi

Nowe miejsca pracy. Te firmy zatrudnią ponad 1000 ludzi

Wyświetlaj:
jakub2 / 46.134.109.* / 2012-02-09 14:56
Nikt tu niechce takich firm i ich kapitału który robi wiecej zlego niż dobrego , pieprzyć takie miejsca pracy
tropic / 92.107.206.* / 2012-02-08 19:12
pracowałem w takiej fabryce felg aluminiowych . to była niemiecka firma ATS oczywiście u nas w kraju już 16 lat temu. praca niewolnicza. ludziom wysiadały ręce i plecy. to jest praca na góra 2 lat i uciekac . sam przepracowałem 4 lata. powodzenia.
Pilsener / 2012-02-08 12:54 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mieszkańców 38 milionów a tylko 4-5 milionów pracuje, powinna pracować chociaż 1/3 by myśleć o poprawie sytuacji polskich rodzin. Oczywiście mam na myśli pracę, która polega na wytwarzaniu jakiś dóbr i usług a nie grzaniu stołka czy windowaniu strat w sektorze publicznym.

Proponuję jeszcze wyższe podatki na pracę, nie 50% a 60%! Przecież praca to dobro luksusowe, mają ją tylko burżuje i pewnie jest szkodliwa dla zdrowia, więc proponuję ją obłożyć jeszcze akcyzą. Zwykły obywatel nie potrzebuje przecież pracy.
konserwa / 2012-02-08 12:34 / Tysiącznik na forum
A jaki to procent bezrobotnych ??? A ile firm zwalnia i jakie są to liczne grupy ludzi??? Dlaczego o tym nikt nie napisze?? Jedynie o tym piszą lokalne gazety w ogólnopolskich cicho sza.
kobieta pracująca / 2012-02-08 12:53 / Bywalec forum
To są nowe inwestycje, czyli zmniejszą bezrobocie, o ile nie pozatrudniają głownie sudentów:/ Ale trzeba faktycznie przyznać, ze w takiego typu firmach panuje ostry przemiał pracowników i rekrutacja tam trwa własciwie na okrągło.
konserwa / 2012-02-08 21:45 / Tysiącznik na forum
W moim regionie te nowe inwestycje (5 letnie) zwolniły ok 500 osób. A nowych nowych jakoś mimo autostrady, specjalnej strefy, oraz rozbudowanej infrastruktury nie widać.

Najnowsze wpisy